Htc telefonum kafayı yedi :P

Bu konuyu okuyanlar

topalsolucan

Müdavim
Reaksiyon puanı
555
küçük yeğenim 3 defa pin kodunu yanlış girmiş ve pin bloke olmuş. puk kodu acaba sim kartınında yazıyor mudur diyerek bataryayı ve sim kartı söktüm, yazmadığını görüce geri taktım, gel gör ki şimdi telefon açılmıyor. Açılış ekranındaki "htc quietly brillant" ekranında öylece kalıyor. 3 saat bıraktım öyle, şarzı bitti kapandı.

gidip avea baisinden puk kodunu öğrenicem ama telefon açılmıyor:hammer::hammer:

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
ilginç bi sorun geçmiş olsun :)

promidal

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
sim kartı başka bir telefona takıp puk kodu ile pini açabilirsin. hala pin kodu kullananlar da varmış demekki :D ben 5 senedir pin kodu kullanmıyorum

topalsolucan

Müdavim
Reaksiyon puanı
555
sim kartı başka bir telefona takıp avea bayisine gidip açtırdım puk kodunu. ama telefona ne oldu anlamadım. off off

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ses kısma tuşuna basarak telefonu aç. Gelen ekranda recovery'e bas telefonun fabrika ayarlarına dönerek açılacaktır. Dikkat et bütün verilerin silinecek ama başka yolu yok.

topalsolucan

Müdavim
Reaksiyon puanı
555
Ses kısma tuşuna basarak telefonu aç. Gelen ekranda recovery'e bas telefonun fabrika ayarlarına dönerek açılacaktır. Dikkat et bütün verilerin silinecek ama başka yolu yok.

oldu valla. çok teşekkürler. ^^

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
[MENTION=101833]topalsolucan[/MENTION]

Gecmis olsun :)

rtgrlndr

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
akıllı telefon sahibi olmak da bazen çok iyi olmuyor işte . benim 6300 hiç böyle yapmıyor mesela :) ama artık zamanı geldi akıllı telefonlara ben de geçmeliyim. hissediyorum, ilham geliyor.... gitti. neyse devam :)

topalsolucan

Müdavim
Reaksiyon puanı
555
şimdi de şebekede problem yaşıyorum. şebeke hiç çekmiyor görünüyor. nedir bu çilem. :p

arka kapağı takmayınca şebekeye bağlanmıyormuş. tamam durun vurmayın :D

thekillingroad

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Arka kapak antendir.
İlki de yazılımsal, hard reset güzzel çözüm devam. :)
Ama pin block olduğunda öyle kalmamalıydı zaten, yazılımsal bir tırtlama olmuş.

11Trex11

SDN Okuru
Reaksiyon puanı
0
Aynısı benimde başıma gelmişti telefonun HTC Evo nun şarjı bittiydi tekrar taktık beyaz ekranda kaldı bende garantiye yolladım yeni yazılım atmışlar birde batarya kalibrasyonu diye bişey yapmışlar ve şarjım gayet iyi gidiyor eskidende aynı kullanıyordum şimdide aynı kullanıyorum neredeyse yarım gün fazla gidiyor :D

MaxPower

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bence sen bi garantiye ver telefonu hali iyi görünmüyor :)