Htc u11 telefonum android oreo güncellemesinden sonra com.android.systemui hatası veriyor

Bu konuyu okuyanlar

stapproach

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İyi günler arkadaşlar
Benim htc u11 bir telefonum var 10 ocak itibariyle telefonuma android 8 oreo güncellemesi geldi ve yükledim yükledikten sonra ara ara com.android.systemui beklenmeyen biçimde durdu diye bir hata alıyorum fotoğraf olarak sayfaya ekledim. Genelde bu hata 2-3 saat aralıklarla oluyor ve tam saatlerde oluyor bazende ara dakikalarda hiç belli olmuyor benim gördüğüm tabi bu ve bu hata olduğunda telefon kitleniyor ekran gidip geliyor hiçbir işlem yapılmıyor ancak güç düğmesine bastığımda tekrar başlatarak telefon kendine geliyor her seferinde hata olduğunda yeniden başlatmaktan sıkıldım bu hata telefonumu felç etti resmen .Güncellemeden önce birşeyi yoktu .Lütfen bana bu konu hakkında yardımcı olur musunuz gerçekten sıkıntı yarattı bende takıntılı hale geldim bu hata yüzünden ..

Ekli dosyalar

• Screenshot_20180111-210129.jpg
    Screenshot_20180111-210129.jpg
    72 KB · Görüntüleme: 744

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,981
Telefonu sıfırlamayı deneyin veya bunu yapamazsanız sürüm 8.0 sonrası bu hatalar olabilir açıkçası birkaç gün içerisinde yeni bir güncelleme ile sorun giderilir diye düşünüyorum.

stapproach

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
O kadar ayar yaptım indirdim üyelik falan iyice karışık telefon sıfırlamak istemiyorum en başa baştan birde olmaz tekrar olur hata diyede korkuyorum
Nerden geldi bu hata gördüğüm an sinirim bozuluyor telefonu kitleniyor resmen bir çözüm yolu bulamadım çok araştırdım denedim ama yok.
Yeni güncellemeyi bekliyorum artık şuan çaresiz bir şekilde bu hatayla birlikte bazen saatte bir bile çıktığı oluyor çözemedim gerçekten

Emre Budak

Doçent
Reaksiyon puanı
321
Sıfırlamak istemiyorsun ancak sıfırlaman gerekiyor gibi. Yoksa kullanımı pek sağlıklı olmaz.

stapproach

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefonumu sıfırladım sonunda fakat hata bir süre sonra yine yaptı bir çözüm yolu yok mu acaba ....

---- Mesajlar birleştirildi ----

Yardımcı olabilecek birileri yok mu?..

Son düzenleme:

stapproach

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sorunun böyle olduğunu gördüm normal telefon çalışırken hata olmuyor her internete bağlandığında wifi yada mobil veri şeklinde farketmiyor hatayı veriyor ve kitleniyor internet devamlı açık olursa her saat başı hata oluyor telefon internete bağlı olmadığında hiç hata gerçekleşmiyor.
Telefon güncellemeden sonra böyle oldu bu konuda bilgisi olanlar paylaşabilirlerse sevinirim.