HTC One Max'in Basın Görseli Sızdı

Bu konuyu okuyanlar

marancı

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Ultrapiksel hala kafamı kurcalıyor. Somut birkaç örnek görmem gerek sanırım.

xenitu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Görülecek bir tarafı yok ultrapikselin. Kandirmacadan başka bir şey değil.

mstfhll2012

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Kandirmaca mi ??? Kardeş sen htc ye kafayı iyi takmissin. Ultrapixele kötü diyen ilk seni gördüm. Bi zahmet başka teknoloji sitelerine girde bir bak yüzde doksaninda 2013 ün en iyi cihazı one ve en büyük katkısı ultrapixel ve boomsound. Sen bence bu cihazı kullanmamissin ve hiç bilgin yok

freewill

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
Kandirmaca mi ??? Kardeş sen htc ye kafayı iyi takmissin. Ultrapixele kötü diyen ilk seni gördüm. Bi zahmet başka teknoloji sitelerine girde bir bak yüzde doksaninda 2013 ün en iyi cihazı one ve en büyük katkısı ultrapixel ve boomsound. Sen bence bu cihazı kullanmamissin ve hiç bilgin yok

ses konusunda bir şey demem ama kamerası gerçekten berbat :D yani o sınıf bir cihaza göre vasat :) bence sen bir git one ile foto çek ve incele derim :) özellikle s4 ile karşılaştır :)

mstfhll2012

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Kardes haklısın pixel olayı düşük ama netlik olarak hiçbir eksiği yok gece icn zaten bi numara ben şahsen denediğim gordugum için diyorum zaten yoksa konuşmam kaldı ki s4 geçmişte alipta geri iade ettigim bi cihaz

freewill

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
s4 çok şahibeli bir cihaz aynı cihazı arkadaşlarla farklı yerden bir gün arayla aldık ben hiç bir sorun yaşamazken arkadaşım sinir krizi geçirecek aşamaya geldi bir süre kullandı daha sonra garantiden sıfırıyla değişti hiç açmadan sattı. one aldı bu sefer fotoğraf sorunu baş gösterdi yani istediği verimi alamadı :) ayrıca kesinlikle keskin fotoğraflar çekmiyor zira 2 gün cihazı bizzat kullandım. tabi benim eleştirim kamera yönünden ha bir de aleminyum kasa olduğunda herhalde ısıyı çok fazla hissediyorsunuz özellikle oyun oynarken. ama onun dışında beğendiğim bir cihaz zaten htc her zaman bir sempatim olmuştur one x de yaşadığım pil faciasından sonra bile :D

BLACKPOWERTURBO

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
süper duruyor tasarimi siyahi daha iyi olur çerceveyide küçütselerdi keşke:)

mstfhll2012

Doçent
Reaksiyon puanı
4
[MENTION=36192]freewill[/MENTION] kamera konusunda belki haklı olabilirsin kişisel görüş olarak algılıyorum. :) bende one X plus kullanıyorum sarji o kadarda kötü değil ama bende htc ye karşı sempati duyuyorum :) bilmiyorum ama gerçekten kaliteli cihaz yapiyolar

freewill

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
[MENTION=349845]mstfhll2012[/MENTION] kaliteliden ziyade adamların kendilerine has bi çizgisi var :) o hoşuma gidiyor :) misal one x in tasarımı çok hoşuma gidiyordu ama gel gör ki kamera lensi dışarıdaydı ve ilk hafta çizilmişti :D bari safir cam gibi bir şey yap demi :D bir de cebimde çizildi en çok o koydu :D

mstfhll2012

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Aynen benimkide çizildi ve böyle garip bi şey oldu bendede sanki gözüm görmüyor :) ama bundan sonraki telefonum yine htc olacaktır :) hatta one max büyük ihtimalle :)