HTC One M8 Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

mei

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
ben turkcell mağazalarından almıştım 120 tl ye

M@STER

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
5
4ynytuta.jpg

4.4.3 guncellemesi geldi kurabilirsiniz 613.74 mb kontrol edin suan tam incelemis degilim ancak iyi bir guncelleme oldugu kesin dostlar kurun deneyin derim :)

M@STER

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
5
Performans olarak zaten iyi calisiyordu yalniz hard reset yapamadim bazen donma yapiyor

EnginneRmz

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bence bu telefonun tek albenisi tasarımı. zaten şu an kullandığım m7'yi de sırf bu yüzden aldım he tabi ses kalitesini de es geçemem. ama kameraya olayı çok vasat çoooookk ne varsa ultrapixelde

S

SDN Okuru

SDN Okuru
hTc ultrapixel teknolojisinden vazgeçmeli , Mesela Apple şirketinin yaptığı gibi SONY ile anlaşılsa o zaman dünyanın en iyi telefonu olur.

MasterStar21

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Bir şey sormak istiyorum M8 almayı düşünüyorum ve birde 2.el fiyatlarına bakayım dedim neden o kadar az yani beklediğim 1900 ve o civardaydı çoğunlukla 1600 -1900 arası cihaz bulunuyor ve sadece Ankara ya bakayım dedim orda da satılan cihaz çok ve hani 2.el fiyatları baya uygun bunun nedeni nedir acaba?

thekillingroad

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Merhaba Arkadaşlar;

Eski HTClerde notlar program vardı, widgetı güzeldi, evernote.com ile eşleşiyordu ve notlarıma evernote.com sitesinden erişebiliryordum.
HTC M8 aldım, notları kaldırmışlar :(

Çiizktir adında program koymuşlar.
Google hesabı ile eşleştiği yazıyor , fakat eşleşen notları bulamıyorum.
Google Drive'a baktım notlarım yok.

Google hesabının neresinden bulabilirim notlarımı?

Şimdiden teşekkür ederim.

Benim de en büyük derdim bu şu an. Açıkçası sinirlendim biraz, aramadım da alternatif. mecbur evernote'un kendi şeysilerinden kurulacak gibi. Ki gerçekten ben de HTC'nin kendi Notes'unu çok beğeniyor ve sürekli kullanıyordum, google ile de senkronize idi.

Kılıf konusu geçmiş, DotView diye tahmin ediyorum. 99 TL idi Suadiye Turkcell'de, telefonu alırken aldım, o kadar geçirdik bari %10 acıyalım dediler sanırım, 89TL'ye aldım.

bumblebee8

Asistan
Reaksiyon puanı
35
S-Off ile ilgili sorunum var arkadaşlar: http://forum.shiftdelete.net/htc/383029-htc-one-m8-s-off-olmuyor.html#post3426989

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ARkadaşlar merhaba,
Çıkar çıkmaz teknosadan aldım. 3 ay sonra bildirim çubuğu aşağıya gelmemeye başladı 2 hafta sonrasında geri tuşu çalışmamaya. Ciddi şekilde dokunmatik sorunu var. Teknosaya geri verdim kvk ya yönlendirmişler şimdi kim bilir ne zaman gelecek. 2500 tl ver sonra bir sürü rezillik. yok alüminyum kasaymış falan filan , reklama gelince her şey 10 numara fiyat a gelince de öyle ama hiç düşürmeden kullanılan bir telefonun dokunmatiği uçup gidiyor böyle bi olay yok. millet i phone özentisi olmakta haklıymış mepğer.

volkan_shen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar telefonu alalı 1hafta oldu. Bildirim led i çalışmıyor. Aynı sorunu yaşayan var mı?

M@STER

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
5
Güncelleme ile birlikte dosya yöneticisi geldi arkadaşlar

M@STER

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
5
Dostum telefonu sabaha kadar sarj etmiyorum, %5 de iken sarja takiyorum 2 bucuk saat (yaklasik) sarjda birakiyorum, kapali sarj ediyorum %100 doldugunda cekiyorum sarjdan, aldigim gunden beri boyle yapiyorum sarj masallah 2 gun gidiyor, nete bagli oldugu halde, oyun oynadigim halde, batarya tam kalibre olmus durumda ;)

MaymunYiyenMuz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dostum telefonu sabaha kadar sarj etmiyorum, %5 de iken sarja takiyorum 2 bucuk saat (yaklasik) sarjda birakiyorum, kapali sarj ediyorum %100 doldugunda cekiyorum sarjdan, aldigim gunden beri boyle yapiyorum sarj masallah 2 gun gidiyor, nete bagli oldugu halde, oyun oynadigim halde, batarya tam kalibre olmus durumda ;)
Deniycem dostum tesekkurler:D

M@STER

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
5
Bu arada guc tasarrufunu kapatmadan sarja takiyorum teli acarken guc tasarrufu acik olsun

painkillerrr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar öerhaba.ilgiyle tüm yorumlarınızı okudum.şimdi gelelim benim olayıma.Gürcistan dan telefon getirtme imkanım varşu an samsung s3 kullanıyorum ancak iyice gitti telefon.M8 konusunda da kafama takılan yalnıca kamera.öyle bir inceledim ki gittim mağzalara canlısına baktım ancak ekranda pek anlaşılmıyor.gerçekten berabet bir kameramı yoksa söylenenin aksine iyi bir kameramı?
örneğin bir fotoğrafı kestiğimde herhangi bir sosyal ortamda paylaşmak için kalitede çok bozulma oluyor mu?
Z2 yi inceledim tasarım rezaleti elde tuğla gibi duruyor
samsung s5 tam bir plastik güven vermiyor
m8 e tasarımından etkilenmemek imkansız ancak kamera düşündürüyor
siz ne almamı önerirsiniz?
Not: M8 ve S5 pasaport kaydettirme ücreti dahil 1450 tl ye geliyor

M@STER

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
5
Yazılım Günelleştirmeyi kontrol edin GPS iyileştirme güncellemesi geldi dün akşam ben güncelledim.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Dostum 2 aydır kullanıyorum M8'i bir sorunla karşılaşmadım çektiği fotoğraflar bana göre harika herhangi bir bozulma yok, persormans olarak çok çok iyi zaten batarya performansını görmüşsündür :D sadece şunu söyleyebilirm fırsatın varsa hemen al dostum :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
hocam kesinlikle, LG G3 al, çevremde LG alan kişilerin hepsi memnun. HTC ben de patladı,

M@STER

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
5
9f71247470ac7cb00102c847dc0fb400.jpg

2 gun hangi akilli cihazin sarji dayanir :)

seyhmus21

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
2 gün dayanması için az kullanılmıştır özellikler kısılmıştır.Yoksa o bataryaya mümkün değil

M@STER

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
5
2 gün dayanması için az kullanılmıştır özellikler kısılmıştır.Yoksa o bataryaya mümkün değil

Dostum sadece güç tasarrufu açık başka hiç bir özellik kısıtlı değil, rr3, asphalt8,fifa14 oynuyorum, ve arka planda kapatmıyorum, sosyal ağlarda açık sürekli, başka cihazlarla karıştırmayın lütfen ;)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Dostum uyanık ve ekranın açık olduğu zamanlar belli orada , ben telefonu aktif kullanıyorum. Aktif derken; telefonda gta 3, heroes O&C, NOVA 3, NFS Most Wanted tarzı büyük oyunları oynadığım zamanlarda bataryadan iyi performans alınamıyor. Ekran uyku modunda çok iyi geliştirmeleri mevcut mesela aksam saat 12 de yatıp sabah 9 da kalkmış olduğum zaman %100 den %98'e düşmüş oluyor (herhangi bir güç tasarruf modu aktif değilken) Ayrıca kamera kalitesine söylenen lafları anlamıyorum, gayet kaliteli bir kameraya mevcut, galaxy s5 ve xperia z2 ile kıyaslamıyorsak :)

brkkrk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merahaba arkadaşlar, htc one m8 almayı düşünüyorum bu gün m7 kullanan arkadaşım telefonu aldıktan belli bir süre sonra telefon yavaşlar dedi siz bunun hakkında bana yardımcı olabilirmisiniz

s.goel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Onu ayarlardan acip kapatabiliyorsun sanirim. Yoksa bi skinti olacagini sanmiyorum acikcasi...

- - - Mesaj Güncellendi - - -

merahaba arkadaşlar, htc one m8 almayı düşünüyorum bu gün m7 kullanan arkadaşım telefonu aldıktan belli bir süre sonra telefon yavaşlar dedi siz bunun hakkında bana yardımcı olabilirmisiniz

Resim cekip zoomlarim icinde disinda ne var diye bakarim/ severim diyorsan pek tavsiye etmem. Ama Akilli telefon kullanmak istiyorum diyorsan orjinal kilifini da al keyfine bak derim :)