HTC One V mi Nokia 500 mü?

Bu konuyu okuyanlar

intibah

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Merhaba arkadaşlar

Türkcell htc one v yi kullanmakta olduğum kamu tarifesine ek aylık 39 tl nokia 500 ü 23 tl fark ödeyerek 24 ay kontratla veriyor.
Htc one v için daha fazla fark ödememe değer mi? Kullanan arkadaşlardan tavsiye bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

lordarcual

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
İntibah bak kardeşim ben sana tek bir şey söyleyeyim öncelikle. Artık Nokia alınmaz ama Windows Phone'li telefonları alınabilir çünkü artık Symbian çok eskidi. HTC One V'de ise Android 4.0 Ice Cream Sandwich işletim sistemi kullanılıyor. Ve HTC'deki telefonlarda Sense arayüzü kullanılıyor. HTC Sense arayüzü çok hoş bir görünüme sahip. Yani sana önerim asla Nokia telefon alma (Özellikle Symbian işletim sistemi olanları Windows Phone'leri alabilirsin onda çok sorun yok). Ama benim sana tavsiyem (Bir bütçen varsa) hem fiyat hem özellikler açısından Huawei Ideos X5 almandır fiyatı 500 ila 700 arasında dolaşıyor.
Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.

LeoMessi1037

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
İntibah bak kardeşim ben sana tek bir şey söyleyeyim öncelikle. Artık Nokia alınmaz ama Windows Phone'li telefonları alınabilir çünkü artık Symbian çok eskidi. HTC One V'de ise Android 4.0 Ice Cream Sandwich işletim sistemi kullanılıyor. Ve HTC'deki telefonlarda Sense arayüzü kullanılıyor. HTC Sense arayüzü çok hoş bir görünüme sahip. Yani sana önerim asla Nokia telefon alma (Özellikle Symbian işletim sistemi olanları Windows Phone'leri alabilirsin onda çok sorun yok). Ama benim sana tavsiyem (Bir bütçen varsa) hem fiyat hem özellikler açısından Huawei Ideos X5 almandır fiyatı 500 ila 700 arasında dolaşıyor.
Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.
Kesinlikle katılıyorum Huawei Ideos X5 öneririm bende artık Nokia,Samsung falan kullanılmaz.Devir smartphone devri :)

intibah

Asistan
Reaksiyon puanı
6
htc one v aldım teşekkürler arkadaşlar
1 haftadır herhangi bir sorunla karşılaşmadım rami 512 mb olmasına rağmen performansı gayet güzel. Nakiti olmayanlara Türkcell güzel bir seçenek sunmuş ilk ay da 4 gb internet hediye geldi. ilave 3 ayda 250 mb hediye

Hwoarang

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Htc one V ile 500 denk değil ki. Nokia 500 de Gpu bile yok hiç işine yaramaz. HTC one V de yeni tel olduğu için değerinin üstüne satılıyor. Ucuz ama iş yapacak bir tel istiyorsan 560 tl ye Nokia 603 var onu al.

intibah

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Htc one V ile 500 denk değil ki. Nokia 500 de Gpu bile yok hiç işine yaramaz. HTC one V de yeni tel olduğu için değerinin üstüne satılıyor. Ucuz ama iş yapacak bir tel istiyorsan 560 tl ye Nokia 603 var onu al.

teşekkür ederim o işi hallettik türkcell kampanyasıyla 24 ay ödeme tarifeye ek

ikailker

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
HTC ONE V Kulananlar yardımcı olursanız senirim konusunu incelemektesiniz.htc one v nin android versiyon4 işlemcisini 512 mb ram kaldırabilirmi takılmalar sık sık yaşanıyormu yardım cı olursanız sevinim htc one v almayı düşünüorum o fiata daha iyisi varsa lütfen ...

onr2000

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Doğru seçim güle güle kullanın.
htc one v aldım teşekkürler arkadaşlar
1 haftadır herhangi bir sorunla karşılaşmadım rami 512 mb olmasına rağmen performansı gayet güzel. Nakiti olmayanlara Türkcell güzel bir seçenek sunmuş ilk ay da 4 gb internet hediye geldi. ilave 3 ayda 250 mb hediye

intibah

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Çok fazla eklenti yüklemezsen sorun olmuyor. Ben biraz abartmışım yavaşladı. Sonra çok gerekli olmayan eklentileri kaldırdım biraz hızlandı.
HTC ONE V Kulananlar yardımcı olursanız senirim konusunu incelemektesiniz.htc one v nin android versiyon4 işlemcisini 512 mb ram kaldırabilirmi takılmalar sık sık yaşanıyormu yardım cı olursanız sevinim htc one v almayı düşünüorum o fiata daha iyisi varsa lütfen ...

intibah

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Evet iyiki de htc one v yi seçmişim son güncelleme ile bariz hızlandı 30-40 civarı uygulama yüklememe rağmen fazla kasma yok. Android jelibomda gelirse tadından yenmez :)