HTC u11 garanti

Bu konuyu okuyanlar

elmacıbedevi

Asistan
Reaksiyon puanı
22
Selamlar millet.Htc u11 6gb ram/128gb rom olan modelini almak istiyorum ama sizin de bildiğiniz üzere ithalatçı garantili oluyor.O kadar para verdikten sonra da garantiyle uğraşmak sinir bozucu olabilir.

Ürünü Hepsiburada üzerinden almayı düşünüyorum ve biraz araştırma yapmakla birlikte Hepsiburadadan yapılan ithalatçı garantili telefonu Hepsiburadaya yolladığımız zaman garantiyle Hepsiburada muhatap oluyormuş sizce doğru mu bu?
Sırf bu sorun yüzünden xz premium almayı düşünüyorum :(

NorthWonder

Asistan
Reaksiyon puanı
132
Teknik servis bir bakıma şans işi sanırım ya , ama korkmanı gerektirecek bir durum yok.Şöyle söyleyeyim , U11 in 6/128 versiyonu ithalatçı garantili ve gayet uygun fiyatlı.Hangi servisten olduğunu bilmiyorum.Sony'ninse garantisi Sony Türkiye garantili.Garanti konusunda kafan rahat olur.Ben G3 ümü delta garantili almıştım birçok sorun yaşamıştım.Adamlar başkasının telefonuna benim imei barkodumu yapıştırıp bana o telefonu yutturmaya çalışmışlardı.Gerekli görüşmeleri yapınca "aman efendim canım efendim" moduna girdiler gerçi ama , şahsi olarak memnun kalmadım.Ha memnun kalanda birsürü arkadaş var orası ayrı , dediğim gibi şans işi olduğuna inanıyorum bu işin.XZ de U11 de güçlü cihazlar.Servis konusunu takıyorsan Sony almanı öneririm.

Emre Budak

Doçent
Reaksiyon puanı
321
Servise takıyorsan Sony al gec derim. Ancak dedigin gibi garanti ile Hepsi Burada ilgileniyor. Ancak pekde sağlıklı olduğunu söyleyemem. Pek uğraşmıyorlar açıkçası.

Iyi Forumlar.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,989
HTC A9 kullanıyorum ithalatçı garanti vasıtasıyla baya baya ucuza almıştım Hepsiburada'dan.Kutudan orijinal sarj aleti çıkmadı benim şansıma.Hemen HB ile görüştüm sorunumu hallettiler hatta isteğe bağlı iade önerdiler.Karar senin.

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
U11, XZ Premium dan çok daha üstün bir cihaz. Benim önerim 200TL daha ver Fixpack ile birlikte al kafan rahat olur.

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,350
XZ Premium kötü bir telefon değil aslında üstüne biraz daha eklenip daha iyi bir telefon alınır diye düşünüyorum

Bareth Gale

Müdavim
Reaksiyon puanı
300
HTC U11 garantiye gidecek bir telefon değil bence zorlama HTC al geç.

TeknoBoss32

Müdavim
Reaksiyon puanı
494
Selamlar millet.Htc u11 6gb ram/128gb rom olan modelini almak istiyorum ama sizin de bildiğiniz üzere ithalatçı garantili oluyor.O kadar para verdikten sonra da garantiyle uğraşmak sinir bozucu olabilir.

Ürünü Hepsiburada üzerinden almayı düşünüyorum ve biraz araştırma yapmakla birlikte Hepsiburadadan yapılan ithalatçı garantili telefonu Hepsiburadaya yolladığımız zaman garantiyle Hepsiburada muhatap oluyormuş sizce doğru mu bu?
Sırf bu sorun yüzünden xz premium almayı düşünüyorum :(
hocam servise kaç kez gidersiniz ki.Merak etmeyin olmadık bir arıza oldumu thh'ne gidip paranızı falan bir şekil alırsınız.Hem apple dışı servisler ne kadar iyi.Delta o kadar kötü bir servis değil.Arkadaşlarım bir kaç kere gönderdi sorun yaşamadı ama bu sorun yaşamayacağın anlamı gelmez tabiki..Ama bence u11 için değer.Herhangi bir kronik sorunu yok.Telefonun ekranı kırılsa falan zaten her türlü para alıyorlar onuda para aldıkları için seve seve yaparlar :)