HTC One Max'in Yeni Fotoğrafı Çıktı

Bu konuyu okuyanlar

bilgehanl.03

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
5.9" çok büyük ama o sınıfında belirli kullanıcılara hitap ettiğini unutmamak lazım. Büyük ekranlı telefon isteyenler için çok iyi bir şey. Hem tablet hem telefon. Ama ben telefonumu ayrı tabletimi ayrı taşırım. Bundan dolayı bu büyük ekranlar bana pek uygun değil

fk555897

Asistan
Reaksiyon puanı
0
HTC ultrapixel olayından bir türlü vazgeçemedi. Ayrıca bu boyutlarda bir telefonun satılması için kullanıcıların kullanımını kolaylaştıracak bazı uygulamalar eklenmesi gerekiyor. Örneğin S-Pen.

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Bu kadar büyük değil de HTC One kadar ama snapdragon 800 işlemcili bi model olsa güzel olacaktı. HTC One+ gibi bi model.

isveçli

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
Bu veya galaxy note 3 ikisinden birini alacağım ölmezsem daha

xenitu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Selam arkadaşlar,

Benim note 2 geçen salı günü rahmetlik olunca (4. kez servise gitti artık değişim istedim) note 3 te daha çıkmadığı için geçici bir süre için bir telefon alayım dedim. Öncelikle nexus 4 e kaşındım çünkü saf android ve fiyatı makul. Ancak nexus 4 ün 32 gb lik sürümünü ne yazık ki bulamadım. Malum bu alete sd kart ta takılamıyor. Neyse lafı fazla uzatmayalım bu arada HTC one gözüme ilişti. Şık, sağlam, güçlü, sense 5.0 vs. diyerekten alıverdim. Şimdi 6 günlük izlenimlerimi ve galaxy serisi cihazlarla naçizane karşılaştırmamı aşağıda ekliyorum.

Artıları:
1. Çok ama kesinlikle çok şık.
2. Daha parlak ekran
3. Daha parlak ekran sayesinde çok daha rahat güneş altında görüntülenebilme
4. Galaxy serisine göre çok daha başarılı T9 çevirici
5. Uygulamalar arasında geçiş çok başarılı.
6. Çok ama çok başarılı kamera YAZILIMI.

Eksileri:
1. Berbat ötesi pil ömrü
2. Bu kadar övülen sense 5.0 bu mudur? Touchwiz kesinlikle çok daha başarılı
3. Uygulama çekmecesi berbat
4. Klasör görünümleri berbat
5. Fiziksel home tuşu olmaması beni çok rahatsız etti. Belki TW ye çok alıştığım içindir. Ama telefonu uykudan uyandırmanın tek yolu güç düğmesi
6. Ses açma kapama tuşlarının yeri de ters geldi bana. Sağ tarafa konulmuş.
7. Bu telefonun ekranı en az 5.0 inch olmalı idi. Yanılmıyorsam s3 te 4.7 inch ama ekran s3 ten bile küçük.
8. Üst ve alt aluminyum parçalar arasındaki beyaz plastik malzemeden ha bire talaş dökülüyor. İşleme sonrası temizlik yapılmamış.
9. Berbat kamera DONANIMI. Ultrapiksel diye kandırmaya çalışıyorlar.
10. Blinkfeed denilen akışlı sayfanın (tanımlama için daha iyi birşey bulamadım kusura bakmayın) kapatılamaması/kaldırılamaması.

Sağlamlık konusunda yorumda bulunamayacağım çünkü test etmedim :D.

Cihazı almamdaki nedenlerden biri de cihazı Google Edition a çevirmekti. Ancak aldıktan sonra acele güncelleme yaptım. HBOOT 1.44 ten 1.54 sürümüne güncellendi ve bu durumda şu anda S-off işlemi yapamıyor ve dolayısı ile GE ye çeviremiyorum.

Bu kısa sürede edindiğim tecrübeden kendim çıkardığım sonuç şu: Akıllı ol Note 3 ü bekle :D

Herkese iyi haftalar....