HTC sensation xe beats audio

Bu konuyu okuyanlar

worthyd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar aranızda kullananı war mı ? artıları eksileri nelerdir... samsung g s2 mi htc sensation xe mi ? son 3 gün birinde tercih kılmam gerek.. teşekkürler..

polatoglu58

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Kullanmadım ama htc al bence samsung g s2 herkezde var basitleşti. Ama htc kulanıcı o kadar fazla değil!

kam turalı

Doçent
Reaksiyon puanı
14
htc serviste sıkıntı var. Samsung u tercih ederim ben...

pcwolf

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
Bence de HTC alın ama müzik önemli değilse beats audio almaya gerek yok bence.

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
htc veyahut sony ericsson öneririm samsungtan uzak dur adamlar daha kendi mallarına sahip çıkamıyorlar

worthyd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sensatin ile sensation xe arasında da oldukçar fark war ama.. gerek işlemci olsun .. gerek kemara olsun...sanırım kararımı kıldım sensation xe

pcwolf

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
İşlemci modelleri aynı olup oc yapılmış bence, kamerada ne fark var bilmiyorum ve diğer özelliği de zaten belli, müzik konusu..

blackmamba07

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
htc veyahut sony ericsson öneririm samsungtan uzak dur adamlar daha kendi mallarına sahip çıkamıyorlar
tamam samsung konusunda haksız sayılmazsın ama htc de aşağı kalmıyor hocam ya son zamanlarda rakiplerini geçti bile teknik destek konusundaki rezaletleriyle, sony ericsson desen yeni yeni toparlamaya başladılar o da hala tam değil yani.

bykonfizik

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Sensation Alma... Sony Ericson Experia Arc s al, HTC 'den başı çok yanan biri olarak söylüyorum sakın sakın htc alma

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
teleservice berbattır bu yüzden alacağınız cihazlara bakın brightstar mı ithal etmiş diye

Kara001

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Htc den uzak durun şuan Desire S ilgili cihaz değişim talebim beklemede. Sözde HTC nin merkezinden onay bekliyorlar o kadar canımdan bezdirdilerki ücret iadesi için Tüketici mahkemesine vereceğim.Ayrıca Htc konusunda uyarı amaçlı web sitesi açmayı planlıyorum.

pcwolf

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
Ben sensation xe almayı düşünüyorum, umarım sorun çıkmaz.

semih61

Müdavim
Reaksiyon puanı
43
sürekli telefon değişen biriysen gs2 derım baya piyasası var ıkıncı el olarak satarken sıkıntı cekmezsın.
ama alır kullanırım kolay kolay satmam dıyorsan htc sen xe al derım.gs2 herkezın elınde artık.
ıkı telefonu performans olarak karsılastırmam ben ıkısıde cok ıyı.dış gorunus gıbı ozellıkler belırleyıcı olmalu bence bu ıkı telefon arasında.

pcwolf

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
sürekli telefon değişen biriysen gs2 derım baya piyasası var ıkıncı el olarak satarken sıkıntı cekmezsın.
ama alır kullanırım kolay kolay satmam dıyorsan htc sen xe al derım.gs2 herkezın elınde artık.
ıkı telefonu performans olarak karsılastırmam ben ıkısıde cok ıyı.dış gorunus gıbı ozellıkler belırleyıcı olmalu bence bu ıkı telefon arasında.
İkisinin de birbirine üstünlükleri var ama benim gözüm sensation xe'de. Ben sık sık telefon değiştiremem zaten değiştirecek olsam da garantisiz yurt dışı telefonu alırdım. Görünüş arayüz ve hız olarak htc ihtiyacımı karşılar diye düşünüyorum. 5800la çektiğim çileden sonra xe bana ilaç gibi gelir bence:)

semih61

Müdavim
Reaksiyon puanı
43
İkisinin de birbirine üstünlükleri var ama benim gözüm sensation xe'de. Ben sık sık telefon değiştiremem zaten değiştirecek olsam da garantisiz yurt dışı telefonu alırdım. Görünüş arayüz ve hız olarak htc ihtiyacımı karşılar diye düşünüyorum. 5800la çektiğim çileden sonra xe bana ilaç gibi gelir bence:)
ohoo 5800 dan sonda xe sana nasıl gelır bılmıyorum :) sense süper bence ip4s ın sırı sınden daha bır cezbedıcı tarafı var sense arayuzunun.ve o kulaklıgın tabıkı
ben samsung kullanuyorum (gio) ama en sevdıgım marka htc bundan oncekı telefonum htc ıdı (touch2)android e gecmek ıcın sattım.

pcwolf

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
ohoo 5800 dan sonda xe sana nasıl gelır bılmıyorum :) sense süper bence ip4s ın sırı sınden daha bır cezbedıcı tarafı var sense arayuzunun.ve o kulaklıgın tabıkı
ben samsung kullanuyorum (gio) ama en sevdıgım marka htc bundan oncekı telefonum htc ıdı (touch2)android e gecmek ıcın sattım.
Sgs2nin boşta kalan remi sensationdan fazla olsa da sırf sense arayüzü için xe almayı düşünüyorum:) İnternet ve genel hız olarak sgs2 biraz önde, ama güncellemede ne olur bilmiyom.

worthyd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Beyler... HTC sensation xe aldım... çok memnun kaldım .. tam aradıgım telefonmus...hızı arayuzu.. kullanıslı android uygulamaları.. Telefon ele şak oturuyor... daha sora kendını bilgisayarın basındaymıs gibi hissediosun.. internete baglantı hızı cok iyi.. Müzik keyfini anlatamayacam.. kelime yok,yaşamak gerek... Açıkçası aldıktan sora hiç bi sıkıntı yasamadım... Ürünü tawsiye edermisiniz derseniz.. tawsiye etmem : D ... Ayağa düşmesin telefon iphonelar gibi..

pcwolf

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
Benim elime düşsün de başkalarını pek umursamıyorum:D