HTC U11 Kullanıcı Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

Jon Snow

Winter is Coming
Reaksiyon puanı
513
Htc u11 deki yan taraflar sıkılınca ki çıkan özellikelr değiştiriliyormu atama yani yoksa standart mı
cihaz yarın elime geçecek deneyip yazarım. Fakat arkadaşım kullanıyor bu telefonu. Hafif sıktığında flaş ,sert sıktığında kamera açılıyor. Ve bir kaç fonksiyon atanabiliyormuş.
--- Gönderi Güncellendi ---
kırılmadan,kasmadan kullanırsınız umarım.deneyimlerinizi forumda paylaşırsınız umarım :)
inşallah hocam :D yarını iple çekiyorum ilk izlenim ve eksi artı yönlerini tabikide paylaşırım

Jon Snow

Winter is Coming
Reaksiyon puanı
513
Ürün geçti elime ilk izlenim olarak muhteşem bi cihaz rengi efsane (solar red) ses kalitesi kulaklığı kamerası çok hoşuma gitti. Sadece güncelleme bekliyorum fhd60 fps için onun dışında şuana kadar çok iyi bir izlenim sundu

Janavar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Ürün geçti elime ilk izlenim olarak muhteşem bi cihaz rengi efsane (solar red) ses kalitesi kulaklığı kamerası çok hoşuma gitti. Sadece güncelleme bekliyorum fhd60 fps için onun dışında şuana kadar çok iyi bir izlenim sundu

cihazınıza son güncelleme ne zaman gelmiş ? 1 haziran ve öncesi mi ?

Janavar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
uygun iletişim : 0212 522 01 44
gezegen
Hepsiburadanın kendisi satıyordu ondan aldım ve dediğiniz cid numarası çıktı bendede

delta servisi arayabilirsiniz yarın... 0850 532 0500

durumdan bahsedin. onlar zaten biliyorlar. önce salağa yatabilirler :) operatörler pek anlamıyor. durum hakkında ısrarcı olun.

Jon Snow

Winter is Coming
Reaksiyon puanı
513
uygun iletişim : 0212 522 01 44
gezegen

delta servisi arayabilirsiniz yarın... 0850 532 0500

durumdan bahsedin. onlar zaten biliyorlar. önce salağa yatabilirler :) operatörler pek anlamıyor. durum hakkında ısrarcı olun.

Htc_M27 cid nosu türkiye için değilmiydi ya benim bi arkadaşımda da var onda Htc_j li bişey yazıyordu mobil internette sıkıntı yaşıyordu Htc_M27 e çevirdi diye biliyorum sonra düzeldi ama yarın bi sorarım tekrar

Janavar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Htc_M27 cid nosu türkiye için değilmiydi ya benim bi arkadaşımda da var onda Htc_j li bişey yazıyordu mobil internette sıkıntı yaşıyordu Htc_M27 e çevirdi diye biliyorum sonra düzeldi ama yarın bi sorarım tekrar

bildiğim kadarıyla türkiye için üretilmiş çift simli htc cihazı bulunmuyor. tek simli olanlarda m27 yapınca veya supercid 1111111 yapınca sorun yok.
fakat çift simli olanlarda farklı bir kod gereksinimi var cid ve mid olarak. bu sebeple rusya cid numarası (rusya'ya çift simli üretim mevcut) kullanılıyor.

kısaca sorun var yani :) 1 ekim de güncelleme geldi u11 lere

Jon Snow

Winter is Coming
Reaksiyon puanı
513
bildiğim kadarıyla türkiye için üretilmiş çift simli htc cihazı bulunmuyor. tek simli olanlarda m27 yapınca veya supercid 1111111 yapınca sorun yok.
fakat çift simli olanlarda farklı bir kod gereksinimi var cid ve mid olarak. bu sebeple rusya cid numarası (rusya'ya çift simli üretim mevcut) kullanılıyor.

kısaca sorun var yani :) 1 ekim de güncelleme geldi u11 lere

Evet haklısınız iade edeceğim telefonu

Janavar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
İade almıyor firma. Garantiye yollayıp ondan sonra değişim denirse telefonum değişecek. Bide sizin ekranda yamukluk var mı üst tarafta

Satıcı olarak hepsiburada firması ise geri almıyor doğrudur. hepsiburada altında satış yapan firmalar geri alıyor veya sizin yerinize cihazı düzeltip (açmadan) geri gönderiyor.

Ekran yamukluğu konusu sanırım biri ortaya böyle bir şey atmış ve insanlar algıda seçici olup sanki yamukmuş gibi algılıyor.

Delta Servis ile görüşün. yardımcı olacaklardır size. 0850 532 0500

Jon Snow

Winter is Coming
Reaksiyon puanı
513
Satıcı olarak hepsiburada firması ise geri almıyor doğrudur. hepsiburada altında satış yapan firmalar geri alıyor veya sizin yerinize cihazı düzeltip (açmadan) geri gönderiyor.

Ekran yamukluğu konusu sanırım biri ortaya böyle bir şey atmış ve insanlar algıda seçici olup sanki yamukmuş gibi algılıyor.

Delta Servis ile görüşün. yardımcı olacaklardır size. 0850 532 0500
Ürünüm güncel dijital garanti servisi altında. Aradım cihazı yollayın çözelim dediler. Bu arada bildirim panelini bir kere aşağı çektiğimde falan ekran banada yamuk gibi geldi ama alışılır bişey. Sizin sorun çözüldümü peki

Janavar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Ürünüm güncel dijital garanti servisi altında. Aradım cihazı yollayın çözelim dediler. Bu arada bildirim panelini bir kere aşağı çektiğimde falan ekran banada yamuk gibi geldi ama alışılır bişey. Sizin sorun çözüldümü peki

Kıbrıs'ta yaşıyorum ve ne yazık ki cihazı buradan tamir için bile olsa göndermem gibi bir durum söz konusu değil ( gümrüğe takılıyor). Bu sebeple Türkiye'ye döndüğüm bir zaman göndereceğim. Çok acelesi olan bir durum değil benim için. 2 yıl garantisi söz konusu bu süre zarfında istediğim zaman gönderebileceğim belirtildi.

Ekran yamukluğu ile ilgili olarak şuan için bunu kanıtlamış bir fotoğraf henüz görmedim. Olay sanırım sağ taraftaki saat, gsm, wi-fi simgeleri ile bildirim simgelerinin boyut farkından dolayı öyle bir algı oluşuyor gibi .

Jon Snow

Winter is Coming
Reaksiyon puanı
513
Kıbrıs'ta yaşıyorum ve ne yazık ki cihazı buradan tamir için bile olsa göndermem gibi bir durum söz konusu değil ( gümrüğe takılıyor). Bu sebeple Türkiye'ye döndüğüm bir zaman göndereceğim. Çok acelesi olan bir durum değil benim için. 2 yıl garantisi söz konusu bu süre zarfında istediğim zaman gönderebileceğim belirtildi.

Ekran yamukluğu ile ilgili olarak şuan için bunu kanıtlamış bir fotoğraf henüz görmedim. Olay sanırım sağ taraftaki saat, gsm, wi-fi simgeleri ile bildirim simgelerinin boyut farkından dolayı öyle bir algı oluşuyor gibi .

Olabilir, bende sanki milimetrik bi yamukluk sezdim ama insanın gözü alıştımı oraya takılıyor hep. Tabi çokta rahatsız edici bir şey değil :D

Jon Snow

Winter is Coming
Reaksiyon puanı
513
Telefon şuan yılaan sorunum çözüldü iki güncellemeyide aldım rahatladım valla
--- Gönderi Güncellendi ---
66C1pObhOkuVZF7q1

Jon Snow

Winter is Coming
Reaksiyon puanı
513

MEA78

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Oreo ne zaman gelecek gelmezse satıcam bu telefonu

kocak42

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dün bi özür yayınlamis HTC u 11 lere oreo geciktigi için

koray1246

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kardeş ön kamerasında flaş var mı gece çekimleri nasıl?

enesxda

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
ön kamerası çok kötü 16mp 1 mp gibi çekiyo

server06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yaklaşık 5 yıldır Htc One M7 kullanıyorum ve çok memnunum. u11i kullanan arkadaşlar sizce geçmeli miyim bu cihaza? yukarda belirtilen sorunlar hala mevcut mu ya da aşılabiliyor mu? deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim.herkese iyi forumlar.