Htc one x'im çalındı :/

Bu konuyu okuyanlar

pcwolf

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
Htcye de sorun bence telefonun bulunmasında belki bi faydaları dokunur.
Benim bildiğim htcnin takip sistemi vardı zaten çalınmalara karşı.

mstfhll2012

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Kardeşim öncelikle geçmiş olsun htc ye mesaj at imesini yolla cihazi takip edebilir htc. Bu yetkiye sahip telefon kapalı olsa dahi bulabiliyor kaldı ki one x in bataryası çıkmıyor gps takip sistemi var sen htc ye mail yolla onlar gün içinde hemen sana dönüyor bu konuda htc hassas ben telefonumu garantiye yolladım sırf şarkı az gidip ısınıyor diye birde mail attım adamlar teleservice garantisi olmasına rağmen 10gunde geri gonderttiler ve cihazimda batarya ve işlemci değişimi oldu bi kurusta istemediler benim cihazında one x plus.

letztes

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar htc yi aradım o eskidenmiş öyle bir sistemleri yokmus artık

S

SDN Okuru

SDN Okuru
selam öncelikle kardeşim geçmiş olsun diyorum....
İnşallah telefonunu bulursun...

Not: sayın yöneticiler 2008'den beri kullanmakta olduğum "ekremaydin" isimli kullanıcıyım. Bayadır foruma çeşitli sebeplerden dolayı giremiyordum. Bu sene Ramazan vesilesi ile bir bakayım dedim. Foruma girebiliyorum fakat konulara mesaj yazma hakkım yok. Nedenini öğrenebiliyor miyim???

pcwolf

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
Htcnin yapacağı iş bu kadar olur işte.
Telefonu aldığımda o servisi görmüştüm sonradan bakıma alınmıştı ama kapattılar. Sense olması lazım.
Telefonumu bilgisayardan kilitlemiştim, çaldırabiliyordum da...

olumculav

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
444 9 777 veya 0312 232 23 23 numaraları bi ara konuş durumu arz et. Şahsen bi ara bende senle aynı durumdaydım. Çalındı sanıyordum çok şükür arabanın koltugunun altındaymış şansıma şarjıda bitmişti. Biraz araştırma yapmıştım o zamanlar bana telefonumun bulunmasının zor oldugunu söylemişlerdi. Sen telefonun IMEI adresiyle telefonun kapattırılması için başvur. Yoksa başın yanabilir.

DeepLune

Asistan
Reaksiyon puanı
1
polise gidin imei numarasını verin 1 2 ay içerisinde buluyorla karakola gittiğimde banada aynısını demişlerdi 2 ay sonra savcıdan aldım telefonumu