HTC u11 kamera

Bu konuyu okuyanlar

Yigit6565

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaş Merhaba, u11 telefonum var Gündüz çekimleri çok iyi ama iş vidyo ve gece kamerasına gelince kötüleşiyo,çok fazla karıncalanma oluyo bunun nedeni nedir( gündüz çekimlerinde de çok az var)

TeknoBoss32

Müdavim
Reaksiyon puanı
494
Arkadaş Merhaba, u11 telefonum var Gündüz çekimleri çok iyi ama iş vidyo ve gece kamerasına gelince kötüleşiyo,çok fazla karıncalanma oluyo bunun nedeni nedir( gündüz çekimlerinde de çok az var)
normalde olmaması lazım.lensi iyice temizleyin.farklı kamera uygulamaları deneyin.yazılımında sorun vardır belki.örnek resim atabilir misiniz?

nuclearmoonrise

Doçent
Reaksiyon puanı
181
Bence normal. Mesela s7 edge in kamerası benim gözümden daha fazla ışık alıyor ya da almaya çalışıyor. kimi zaman geceleri benim gördüğümden daha çok ışık yakalıyor yani telefon. belki yapay bir şeyler yaptığından karıncalanma oluyordur ki ben de de oluyor s7 edgede

Yigit6565

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
normalde olmaması lazım.lensi iyice temizleyin.farklı kamera uygulamaları deneyin.yazılımında sorun vardır belki.örnek resim atabilir misiniz?
Telefondan atarken hata oluştu diyo fotoyu atamıyorum
--- Gönderi Güncellendi ---
Telefondan resim yüklüyorum hata veriyo resim atamadım bir türlü

Bareth Gale

Müdavim
Reaksiyon puanı
300
Arkadaş sende bi htc u11 aldın her yerinden bir şey çıktı telefonu çok beğenmiştik de soğutuyorsun resmen

Jon Snow

Winter is Coming
Reaksiyon puanı
513
kardeş aklımdaydı bende alcaktım ama sen bi soğuttun ya beni :D

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Mutlaka başka bir sorun vardır.Bu zamana kadar yabancı editörlerden tutun da birkaç Türk editöre kadar kullananların hepsi kamerasının muazzam olduğunu söylüyor.Yetkili servis ile konuşmanızı tavsiye ederim.

Jon Snow

Winter is Coming
Reaksiyon puanı
513
Şaka maka bir yana kesin bi sorunu vardır. Arkadaşımda var kullanıyor ara sıra bende bakıyorum telefona kamerası müthiş yani gecede çok başarılı

Yigit6565

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Telefon değişim yaptırıcam hala güncelleme gelmedi yazılımsal bir problemi var galiba. Çoğu kişiye oreo gelmiş

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Telefon değişim yaptırıcam hala güncelleme gelmedi yazılımsal bir problemi var galiba. Çoğu kişiye oreo gelmiş
Bu çok değişkenlik gösteren bir süre.En geç 1 hafta içinde sizin cihazınıza ulaşır merak etmeyin.

M

Murat Burç

SDN Okuru

mzafa

Asistan
Reaksiyon puanı
45
Htc u11 incelemesi yapılmadı mı burada ?

Jon Snow

Winter is Coming
Reaksiyon puanı
513
Kendi deneyimlerimi paylaşıyorum.

1 ay 2 haftadır telefon bende. İlk elime aldığımda telefon çok boş geldi bana ama güncelleme sorunlarını hallettikten sonra telefon canavara dönüştü. Kesinlikle kasma, donma veya uygulama hatası yaşamadım. Pili benim için iyi 1 günümü rahat çıkarıyor. Tasarım olarak rakiplerinin gerisinde olsada o süreç alıştıktan sonra geçiyor. Kaygan bir yapısı var. Kesinlikle kılıfla kullanılması gereken bir telefon. Ses konusunda gayet başarılı buldum hele ki kutu içinden çıkan kulaklığa bayıldım. Kamera konusunda gündüz fotoğraf ve video çekimlerinde zaten muazzam ama gece yeterli ışığın olduğu zamanlarda da gerçekten çok başarılı. Yakındığım tek tarafı düşük ışık performansı berbat.( Kendi fikrim) Oreo güncellemesi dağıtılmaya başladı asya ülkeleri aldı fakat avrupa ülkelerinde ufak bir sorun olduğundan dolayı gecikme olmuş. Htc bu durumdan dolayı özür diledi ve en yakın zamanda oreo tüm cihazlara gelecek. İthal cihaz alıp (6gb ram 128gb rom) cid numarası HTC_M27 olanlar için güncelleme operatör tarafından verilecek diyorlar ama yalan bu cihazlar güncelleme almayacak. Bırakın Oreo'yu Htc'nin kamera için 1080p 60fps güncellemesini bile alamıyor bu cid numarasına sahip cihazlar. Alıp pişman olup satacaksanız almayın çok değer kaybetti bu cihaz. Ben şuan note 8 veya mate 10 pro almayı düşünüyorum tabi emin de değilim sony tarafından da güzel şeyler bekliyorum bu sene. Telefonu satmaya kalktığımda aldığımdan 500-600 lira aşağısına vermem lazım ki daha yepyeni cihaz. Eksi yönleri üzmez artıları yeter derseniz kesinlikle alın geçin derim.

Herkese iyi forumlar.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Kendi deneyimlerimi paylaşıyorum.

1 ay 2 haftadır telefon bende. İlk elime aldığımda telefon çok boş geldi bana ama güncelleme sorunlarını hallettikten sonra telefon canavara dönüştü. Kesinlikle kasma, donma veya uygulama hatası yaşamadım. Pili benim için iyi 1 günümü rahat çıkarıyor. Tasarım olarak rakiplerinin gerisinde olsada o süreç alıştıktan sonra geçiyor. Kaygan bir yapısı var. Kesinlikle kılıfla kullanılması gereken bir telefon. Ses konusunda gayet başarılı buldum hele ki kutu içinden çıkan kulaklığa bayıldım. Kamera konusunda gündüz fotoğraf ve video çekimlerinde zaten muazzam ama gece yeterli ışığın olduğu zamanlarda da gerçekten çok başarılı. Yakındığım tek tarafı düşük ışık performansı berbat.( Kendi fikrim) Oreo güncellemesi dağıtılmaya başladı asya ülkeleri aldı fakat avrupa ülkelerinde ufak bir sorun olduğundan dolayı gecikme olmuş. Htc bu durumdan dolayı özür diledi ve en yakın zamanda oreo tüm cihazlara gelecek. İthal cihaz alıp (6gb ram 128gb rom) cid numarası HTC_M27 olanlar için güncelleme operatör tarafından verilecek diyorlar ama yalan bu cihazlar güncelleme almayacak. Bırakın Oreo'yu Htc'nin kamera için 1080p 60fps güncellemesini bile alamıyor bu cid numarasına sahip cihazlar. Alıp pişman olup satacaksanız almayın çok değer kaybetti bu cihaz. Ben şuan note 8 veya mate 10 pro almayı düşünüyorum tabi emin de değilim sony tarafından da güzel şeyler bekliyorum bu sene. Telefonu satmaya kalktığımda aldığımdan 500-600 lira aşağısına vermem lazım ki daha yepyeni cihaz. Eksi yönleri üzmez artıları yeter derseniz kesinlikle alın geçin derim.

Herkese iyi forumlar.
Kaç saat ekran süresi allıyorsun?
Boşa satma o cihazı sataaksan da Mate 10 Pro alma :D :D Note al.

Jon Snow

Winter is Coming
Reaksiyon puanı
513
Kaç saat ekran süresi allıyorsun?
Boşa satma o cihazı sataaksan da Mate 10 Pro alma :D:D Note al.
Şuan da 6-7 saat arası mate 10 pronun video performansı hariç kamerası daha çok hoşuma gitti tabi daha kararsızım