HTC One M9 Kullananlar Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

samed2106

Üyecik
Hacilarim boyle isi ben ya bana niye gelmedi bu guncelleme ???

kartalpaf

Üyecik
Beast sistemi olan One X modelini bilirsiniz , bende beast görünce bu telefon dış seste çok iyi dedim , meğersem kulaklık perfomansı çok yüksekmiş. M9'da dış sesi daha yüksek ve net. Kulaklık performansını ise başka bir telefonda bulmanız çok zor . Yüksek ses oranı olmasına rağmen , çok net ses.. :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
HTC batacak gibi m9 kullanıyorum satıp Note 4 alayım mı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Dostum haklısın ama güncelleme gelir mi firma batarsa

kartalpaf

Üyecik
Htc'den vazgeçmen bir yana samsunga geçmen doğru olmaz bence.Bende alalı M9 alalı yarın 2 hafta olacak , sorunsuz kullanabileceğin nadir telefonlar bunlar. Ayrıca HTC batacak bir firma değil uydurma haberler bunlar itibar etme.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

HTC batacak gibi m9 kullanıyorum satıp Note 4 alayım mı
Htc'den vazgeçmen bir yana samsunga geçmen doğru olmaz bence.Bende alalı M9 alalı yarın 2 hafta olacak , sorunsuz kullanabileceğin nadir telefonlar bunlar. Ayrıca HTC batacak bir firma değil uydurma haberler bunlar itibar etme.

samed2106

Üyecik
M9 klavye rengim beyaz ben bunu nasil siyaha cevirebilirim arayip duruyorum biturlu bulamadim bi yardimci olursaniz sevinirim

CorvoAttano

Profesör
M9 klavye rengim beyaz ben bunu nasil siyaha cevirebilirim arayip duruyorum biturlu bulamadim bi yardimci olursaniz sevinirim
Ayarlar > Kişiselleştir

Küçük bir ayrıntı var burada yüklediğin temalara ait klavye renklerini seçebilirsin. Kendi klavye rengini oluşturmak için yeni bir tema yaratmalısın. Ve sonra kendi temanı kullanmalısın.
HTC themes web sitesinde maker pro ile kendi temanı süper hızlı ve kolay bir şekilde ayrıntılı olarak hazırlayabilirsin. Giriş yaptığın kullanıcı bilgilerin ile telefonundaki htc themes hesabı aynı olmalı. Aksi taktirde temayı kullanabilmek için yayınlanmasını günlerce beklemek zorunda kalırsın..

Ya da tüm bunları bir kenara bırakıp lan*t marketten 3.parti bir klavye uygulaması indirebilirsin.

samed2106

Üyecik
Ayarlar > Kişiselleştir

Küçük bir ayrıntı var burada yüklediğin temalara ait klavye renklerini seçebilirsin. Kendi klavye rengini oluşturmak için yeni bir tema yaratmalısın. Ve sonra kendi temanı kullanmalısın.
HTC themes web sitesinde maker pro ile kendi temanı süper hızlı ve kolay bir şekilde ayrıntılı olarak hazırlayabilirsin. Giriş yaptığın kullanıcı bilgilerin ile telefonundaki htc themes hesabı aynı olmalı. Aksi taktirde temayı kullanabilmek için yayınlanmasını günlerce beklemek zorunda kalırsın..

Ya da tüm bunları bir kenara bırakıp lan*t marketten 3.parti bir klavye uygulaması indirebilirsin.
Ya gercekten oldu ama ben cok denedim telefona yuklu olan temalar programindan klavyenin rengini degistiremedim biturlu megerse internetten girip yapinca herseyini degistirebiliyormussun neden telefondakinde boyle detayli duzenlemelere izin vermiyo anlamadim???

S

SDN Okuru

SDN Okuru
fabrika ayarlarına döndürmeme rağmen 5.1 den sonra olan kasma sorunu geçmedi lütfen yardım edin ne yapabilirim (wipe cache atamam)

CorvoAttano

Profesör
Ya gercekten oldu ama ben cok denedim telefona yuklu olan temalar programindan klavyenin rengini degistiremedim biturlu megerse internetten girip yapinca herseyini degistirebiliyormussun neden telefondakinde boyle detayli duzenlemelere izin vermiyo anlamadim???
Stabiliteyi korumak adına alınan bir karar olabilir.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Galeriye girerken beklemede başladı. Biri yardım etsin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Lütfen biri bir şey yazsın çıldıracağım. Cillop gibi telefon güncellemeden sonra kasmaya başladı

aytav

Üyecik
Amerikan dan gelen Verizon HTC ONE M9 var telefonla çalışıyor mobil internet ve herşey çalışıyor fakat Güncelleler gelmiyor

caglarcb

Asistan
Merhaba arkadaşlar, bootloader kısmında factory reset seçeneği çıkmıyor kendi m9'umda. Sebebi nedir?

S

SDN Okuru3

SDN Okuru
Arkadaslar merhaba oncelikle.Htc one M9 ile Iphone 6 arasında kaldım fakat htc m9 da kafamı kurcalayan bi kaç bişe var mesela çok ısınıyo diyolar fakat son güncellemeyle çözülmüş diye duydum fakat bu seferde 1,56 ghz a düsürmüsler oyun ve internet performansında kasma,gözle görülür bi düşüş varmı?One M9 u çok begeniorm fakat bu yazdıgım sorun biraz kafamı kurcaladı birde benim için önemli olan en büyük üç faktör
1)İnternet oyun vb.şeylerde kasma varmı?(ağır oyunları sevmem çok grafik gerektiren vb.)
2)Şarjının beni 1 gün rahat götürmesi gerekiyor.
3)En az 2-3 sene beni götürebilmeli bu telefon güncelleme desteği,kasma olmaması vb.
cevap verenlere simdiden çok tesekkurler :)

kartalpaf

Üyecik
1) Aspahlt 8 ve yeni NFS oynuyorum hiç kasma yapmıyor. Artı olarak tek elle oynayabilme kolaylığı var diğer telefonlara göre.
2)Ben üniversite öğrencisiyim , okul mailim olsun , arkadaşlara mesaj atma olsun , araştırma için internete girme olsun hepsini kullanıyorum ve buna rağmen güç tasarruf modu açık iken 2 günü geçtiğim oldu şarjda.İlk aldığım zaman sim kart sorunum vardı , 4-5 gün hatsız durdu kurcalamalar çok olur bilirsin ilk haftalar 3 günü bile geçti şarjı.
3)Eğer bir HTC alıyorsan 2 yıl sorunsuz kullanmada almış oluyorsun bence. Bende daha önce HTC One X vardı , 3.5 sene kullandım.Bataryası 1 günü çıkartıyordu , ama 1 günden fazlasına alıştığım için batarya değiştirmek istedim , satıcıya 1 güne düştü şarjı dediğimde daha ne istiyorsun demişti. Bu önemli bir özelliktir.

stat counter