HTC U11 Kullanıcı Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

Cel1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
ve nihayet ülkemizde satışa sunulmuştur, ancak dikkatimi çeken bir konu var ki n11, hepsiburada ve türk telekomdan başka yerde satışı yok, demek ki ülkemizden yavaş yavaş çekildiği doğru.
Harbiden şimdi bu u11 'i almak risk mi ?

Onur Göğüsten

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Facebook grubumuz hayırlı olsun...Tüm Htc U 11 kullanıcılarına sevgiler...Mükemmel bir telefon!!!
s7.gif

Facebook sayfamızda karşılaştırma videolarını bulabilir,kendi fotoğraflarımızın paylaşımlarını ve de telefon ile ilgili tüm deneyimlerimizi bir birimize aktarabiliriz.

https://www.facebook.com/groups/107973196541230/

Cel1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Hangi Renk Htc U 11 Önerirsiniz , Hepsiburada'dan getirtmeyi düşünüyorum sizce bir sıkıntı çıkma ihtimali var mı ?

M

Murat Burç

SDN Okuru
Hocam hepsiburada güvenilir bir site değil mi bu kadar yüksek fiyatlı alışverişi ilk defa yapcam buradan mavi var ama safir mavi değil normal mavi
Satıcı hepsi burada ise sorun yaşama ihtimalin pek yok. Zaten HTC Türkiye garantili satıyorlar orda.

Cel1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Satıcı hepsi burada ise sorun yaşama ihtimalin pek yok. Zaten HTC Türkiye garantili satıyorlar orda.
Hocam satıcı hepsiburada evet hepsiburadadan fln elden alma şansımız yok değil mi telefon olduğu gibi orjinal gelmekte sanırım hiç bir farkı olmadan

Cel1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Tamamdır hocam bugün sipariş vercem inşallah bir sorunla karşılaşmam teşekkür ederim

mzafa

Asistan
Reaksiyon puanı
45
Tamamdır hocam bugün sipariş vercem inşallah bir sorunla karşılaşmam teşekkür ederim

s7 fanına htc 11 rengi soruyorsun mor olsa mor al der o :D :D

şaka bi yana mavisi güzel hakketen o gösteriyor telefonu diğerleri çok klasik gerçekten.

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Mavi ya da kırmızı alınır htc U11 'in.

Kırmızı çok guzel biraz abarti gibi durabilir oda gozumuz alismadigi icin .

Sari renk yansitiyo cok guzel . Umarim diger firmalarda boyle renkle karistirilmis cam kullanir.

Cel1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
s7 fanına htc 11 rengi soruyorsun mor olsa mor al der o :D :D

şaka bi yana mavisi güzel hakketen o gösteriyor telefonu diğerleri çok klasik gerçekten.
Aldım hocam hepsiburadayı beklemedim tanıdığım bi firmaya gelmiş öylesine elimde bulunsun diye 1 tane getirdim dedi tanıdıktı 3600 liraya kapattım siyah renk ama gerçekten hoşuma gitti siyah kötü değilmiş telefon jet gibi gerçi daha bir çok uygulamayı deneme fırsatım olmadı güncelleme yapmaktan ama beğendim gerçekten

mzafa

Asistan
Reaksiyon puanı
45
Aldım hocam hepsiburadayı beklemedim tanıdığım bi firmaya gelmiş öylesine elimde bulunsun diye 1 tane getirdim dedi tanıdıktı 3600 liraya kapattım siyah renk ama gerçekten hoşuma gitti siyah kötü değilmiş telefon jet gibi gerçi daha bir çok uygulamayı deneme fırsatım olmadı güncelleme yapmaktan ama beğendim gerçekten

hayırlı olsun hocam, güle güle sıkıntısız kullan inşallah,
kulaklığı mutlaka dene derim :D benim HTC 10 da denediğim ilk şey kulaklıktı :D

Cel1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Htc memnun bırakırsa artık bende sürekli kullanıcısı olurum samsungtan memnun kaldım açıkçası zamanında servisi hariç ürünleri kaliteli zaten htc samsung apple bu üçünden şaşmam sürekli değişimli olarak bunların ürünlerini kullanırım sanırım çok radikal değişiklikler olmadığı sürece diğerleri pek hoşuma gitmiyor hocam lg huawei xiaomi fln ıvır zıvır bunların yanında :D :D :D

mzafa

Asistan
Reaksiyon puanı
45
Htc memnun bırakırsa artık bende sürekli kullanıcısı olurum samsungtan memnun kaldım açıkçası zamanında servisi hariç ürünleri kaliteli zaten htc samsung apple bu üçünden şaşmam sürekli değişimli olarak bunların ürünlerini kullanırım sanırım çok radikal değişiklikler olmadığı sürece diğerleri pek hoşuma gitmiyor hocam lg huawei xiaomi fln ıvır zıvır bunların yanında :D :D :D

hadi bakalım umarım memnun kalırsın hocam :D

KeremEnginar

Asistan
Reaksiyon puanı
189
Aman düşürmeyin, ben bir kere düşürdüm sonrası malum :D

Onur Göğüsten

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Facebook grubumuz hayırlı olsun...Tüm Htc U 11 kullanıcılarına ve satın almadan incelemek isteyenlere sevgiler...Mükemmel bir telefon!!!
s7.gif

Facebook sayfamızda karşılaştırma videolarını bulabilir,kendi fotoğraflarımızın paylaşımlarını ve de telefon ile ilgili tüm deneyimlerimizi bir birimize aktarabiliriz.

https://www.facebook.com/groups/107973196541230/
--- Gönderi Güncellendi ---
IMAG0828.jpg
IMAG0847.jpg
IMAG0825.jpg

atalay11

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
nerden aldınız telefonu bende almak istiyorum ama bir türlü cesaret edemiyorum hepsiburadadan almaya