HTC U11 almalı mıyım?

Bu konuyu okuyanlar

ekok01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
merhaba arkadaşlar.

Note 4 kullanıcısıyım ve telefonumu çekim sorunundan dolayı değiştirmeyi düşünüyorum.. u11 (ithalatçı) note 8 (ithalatçı) ve iphone 7 (apple türkiye) arasında kaldım.

u11 çekincelerim
1- piyasada hiçbir yerde yok aksesuar ve arıza durumunda parça bulabilir miyim? note 8 ve iphone 7 nin oldukça fazla var malum.
2- ürünün çok kırılgan olduğu söyleniyor fiziki olarak görmediğim için kafam karıştı.
3- htc arayüzü hiç kullanmadım. note 4 ile yaptığım tüm işlemleri (kalem işlemleri hariç) yapabilir miyim?
4- delta servis u11 i tamir edebilir mi? (iphone 7 yi düşünme sebebim apple türkiye garantisi)
5- güncelleme sorunu olan telefonlara denk gelir miyim?
6- galeri ve müzik oynatıcı yok deniyor bu kullanımda ciddi sorun yaratıyor mu?

yardımcı olabilirseniz sevinirim.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Note 8 kafanızda varsa Note 8 alın derim.
merhaba arkadaşlar.

Note 4 kullanıcısıyım ve telefonumu çekim sorunundan dolayı değiştirmeyi düşünüyorum.. u11 (ithalatçı) note 8 (ithalatçı) ve iphone 7 (apple türkiye) arasında kaldım.

u11 çekincelerim
1- piyasada hiçbir yerde yok aksesuar ve arıza durumunda parça bulabilir miyim? note 8 ve iphone 7 nin oldukça fazla var malum.
2- ürünün çok kırılgan olduğu söyleniyor fiziki olarak görmediğim için kafam karıştı.
3- htc arayüzü hiç kullanmadım. note 4 ile yaptığım tüm işlemleri (kalem işlemleri hariç) yapabilir miyim?
4- delta servis u11 i tamir edebilir mi? (iphone 7 yi düşünme sebebim apple türkiye garantisi)
5- güncelleme sorunu olan telefonlara denk gelir miyim?
6- galeri ve müzik oynatıcı yok deniyor bu kullanımda ciddi sorun yaratıyor mu?

yardımcı olabilirseniz sevinirim.
1) Zor, HTC TR servisine ücret ödeyerek yaptırabilirsiniz belki. Hoş bence ithalatçı servis de destek verecektir.
2)Kırılgan. Cam malzeme sonuçta çok şey beklememek lazım.
3) Saf androide yakın bir arayüz yaptıklarımdan kısmını açmanızl aızm
4)Getiriyorsa tamir edecek o işin başka çaresi yok
5)6/128 olanlarda denk gelebilirsiniz. Bu durumda CİD numarasını kontrol edip servise göndermeniz gerekiyor. Düzeltip gönderiyorlar.
6)Google'ın uygulamaları var. Note 4'den bakın Gooogle müzik ve Google fotoğraflar. Bakın karar verin bu uygulamalar Note 4'de de yüklü devre dışı bırakmadıysaanız bulup kullanabilirsiniz.

ekok01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
cevabınız için teşekkürler. google müzik ve fotoğrafları devre dışı bırakmışım bir deneyeceğim onları. yaptıklarımı düşündüm de hepsi androidin özellikleri gibi duruyor. s-healt, çoklu pencere (birden çok pencere irili ufaklı açılması), yan tuş panel (yanda edgelerde olduğu gibi kısayollar çıkıyor) ve özel mod ( cihazda şifre koyup galeride bazı klasörleri, müzikleri vb. şifreleyip özel modu açmayınca görülememesi) sanırım htc de bulamayacağım şeyler ancak onlarda olmazsa olmaz değil.

M

Murat Burç

SDN Okuru
cevabınız için teşekkürler. google müzik ve fotoğrafları devre dışı bırakmışım bir deneyeceğim onları. yaptıklarımı düşündüm de hepsi androidin özellikleri gibi duruyor. s-healt, çoklu pencere (birden çok pencere irili ufaklı açılması), yan tuş panel (yanda edgelerde olduğu gibi kısayollar çıkıyor) ve özel mod ( cihazda şifre koyup galeride bazı klasörleri, müzikleri vb. şifreleyip özel modu açmayınca görülememesi) sanırım htc de bulamayacağım şeyler ancak onlarda olmazsa olmaz değil.
Çoklu pener samsungusn özelliğiydi 7.0 ile tüm andridlere geldi. S health tüm androidlere açık. U11in edge sense adında bir kenarlardan basınç yardımı ile harekete geçen kısayol özelliği var. Özel mod da sanırım vardı ya da uygulama ile falan gizlenir herhalde.

ekok01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Müzik ve fotoğraflar kullanılabilir görünüyor. Ancak bulunduğum ilde bir tane bile yok (görmek ve yedek parça aksesuar durumuna bakmak için epeyce dükkan gezdim) aksesuar olayı cidden sıkıntı.
Parelel ithalat fiyatı olarak note 8 3000 TL u11 için 2200 TL altına hangisi önce düşerse omu alacağım

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,300
Galaxy Note 8 alabilirsin

asdasdasd34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Tabiki de almalısın telefonun özellikleri mükemmel fotoğrafları o kadar kötü değil ben tercih ederim ama almak istemezsen sen bilirsin