HTC Salsa mı Sony Ericsson Neo V Blue yumu tavsiye edersiniz..

Bu konuyu okuyanlar

slmndmrc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
HTC Salsa 756 TL Sony Ericsson Neo V Blue 725 TL
kaynak Bimeks.
http://www.bimeks.com.tr/compare.aspx

--- Mesaj Güncellendi ---

iki telefonun karşılaştırmalı özellikleri linkte mevcuttur, ilgilenlere şimdiden teşekkürler..

nevuser

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
bende bu fiyatlara yakın telefon almayı düşünüyorum tercihim sony'den yana ama incelemek lazım...

madmex

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Evet tercihin Sonyden olmalı . En basit örneği İşlemcisi Sony de 1ghz işlemcisi var , diğerinde 800ghz.

Headhunter

Doçent
Reaksiyon puanı
8
Tabiki sony. Salsa ara ürün gibi birşey hiç güzel değil :)

madmex

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Salsa'mı ? özellikleri bi karşılaştırsana ? saçmalama ideos X5 bile daha iyi salsa'dan.

slmndmrc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
ee o zaman ne yapıyoruz sony alıyoruz inşallah :D

semih61

Müdavim
Reaksiyon puanı
43
tabıkı neo v her acıdan daha ustun bır telefon

slmndmrc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
oha ya bugün alacaktım dün fiyatı 725 di ne güzel ama şimdi fiyatı artırmışlar 820 yapmışlar hay şansıma :(

slmndmrc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bir daha düşer merak etme :) hızlıal.comda düşmüş ordada aynı fiyat var bak istersen :)
hızlıal.cam nasıl bilmiyorumda biraz güvensizlik var. ama bakarım bimeks bi hafta içinde indirime tekrar girer bunu hep yapıyor.. inşallah girer yani :D
saqolasın ;)

nevuser

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
hızlıal.cam nasıl bilmiyorumda biraz güvensizlik var. ama bakarım bimeks bi hafta içinde indirime tekrar girer bunu hep yapıyor.. inşallah girer yani :D
saqolasın ;)

Hızlı aldan alışveriş yapmadım ama etrafımda ki kişiler herhangi bir sorunla karşılaşmadılar ama yinede sen bilirsin söyliyeyim dedim :) bu arada şimdiden hayırlı olsun bende alcam en yakın zamanda :)

slmndmrc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Hızlı aldan alışveriş yapmadım ama etrafımda ki kişiler herhangi bir sorunla karşılaşmadılar ama yinede sen bilirsin söyliyeyim dedim :) bu arada şimdiden hayırlı olsun bende alcam en yakın zamanda :)
teşekkürler o zaman ikimizede hayırlı olur inşallah :)

musadogan70

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hepsiburada.comdan htc salsasipariş ettim yaklaşık 3 saat içerisinde elimde olacak. ayrıca 2 tercih arasında kalan arkaşım yabancıkaynaklardan da araştır bizimkiler yalan yanlış telefon tanıtıyorlar ben salsayı12 taksit 686.80 liraya aldım

madmex

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
hepsiburada.comdan htc salsasipariş ettim yaklaşık 3 saat içerisinde elimde olacak. ayrıca 2 tercih arasında kalan arkaşım yabancıkaynaklardan da araştır bizimkiler yalan yanlış telefon tanıtıyorlar ben salsayı12 taksit 686.80 liraya aldım

3 saatte geliceğine inanmıyorum Çünkü Hepsiburada 'da zor o iş :) ama gelirse ne mutlu .

512MB RAM
256K Renk
CPU: 600 MHz işlemcisi var
Çok az daha para ekleyip
1 ghz İşlemci ve 16m renk değeri olan ve 720p video çekme özelliği olan bir cihazı neden anlamadığını anlamak pek kolay bir durum değil.

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74
Htc salsa hakkında pek bir bilgim yok, açıkcası pekte araştırmadım... ama sony ericsson neo v tavsiye edilir kesinlikle

musadogan70

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
madmex kardeş bende ummuyordum ama telefonum geldi. bu telefonu almamın nedeni 1 hafta ince detayına kadar araştırmamdır. ayrıca cpu 800 mhz hiçte pişman değilim tavsiye ederim ideos x5 in kronik sorunlarını araştırın birde.

madmex

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
madmex kardeş bende ummuyordum ama telefonum geldi. bu telefonu almamın nedeni 1 hafta ince detayına kadar araştırmamdır. ayrıca cpu 800 mhz hiçte pişman değilim tavsiye ederim ideos x5 in kronik sorunlarını araştırın birde.

600 mhz:) O zman hayırlı olsun Güle güle kullan.

semih61

Müdavim
Reaksiyon puanı
43
heçmiş olsun o donanıma okadar fıyat olcukça fazla