HTC one X ' in Beats Audio ses teknolojisi 4s' e kıyasLa nasıL .?!

Bu konuyu okuyanlar

byarslans

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
CümLeden seLamın aLeykum arkadaşLar . ÖnceLikLe bu konuyu fromda önceden açtıLarmı bilmiyorum geçmiş konuLara bakTım ama gözüme bu konuya ilişkin bir şey çarpmadı . ve önceden açmışise özürdiLerim .
Her neyse konuya geçeyim müsadenizLe . Önümüzdeki haftaLarda yeni bir teLefon aLmayı düşünüyorum ve yaklaşık oLarak son üç - dört haftadır bir araştırma yapıyorum sonuç oLarak pek çok kişinin ulaştığı sonuca bende ulaştım . üç cihaz beLirledim bunLar :
- ıphone 4s
- samsun galaxy sIII ve
- ve HTC one X .
en basTa samsung galaxy sIII tamamen karar kıldım ama gidip incelediğimde ortaya cıkarılan düşünceLerin anLatıldığı kadar olumlu olmadığını fark ettim , malum sonuç olarak iki telefon arasında kaldım 4s le one X bu iki cihaz arasında benim için önemLi oLan iki faktör var bunLardan birisi kamera ve ses teknolojisi kamera olarak baktığımda ikiside neredeyse hemen hemen aynı 8m kamera 1080p HD video kayıt . ama ses teknoloji olarak baktığımda ise HTC one X daha üstün 4s'e göre lakin buna zıt olarak 4s' diğer özellileri HTC den daha iyi (bana göre tabii ) şimdi size soruyorum izninizLe .

-----| HTC ' nin ses teknoLojisi için 4s ' den vazgeçmem ne kadar olumLu oLur ?! :cursing::unsure:

yigot

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Bende Bu durum un aynısını yasıyodum fakat Sonunda karar kıldım.One x alıcam.Fakat sen 4s ın daha ustun ve daha ıyı ozellıklerı oldugunu soylemıssın 4s de olup one x de olmayan bır siri var ama one te olup 4s te olmayan 1 ton ozellık var saymakla bıtmez en kısa soylersem arayuz (HTC Sense) 4 Cek Tegra 3 İşlemci 1 Gb Ram Daha İyi Kamera Ses kalitesi ( Benım ıcın cok onemlı asırı muzık dınleyen bır ınsanım) Hd Ekran 4.7 inch oyun ıcın ıdeal bence Vede Androıd Ozgurlugu... Bence One x Al Pişman Olmazsın

byarslans

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende Bu durum un aynısını yasıyodum fakat Sonunda karar kıldım.One x alıcam.Fakat sen 4s ın daha ustun ve daha ıyı ozellıklerı oldugunu soylemıssın 4s de olup one x de olmayan bır siri var ama one te olup 4s te olmayan 1 ton ozellık var saymakla bıtmez en kısa soylersem arayuz (HTC Sense) 4 Cek Tegra 3 İşlemci 1 Gb Ram Daha İyi Kamera Ses kalitesi ( Benım ıcın cok onemlı asırı muzık dınleyen bır ınsanım) Hd Ekran 4.7 inch oyun ıcın ıdeal bence Vede Androıd Ozgurlugu... Bence One x Al Pişman Olmazsın

öncelikle tesekkürederim yardımcı oldgun için ama one x gidip inceLedim ve pek cok tez avandajı var evet işlemci yazılım ve bir cok faktör bkımından 4s ' den üstün ama gitip inceledimğimde ( yaklaşık olarak 30 -40 dk) sarj problemi cok üstün düzeyde cihazı en yüksek seviyede kullandıgından pil ömrünü cok cabuk bitiriyor ayrıeten sarja taktıgın zaman tamamen dolmasını beklemek zorundasın aksi tkdirde bataryan için zararLı ve tema oLarak görselligi 4s göre düşük ( bana göre tabii ) . evet özür dilerim ben 4s üstün demişim sanırım bilgisayrımda apple oldugu için özelliklik farkı artıyor kullanım alışkanlığı herhalde . :D:D

ogezzy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
One X'ten önce Galaxy Note kullandım. HTC'nin ONE X'in tek avantajı ürettiği üstün özellikli tek telefonu...
Öncelikle efektlerden bahsedersek bir çok oyuna göre avantajlı. (Tegra 3 ve efektleri)
oyun olsun (Özellikle NBA Jam) ekranda oyunu pek göremiyorsunuz... Ben hem bu nedenle hem de ekran büyüklüğü nedeniyle Galaxy Note'a döndüm. (Ayrıca hem Galaxy S3 hem de önceden kullandığım One X oyuncak gibi. maket gibi geldi.... bu arada ASUS Transformers PRime'i dışarıda tutuyorum)

Şu an Google Nvidia'yı kötülemesinin bence tek nedeni diğer üreticilerin bu efektleri cihazları yansıtamaması...

Her ne kadar HTC'yi sevsem de...
Bence "HTC BLUE ANGEL" benzeri bir android cihaz çıkartması lazım. Neden mi o cihazı bizzat kullandım.

$ervante$

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Ulan amma güldüm be diğer "özellileri HTC den daha iyi" kardeşim düşünme al One X

muratal

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Cok super bir ses kalitesi var beatsin.

uygar2580

Doçent
Reaksiyon puanı
0
3 aydır one x kullanıyorum, şarj konusu çok problem değil yeni güncellemelerle şarj daha uzun gidiyor, pro kullanıcıysanız custom kernel kullanıp işlemci hızlarıyla oynarsanız çok daha uzun şarja sahip olabilirsiniz, sonuçta android dünyasında yapılabileceklerin pek sınırı yok.

Telefonu sadece şarjı ve gücü olarak düşünmeyin tasarımına bir bakın kullanılan malzemelere şekline ele oturması verdiği hisse bakın samsung çok iyi kağıt üstü verilere sahip olabilir ama one x kalitesinde değil bence, yazılım olarak ta htcnin görsellerine sahip telefon yok bana göre.

Apple almak bana göre utançtır. Tek tip cihaz herkesin cebinde ve herkeste olan cihazla hava atma duyguları ortaya çıkartıyor üstelik abartı fiyatlarla. Kişilik gibi bence. Sen farklıysan cihazında farklı olmalı.

XDA developers diye bir olay var. Bu sitedeki uzman insanlar yıllardır cep telefonları ve cep bilgisayarları için özel yazılımlar geliştiriyorlar. Burada akıllı telefonlar için çok farklı modifiyeler var. Çekirdek yazılımları kamera ekran ses işlemci modları gibi bir çok içerik mevcut.

One X için ses modifiyeleri mevcut mesela, beats audio özelliği çok daha zengin ve seçenekli bir hal alıyor. yine aynı şekilde HQ kamera yazılımları ile mevcut kameradan çok daha performanslı kamerasa sahip olabilirsiniz.

XDAdakiler yıllardır HTC kullanırlar. HTC yıllar öncesinden beri akıllı telefon üretiyor ve bu konudaki uzman HTCdir. Apple ve samsung dünkü markalardır akıllı telefon olarak.

hamza5806

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
yav bence hiç farketmez dinleyecemiz bir müzik ister beats olsun ister nokia ister samsung ne farkederki:D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kesinlikle one x,manyak bişi. bide gerçek kulaklığını aldığınızı düşünün dehşet ses,iphone ne yaa telefonmu o! htc one x tek geçerim her yönden!!