HTC U11

Bu konuyu okuyanlar

Emirnlu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Sakar değilim ama kaza geliyorum demez :D galiba o sorunu kılıf ile hallederim gibi gözüküyor ...

---- Mesajlar birleştirildi ----

Telefonun - yönü varsa söyler misin ? :/

Son düzenleme:

Jon Snow

Winter is Coming
Reaksiyon puanı
513
Telefonun tek eksi yönü düşük ışıkta kameradaki karıncalanmalar

mmcaglar01

Asistan
Reaksiyon puanı
76
Telefonun - yönü ön kamerası ama arka kamerada pixel 2 ye yakın bir performans sergiliyor özellikle hdr modunda.

ekok01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
merhaba arkadaşlar.

Note 4 kullanıcısıyım ve telefonumu çekim sorunundan dolayı değiştirmeyi düşünüyorum.. u11 (ithalatçı) note 8 (ithalatçı) ve iphone 7 (apple türkiye) arasında kaldım.

u11 çekincelerim
1- piyasada hiçbir yerde yok aksesuar ve arıza durumunda parça bulabilir miyim? note 8 ve iphone 7 nin oldukça fazla var malum.
2- ürünün çok kırılgan olduğu söyleniyor fiziki olarak görmediğim için kafam karıştı.
3- htc arayüzü hiç kullanmadım. note 4 ile yaptığım tüm işlemleri (kalem işlemleri hariç) yapabilir miyim?
4- delta servis u11 i tamir edebilir mi? (iphone 7 yi düşünme sebebim apple türkiye garantisi)
5- güncelleme sorunu olan telefonlara denk gelir miyim?
6- galeri ve müzik oynatıcı yok deniyor bu kullanımda ciddi sorun yaratıyor mu?

yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Son düzenleme:

mmcaglar01

Asistan
Reaksiyon puanı
76
merhaba arkadaşlar.

Note 4 kullanıcısıyım ve telefonumu çekim sorunundan dolayı değiştirmeyi düşünüyorum.. u11 (ithalatçı) note 8 (ithalatçı) ve iphone 7 (apple türkiye) arasında kaldım.

u11 çekincelerim
1- piyasada hiçbir yerde yok aksesuar ve arıza durumunda parça bulabilir miyim? note 8 ve iphone 7 nin oldukça fazla var malum.
2- ürünün çok kırılgan olduğu söyleniyor fiziki olarak görmediğim için kafam karıştı.
3- htc arayüzü hiç kullanmadım. note 4 ile yaptığım tüm işlemleri (kalem işlemleri hariç) yapabilir miyim?
4- delta servis u11 i tamir edebilir mi? (iphone 7 yi düşünme sebebim apple türkiye garantisi)
5- güncelleme sorunu olan telefonlara denk gelir miyim?
6- galeri ve müzik oynatıcı yok deniyor bu kullanımda ciddi sorun yaratıyor mu?

yardımcı olabilirseniz sevinirim.
saydıkların arasında note 8 ya da iphone 7 öneririm tabii bütçe sınırın yoksa. note 8 aralarında ki en iyi kameraya sahip, ip7 de en stabil ve güvenlisi çünkü tr garantili.