HTC One M9 Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

samed2106

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben de bir m9 kullanıcıaıyım . Isınma sorunu dediğiniz rahatsız edeek düzeyde ısınma yapmadı henüz performans hakkında konuşmayalım zaen telefonda tek eksik gördüğüm kamera artık iyileştirmelrr yapılmalı ama o kadar şık bir telefon ki m8 kullanan iphone kullanan arkadaşlarım bile almak istediler ...

SM-T700 cihazımdan Teknoloji Haberleri kullanılarak gönderildi

samed2106

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tasarıma bişey katmasına gerek kalmamış zaten m8 deki uzunluğu kısaltmışlar biraz daha guzel olmuş ekranı da çift kasalı gibi yapmışlar çok beğendim kullanıyorum bi sorun olursa yazarım buraya

SM-T700 cihazımdan Teknoloji Haberleri kullanılarak gönderildi

despotango

Asistan
Reaksiyon puanı
34
Tasarımı hakkaten çok tatlı .. Özellikle gümüş altın olan.. Kamera konusunda umarım beklenen iyileştirmeler gelir .. Ben de ilk zamanlarından bu yana iphone kullanıcıyım ama htc'nin celdirici bir tatafı yok değil [emoji5]️ htc m9+ ile sanırım htc m9 daki tüm eksiklikleri giderecekler .[emoji106]🏿

samed2106

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
M9 u aldim ve ilk tepkim harika bi telefon olmus bence cok guzel elestriler yersiz sadece daha guzel kamera olabilirdi ama buda idare eder

samed2106

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Simdi bu buyuk yaz guncellemesi dedikleri gibi islemcini hizini mi dusuruyor yaparsam telefonumun performansini etkiler mi dusurur mu ??

QuadShock

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Simdi bu buyuk yaz guncellemesi dedikleri gibi islemcini hizini mi dusuruyor yaparsam telefonumun performansini etkiler mi dusurur mu ??
Termal throtting ile işlemci frekansını düşürmek mümkün. Xperia Z3+'de de aynısı yapıldı. Sonuçta kronik sorunlu bir işlemciyi yazılımsal olarak sadece kısıtlayarak sorunu çözebilirsin. Ben düşürüldüğünü düşünüyorum.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
M9 + mi diğer farklı Appel Sony LG mi Hangisi alirsam memnun kalirim .

S

SDN Okuru

SDN Okuru
M9 u ilk çıktığından beri kullanıyorum ısınma haricinde bir sorun çıkmadı ama geçen hafta wifi açılmadı bende telefonu yedekleyip sifirladim sonra düzeldi ama bu sabah gine aynı hatayı verdi wifi açılmıyor hata diyor

ysfyzc2342

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba htc one m9 cihazimda Türkçe dil problemi var yardım edebilir misiniz

aytav

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Amerikan dan gelen Verizon simlock lu
HTC ONE M9 var simlock u nasıl kaldıra bilirim .(çünkü mobil ağlara bağlanmıyor)

CorvoAttano

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
Amerikan dan gelen Verizon simlock lu
HTC ONE M9 var simlock u nasıl kaldıra bilirim .(çünkü mobil ağlara bağlanmıyor)
Önce BL kilidini açıyorsun daha sonra root atıp recovery yüklüyorsun super CID yaptıktan sonra Viper One Rom yüklüyorsun ve mobil şebeken geliyor..

hkndmrlp42

Müdavim
Reaksiyon puanı
145
M8 den çok büyük bir artısı yok ve aradaki 1100 liralık farkı haketmiyor ancak s6 veya s6edge'ten tek olumsuz yanı kamerası. Gündüz ışıkta mükemmel. Işıksız ortamda yetersiz. Onu da düzeltirler umarım. Sense arayüzü sayesinde çok akıcı. Kişiselleştirilebilir olması artısı. Isınma aşırı düzeyde değil. İlk gün hızı ne ise aynen devam ediyor ki güncellemelerle daha da iyi hale geliyor. M9+ sırf parmak okuyucu için alınmamalı. Ayrıca ekim ayında aero tanıtılacak bu ara telefon almak çok mantıklı değil.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Güncelleme den sonra son uygulamalara kısmına girerken ve uygulamaları sağa veya sola yollarken kasma oluyor sizde oluyor mu?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ve bazen de uygulamalardan home tuşuyla çıktığınız zaman da kasma oluyor

forceclick

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Kasma yaşayan arkadaşlar güncellemeden sonra Wipe Cache yaparlarsa daha sağlıklı olur.

samed2106

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hacilarim boyle isi ben ya bana niye gelmedi bu guncelleme ???

kartalpaf

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Beast sistemi olan One X modelini bilirsiniz , bende beast görünce bu telefon dış seste çok iyi dedim , meğersem kulaklık perfomansı çok yüksekmiş. M9'da dış sesi daha yüksek ve net. Kulaklık performansını ise başka bir telefonda bulmanız çok zor . Yüksek ses oranı olmasına rağmen , çok net ses.. :)

kartalpaf

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Htc'den vazgeçmen bir yana samsunga geçmen doğru olmaz bence.Bende alalı M9 alalı yarın 2 hafta olacak , sorunsuz kullanabileceğin nadir telefonlar bunlar. Ayrıca HTC batacak bir firma değil uydurma haberler bunlar itibar etme.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

HTC batacak gibi m9 kullanıyorum satıp Note 4 alayım mı

Htc'den vazgeçmen bir yana samsunga geçmen doğru olmaz bence.Bende alalı M9 alalı yarın 2 hafta olacak , sorunsuz kullanabileceğin nadir telefonlar bunlar. Ayrıca HTC batacak bir firma değil uydurma haberler bunlar itibar etme.

samed2106

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
M9 klavye rengim beyaz ben bunu nasil siyaha cevirebilirim arayip duruyorum biturlu bulamadim bi yardimci olursaniz sevinirim

CorvoAttano

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
M9 klavye rengim beyaz ben bunu nasil siyaha cevirebilirim arayip duruyorum biturlu bulamadim bi yardimci olursaniz sevinirim
Ayarlar > Kişiselleştir
49d741829fcbd9667210a7285f946639.jpg

Küçük bir ayrıntı var burada yüklediğin temalara ait klavye renklerini seçebilirsin. Kendi klavye rengini oluşturmak için yeni bir tema yaratmalısın. Ve sonra kendi temanı kullanmalısın.
HTC themes web sitesinde maker pro ile kendi temanı süper hızlı ve kolay bir şekilde ayrıntılı olarak hazırlayabilirsin. Giriş yaptığın kullanıcı bilgilerin ile telefonundaki htc themes hesabı aynı olmalı. Aksi taktirde temayı kullanabilmek için yayınlanmasını günlerce beklemek zorunda kalırsın..

Ya da tüm bunları bir kenara bırakıp lan*t marketten 3.parti bir klavye uygulaması indirebilirsin.

samed2106

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ayarlar > Kişiselleştir
49d741829fcbd9667210a7285f946639.jpg

Küçük bir ayrıntı var burada yüklediğin temalara ait klavye renklerini seçebilirsin. Kendi klavye rengini oluşturmak için yeni bir tema yaratmalısın. Ve sonra kendi temanı kullanmalısın.
HTC themes web sitesinde maker pro ile kendi temanı süper hızlı ve kolay bir şekilde ayrıntılı olarak hazırlayabilirsin. Giriş yaptığın kullanıcı bilgilerin ile telefonundaki htc themes hesabı aynı olmalı. Aksi taktirde temayı kullanabilmek için yayınlanmasını günlerce beklemek zorunda kalırsın..

Ya da tüm bunları bir kenara bırakıp lan*t marketten 3.parti bir klavye uygulaması indirebilirsin.
Ya gercekten oldu ama ben cok denedim telefona yuklu olan temalar programindan klavyenin rengini degistiremedim biturlu megerse internetten girip yapinca herseyini degistirebiliyormussun neden telefondakinde boyle detayli duzenlemelere izin vermiyo anlamadim???

S

SDN Okuru

SDN Okuru
fabrika ayarlarına döndürmeme rağmen 5.1 den sonra olan kasma sorunu geçmedi lütfen yardım edin ne yapabilirim (wipe cache atamam)