HTC U11 kapasitif tuş (gezinme tuşları) yer değişimi hk

Bu konuyu okuyanlar

zaco

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba,

forumda bulmaya çalıştım ama amacıma ulaşamadım. bu sebeple;

HTC U11 telefonumun kapasitif "gezinme tuşları"nın yerlerini değiştirmek istiyorum. geri tuşunu sağ tarafa, sağ taraftakini de geri tuşunun yerine almak istiyorum.

yöntemi var mı acaba? var olduğuyla ilgili bilgisi olan var ve paylaşırsa memnun olurum.

Saygılarımla

Ekli dosyalar

• htc u11 kapasitif tuşlar fotoğraf 2.png
    htc u11 kapasitif tuşlar fotoğraf 2.png
    354.2 KB · Görüntüleme: 352

Enes HCKYL

Doçent
Reaksiyon puanı
222
harici programla yapılıyor

beleşadam

Müdavim
Reaksiyon puanı
907
cevabınız için teşekkür ederim.
bunu yapabilmem için sizden ücretli yardım mı almam gerekiyor acaba?
navigation bar changer yaz play store belki çıkar. Öyle bi program var %100 ben çünkü telefonu iPhone gibi yapmaya çalışmıştım.

zaco

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Programın adını hatırlaafığım için öyle yazdım
teşekkür ederim sağolun.
Mesaj otomatik birleştirildi:

navigation bar changer yaz play store belki çıkar. Öyle bi program var %100 ben çünkü telefonu iPhone gibi yapmaya çalışmıştım.
Cevabınız için teşekkür ederim. bakacağım sonucu bildiririm. sağolun

söylediğiniz şekilde araştırdığımda, söylediğinize yakın bütün app lere baktığım. Hepsi, ana ekranda sanal tuşlar oluşturmama yada onları yönetmeme yönelik uygulamalar.
benim iletimin altındaki fotoğrafa bakacak olursanız, bendeki tuşlar ana ekranın altında olan butonlar. bunların yerini değiştirmek istiyorum.

Son düzenleme:

beleşadam

Müdavim
Reaksiyon puanı
907
teşekkür ederim sağolun.

Cevabınız için teşekkür ederim. bakacağım sonucu bildiririm. sağolun

söylediğiniz şekilde araştırdığımda, söylediğinize yakın bütün app lere baktığım. Hepsi, ana ekranda sanal tuşlar oluşturmama yada onları yönetmeme yönelik uygulamalar.
benim iletimin altındaki fotoğrafa bakacak olursanız, bendeki tuşlar ana ekranın altında olan butonlar. bunların yerini değiştirmek istiyorum.
navigation bar yaz bu sefer öyle bak biraz daha araştır bulursun çünki vardı ama ismini unuttum