HTC One X'im güncelleme almıyor alması için ne yapmam gerek ?

Bu konuyu okuyanlar

Khdemli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefonu androidtelefonları.com adresinden aldım alırken android revolotion hd yüklenmesini istedim yükleyip gönderdiler. yanlız bu costom romlar kendi kendileri güncellenmedikleri icin kendim yükseltmeyi denedim telefon giriş ekranında takılıp kalıyordu. bu costom romlarda bölgelere göre dağıtılıyormuş meğersem. Neyse 3. tip bir telefoncuya yaptırdım ancak orjinal rom yüklememişler galiba ki telefon güncelleme almıyor yardımcı olabilecek arkadaş var mı ? (bu arada güncelleme almamış halinin ekranıyla güncelleme almışın ekranını karşılaştırdım daha canlı duruyor :D ancak sistem kasıyor takılıyor deli ediyor birde android sürümüm eskide kaldı 4.0.3 baya problem yaratıyor sistem) Yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler.

Khdemli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu konuyu Açtıktan sonra malesef one x'i kaybetmiş bulunuyoruz hepimizin başı sağolsun .. Durup dururken o hastası olduğum ekran gitti sallayınca içinden ses geliyor düşmedi birşey olmadı alete ne oldu anlamadım ama tovbe bidaha android alırsam iphone 5 alacam bugün stabilitenin gözünü sevecem :)

Khdemli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Birisine cenazesini bedava devredicem cenazesinide ben düşünmiyeyim artık şu aletin çok çektirdi.

mstfhll2012

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Kardes senin aldigin cihaz sorunlu yoksa ben baska hic kimseden duymadim ne ekran ne güncelleme. Bide android alirsam iphone 5 demissin ama bence sacmalamissin. Iphone 5 android degil ios kullanir. Bunu bilmiyorsan htc one x e laf atma bence o markanin telefonun degil senin sıkıntin yani birde sallayinca icinden ses gelmesi kamera lensinden gelir bu bütün one x lerde var o lens le alakali sorun degil yani. Birde telefon bozuksa kötüleme amaciyla buraya kpnu acmassan iyi olur sorunun varsa ac cözelim.

Khdemli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kardeşim "töbe birdaha android alırsam" yazıyor bir nokta senin için bukadar mı önemli :) ekran kartım yanmış kardeşim ve ekran kartı üretilmemiş telefon için çöp oldu yani anlıyacağın :) kötülediğim falanda yok ekranına falan hastaydım ama android sıkıntı şuan ios kullanıyorum ver çok daha memnunum

Khdemli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Garanti kapsamına çıktı ilk anlattığım üzere bu custom rom yükleme ve sorunla karşılaşma durumlarında garanti iptal. her nekadar custom rom sorununu cözmüş olsamda güncelleme almaması yine yüklenen başka romla alakalı olduğu için garanti pert

sinanakyuz

Asistan
Reaksiyon puanı
0
benım one x ten de acayip sesler gelmeya başladı acaba programlardan mı kaynaklanıyor diye merak ettim güvenli moddan actım telefonu ancak o garip sesler gelmeye devam ediyor acaba sebebi nedir

Khdemli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Garip ses dediğin hoporlörden mi geliyor telefonu sallayınca mı geliyor uygulama açınca mı geliyor ne zaman geliyor ve nasıl bir ses bunlara bağlı.