Htc Türkiye'den çekiliyor mu?

Bu konuyu okuyanlar

kingmemos66

Asistan
Reaksiyon puanı
22
Bugün mediamarkta htc 10 bakmaya gittim.Oradaki görevli ısrarla beni S7 ye yönetmeye çalıştı ve htcnin türkiyeden çekileceğini söyledi.Acaba bu doğru mudur?

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Yok öyle birşey. Bana da aynı şeyi söylemişlerdi 5 ay önce, hala ses seda yok

kingmemos66

Asistan
Reaksiyon puanı
22
Valla bilmiyorum açıkcası htc 10 S7 ye göre oldukça hoşuma gitti baya bi özellikleri kötülemeye çalıştı benim özelliklerini bildiğimi anlayınca da bunu söyledi

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Valla bilmiyorum açıkcası htc 10 S7 ye göre oldukça hoşuma gitti baya bi özellikleri kötülemeye çalıştı benim özelliklerini bildiğimi anlayınca da bunu söyledi
S7 güzel telefon fakat teknoloji marketlerde bir htc ve sony düşmalığı var.

!/|Believer|\!

Doçent
Reaksiyon puanı
214
Belki kendi htc kullanmıştır zamanında büyük bi sorun yaşamıştır, gıcıklığı filan vardır:) ama s7 de iyi telefondur sen yinede bi düşün

Albatraoz

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Bana da zamanında Htc yerine Samsung satmaya çalışmıştı satış görevlisi. Htc'yi sürekli bir kötüleme var nedense. M8 kullandım. Şimdi 10 kullanıyorum. Kesinlikle HTC diyorum.

kingmemos66

Asistan
Reaksiyon puanı
22
Belki kendi htc kullanmıştır zamanında büyük bi sorun yaşamıştır, gıcıklığı filan vardır:) ama s7 de iyi telefondur sen yinede bi düşün
HTC inanılmaz hoşuma gitti ya eğer adamın dediği gibi bir şey yoksa direk htc 10 alacağım

kingmemos66

Asistan
Reaksiyon puanı
22
S7 güzel telefon fakat teknoloji marketlerde bir htc ve sony düşmalığı var.
Bilmiyorum eğer öyle birşey varsa ciddi anlamda çok büyük ahlaksızlıktır yani.Şimdi bilinçli müşteri neyse ancak çok araştırmadan giden müşterilerin bu markaları almasını önlüyorlar demektir.Sonra niye bu markalar az satılıyor

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Bilmiyorum eğer öyle birşey varsa ciddi anlamda çok büyük ahlaksızlıktır yani.Şimdi bilinçli müşteri neyse ancak çok araştırmadan giden müşterilerin bu markaları almasını önlüyorlar demektir.Sonra niye bu markalar az satılıyor
Prim alıyorlar sattıkları samsung için.

FOM

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,264
Htc çekiliyormu tam bilmiyorum ama büyük teknoloji marketlerin çoğunda htc10 cihazı yok koymuyorlar insanlar baksın diye sipariş üzerine getirtebiliriz diyorlar.

Albatraoz

Doçent
Reaksiyon puanı
7
HTC'nin değeri Türkiye'de bilmiyor. Çıktıktan birkaç hafta sonra nereye sorduysam yok dediler. Mecburen internetten almak zorunda kaldım bende.

kingmemos66

Asistan
Reaksiyon puanı
22
Htc çekiliyormu tam bilmiyorum ama büyük teknoloji marketlerin çoğunda htc10 cihazı yok koymuyorlar insanlar baksın diye sipariş üzerine getirtebiliriz diyorlar.
Hayır çok ayıp birşey yani.Zaten 10 müşteriden 9 u s7 biri htc 10 alıyor.Sen niye oraya htc almak için gelmiş bir müşterinin aklını karıştırıyosun hem de yalan bilgilerle.Girdiğim andan itibaren yok işte bu telefon 4 çekirdek de s7 8 çekirdek,yok bunun şunu yok,yok bu böyle felan.Çok ayıp yani mediamarkt gibi dünya çapında bir mağazaya böyle birşeyi yakıştıramadım.Senin orada olma amacın müşterilere objektif bilgi vermek.Zaten sen çağırmadan kendi gelip akıtıyor zehrini.Açıkcası ben bu durumu şikayet etmeyi düşünüyorum.HTC'ye de mail atacağım bu konuyla ilgili.Şuan neden HTC cihazlarının Türkiye satışında düşük olduğunu anlamış bulunuyorum

FOM

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,264
Hayır çok ayıp birşey yani.Zaten 10 müşteriden 9 u s7 biri htc 10 alıyor.Sen niye oraya htc almak için gelmiş bir müşterinin aklını karıştırıyosun hem de yalan bilgilerle.Girdiğim andan itibaren yok işte bu telefon 4 çekirdek de s7 8 çekirdek,yok bunun şunu yok,yok bu böyle felan.Çok ayıp yani mediamarkt gibi dünya çapında bir mağazaya böyle birşeyi yakıştıramadım.Senin orada olma amacın müşterilere objektif bilgi vermek.Zaten sen çağırmadan kendi gelip akıtıyor zehrini.Açıkcası ben bu durumu şikayet etmeyi düşünüyorum.HTC'ye de mail atacağım bu konuyla ilgili.Şuan neden HTC cihazlarının Türkiye satışında düşük olduğunu anlamış bulunuyorum

Ben fakrlı farklı teknoloji marketlerden kaldırıldığını gördüm birkaç operatör mağazasına girdim diyorlar ki pahalı bir cihaz o yüzden koymuyoruz teşhire.

FOM

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,264
HTC'nin değeri Türkiye'de bilmiyor. Çıktıktan birkaç hafta sonra nereye sorduysam yok dediler. Mecburen internetten almak zorunda kaldım bende.

Htc m7 var evde hâlâ sorunsuz çalışıyor iphone'dan sonea gördüğüm en kaliteli dokunmatiğe sahip.

Albatraoz

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Htc m7 var evde hâlâ sorunsuz çalışıyor iphone'dan sonea gördüğüm en kaliteli dokunmatiğe sahip.
Ben M8 kullanıyordum. Her şeyi çok güzeldi. Hatta şu an kullandığım 10'dan bile dayanıklıydı dışı ama dokunmatiğinde sorun çıktığı için 10 almak zorunda kaldım. M8'im hala çalışıyor ve bence HTC'nin en iyi telefonu M8. 10 mu alsam iPhone 7'yi mi beklesem diye bayağı düşündüm ama HTC kalitesine alışınca bırakmak çok güç. O yüzden 10'dan devam ediyorum şu anda :)

FOM

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,264
Ben M8 kullanıyordum. Her şeyi çok güzeldi. Hatta şu an kullandığım 10'dan bile dayanıklıydı dışı ama dokunmatiğinde sorun çıktığı için 10 almak zorunda kaldım. M8'im hala çalışıyor ve bence HTC'nin en iyi telefonu M8. 10 mu alsam iPhone 7'yi mi beklesem diye bayağı düşündüm ama HTC kalitesine alışınca bırakmak çok güç. O yüzden 10'dan devam ediyorum şu anda :)

Benim m7 çok samimi söylüyorum 50 den fazla yere düşmüştür bir kere ekranı kırılmadı kasa deforme oldu tabiki ama telefon çalışıyor gayet akıcı hiç bir sorunu yok. S4 vardı zamanında mesela halıya düştü telefonun iç ekranı kırıldı tamamen bozuldu. Htc gibi sağlam bir cihaz üreten bir firma daha görmedim. Zaten htc sever diye bir kesim var bu kesim sırf htc alıyor başka android kullanmıyor

Albatraoz

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Benim m7 çok samimi söylüyorum 50 den fazla yere düşmüştür bir kere ekranı kırılmadı kasa deforme oldu tabiki ama telefon çalışıyor gayet akıcı hiç bir sorunu yok. S4 vardı zamanında mesela halıya düştü telefonun iç ekranı kırıldı tamamen bozuldu. Htc gibi sağlam bir cihaz üreten bir firma daha görmedim. Zaten htc sever diye bir kesim var bu kesim sırf htc alıyor başka android kullanmıyor
M8 de aynı şekilde. Kaç kez sert yüzeylere kılıfsız düşürdüm. Kasada çok hafif şeyler oldu ama 10'dan bu yönden memnun değilim. M8'i seramiğe, çakıllı yerlere düşürdüm çok hafif şeyler oldu. 10'u parkeye filan düşürdüm boyası gitti hemen.

FOM

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,264
M8 de aynı şekilde. Kaç kez sert yüzeylere kılıfsız düşürdüm. Kasada çok hafif şeyler oldu ama 10'dan bu yönden memnun değilim. M8'i seramiğe, çakıllı yerlere düşürdüm çok hafif şeyler oldu. 10'u parkeye filan düşürdüm boyası gitti hemen.

htc10'un öyle olmasına şaşırdım ama en fazla yine boyazı felan gider yine sapasağlam cihazdır.

kingmemos66

Asistan
Reaksiyon puanı
22
Ben fakrlı farklı teknoloji marketlerden kaldırıldığını gördüm birkaç operatör mağazasına girdim diyorlar ki pahalı bir cihaz o yüzden koymuyoruz teşhire.
Htc10 2999 S7 edge 3200 çoğu yerde :)Cidden dürüst iş yapılmıyor ya ben onu anladım.Bu kadar güzel bir cihaz ancak bu kadar rezil edilebilirdi.Eğer o mağazaya araştırmamış bir müşteri olarak gitsem bana HTC yi bıraktırıp S7 aldıracaktı.Çok yazık

FOM

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,264
Htc10 2999 S7 edge 3200 çoğu yerde :)Cidden dürüst iş yapılmıyor ya ben onu anladım.Bu kadar güzel bir cihaz ancak bu kadar rezil edilebilirdi.Eğer o mağazaya araştırmamış bir müşteri olarak gitsem bana HTC yi bıraktırıp S7 aldıracaktı.Çok yazık

Yani sen hepsini sun müşteri alacağını alsın neden koymuyorsun. Bence android tarafının iphone'u htc stabil akıcı

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
2 side seni memnun eder hangisini sevdiysen onu al yani :)

Ben HTC Amiral gemilerinden bi M7 yi sevmiştim bide 10 .

Şimdide bolt diye bişe çıkarcak ama sızıntılara göre o simetri hatasını görmüşsünüzdür öyle bişe yapacaksa yapmasn daha iyi Home buttonu rezalet duruyor :D

kingmemos66

Asistan
Reaksiyon puanı
22
2 side seni memnun eder hangisini sevdiysen onu al yani :)

Ben HTC Amiral gemilerinden bi M7 yi sevmiştim bide 10 .

Şimdide bolt diye bişe çıkarcak ama sızıntılara göre o simetri hatasını görmüşsünüzdür öyle bişe yapacaksa yapmasn daha iyi Home buttonu rezalet duruyor :D
Tabi ki o konuda problem yok zaten kendini bilmez bir görevli yüzünden fikrini değiştirecek kadar araştırmasız bir müşteri değilim.Ancak böyle bir durumun mediamarkt gibi benim gözümde türkiyenin en iyi teknoloji mağazasında yaşanması çok üzücü.Sokaktaki rastgele bir telefoncuda,ortalama bir teknoloji mağazasında yaşansa umursamam ancak mediamarkt olması çok üzdü.Türkiyede telefon alan insanların en az %60-70 i bu mağazalardan telefonlarını alıyor.Ben bu andan sonra artık satış rakamlarının güvenilir olduğu konusunda şüpheliyim.Çünkü hiçbir sıkıntısı olmayan bir cihaz alakasız saçmasapan bir Yalanla ayıplanıyorsa burada satış rakamlarının güvenilirliğinden bahsedilemez bence

tengribizmenemen

Profesör
Reaksiyon puanı
485
Onlar için şikayet maili atın tabi işe yararsa.Para almasa her cihaz başına neden öyle bir şey yapsın ki?Esnafta mesela öyle şey olmaz.Çünkü adam onu da alsan onu da alsan sonuçta aynı para elime geçecek hoşuna gideni al der.Ama bunlar genelde bir markayı satmaya çalışıyorlar.Dikkatli olun...

Yasinbedir

Doçent
Reaksiyon puanı
124
Hocam m8 kullaniyorum suan 10 a gecmeye niyetim var ama ses konusunda takintiliyim boomsound'a alistim ve cok begeniyorum . 10'dada boomsound varmi ? Varsada m8 deki kadar basarilimi ? Haporlor kalitesi nasil

kingmemos66

Asistan
Reaksiyon puanı
22
Hocam m8 kullaniyorum suan 10 a gecmeye niyetim var ama ses konusunda takintiliyim boomsound'a alistim ve cok begeniyorum . 10'dada boomsound varmi ? Varsada m8 deki kadar basarilimi ? Haporlor kalitesi nasil
Var ve harika bir şekilde var :)Özellikle kulaklığı çıldırtacak düzeyde onu söyleyeyim :)

Albatraoz

Doçent
Reaksiyon puanı
7
BoomSound tabii ki var. Ses kalitesi gayet iyi Htc'den bahsediyoruz kötü olma ihtimali yok zaten. Ayrıca kulaklıkla dinlerken kişiye özel ayar yapabiliyorsunuz ki bu da güzel bir özellik.

Yasinbedir

Doçent
Reaksiyon puanı
124
BoomSound tabii ki var. Ses kalitesi gayet iyi Htc'den bahsediyoruz kötü olma ihtimali yok zaten. Ayrıca kulaklıkla dinlerken kişiye özel ayar yapabiliyorsunuz ki bu da güzel bir özellik.
Evet boomsound vardir fakat ornegin m8 de haporlor bir ortamdayken kaliteli ses konusunda nekadar mukemmel olsada yuksek ses konusunda aynisini basaramiyor. 10 da bu durum nedir ?

mayster

Asistan
Reaksiyon puanı
26
merhaba ecem hanım, haklısınız.

Son mesajlar