HTC One M8 Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

Asteriks

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Donanımda Z2 ile tek farkı Ram o da sıkıntı yapmıyor.
Hoparlörden bence Z2''nin önüne geçmiş daha temiz daha gür daha kaliteli.
Kamera konusunda çözünürlük yine kötü ama çok kaltiteli fotoğraflar çekip üzerinde çok fazla değişiklik yapabiliyorsunuz.
2. Kamera çok ise yarıyor bence iyiki 2. Kamerası var. Bence bu telefonun tek sıkıntısı fiyat acayip pahalı ve yakın zamanda fitatida kolu kolay düşmeyecek gibi ama paran varsa alınabilecek bir cihaz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Hangi renk daha caziptir arkadaşlar bu konuda bana yardımcı olun

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar ben kullanıyorum ama geçrekten pek özellik bilmediğim için yorum yapamıycam ama telefn çok kaliteli güven verici .ele aldıgın zaman diğerleri gibi yapmacık durmuyor

rainman76

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
focus effect androidde yapıyor. bu konuda en iyisi nokinın ki sonra htc .focus effect programı onlar kadar iyi değil ama idare eder.

ahmeta

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
2 Gün önce Media Markt a biraz inceledim, telefon kasası çok güzel elinize aldığınızda ben telefonum diyor :) yanında S5 vardı onu elime aldım oda ne iğrenç bir kasa 2,300 TL yi hak etmeyen bir telefon zaten pil olarak 200 mAh fazla m8'den parmak okuma fiyasko vs neyse m8'e gelecek olursak telfonun kasası ve tasarımı çok güzel ama bana göre hala 2,500 TL çok pahalı bu parayı hak etmesi için özellikler şöyle olmalıydı:
2,500 64 bit işlemci
3 GB RAM
64 GB Dahili hafıza + SD kart
Arka Kamerada Ultrapikselden vazgeçilip Sony'nin 20.7 mp lensi yada Carl Zeiss kullanılabilirdi
Pil 3200/3500 mAh
ve Gorilla Glass 3

o parayı verebilmem için en az bu özellikleri taşımalı telefon :D
Biraz uçuk gibi görünsede para da ağaçtan toplanmıyor, asgari ücret için hayatlarını veren işcilerimiz var

Not: Soma da ölenlere ALLAH'dan rahmet ailelerine başsağlığı dilerim. Mekanları Cennet olsun...

Kirveee

Asistan
Reaksiyon puanı
0
2 Gün önce Media Markt a biraz inceledim, telefon kasası çok güzel elinize aldığınızda ben telefonum diyor :) yanında S5 vardı onu elime aldım oda ne iğrenç bir kasa 2,300 TL yi hak etmeyen bir telefon zaten pil olarak 200 mAh fazla m8'den parmak okuma fiyasko vs neyse m8'e gelecek olursak telfonun kasası ve tasarımı çok güzel ama bana göre hala 2,500 TL çok pahalı bu parayı hak etmesi için özellikler şöyle olmalıydı:
2,500 64 bit işlemci
3 GB RAM
64 GB Dahili hafıza + SD kart
Arka Kamerada Ultrapikselden vazgeçilip Sony'nin 20.7 mp lensi yada Carl Zeiss kullanılabilirdi
Pil 3200/3500 mAh
ve Gorilla Glass 3

o parayı verebilmem için en az bu özellikleri taşımalı telefon :D
Biraz uçuk gibi görünsede para da ağaçtan toplanmıyor, asgari ücret için hayatlarını veren işcilerimiz var

Not: Soma da ölenlere ALLAH'dan rahmet ailelerine başsağlığı dilerim. Mekanları Cennet olsun...

Xperia z2 almalısın bence :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Gerçekten kullanan ve alan var mı htc m8'i merak ediyorum.
Ben 8 gün önce aldım ve gayet memnunum ?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Arkadaşlar m7'deki fotoğraf düzenlemesinde effektlerde pişirme , şehir merkezi , karanlık taraf , patlama gibi en çok sevdiğim hep kullandığım Helios effekti m8 de yok. Ne yapmam gerekiyor ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben okullar başlarken almayı düşünüyorum o zamana kadar fiyatı güvenilir int sitelerinde ne kadara düşer mağazalrada düşer mi ?

mtcn24

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar ben okul başlarken alıcağım 1 telefon da bunun fiyatı güvenilir int sitesinde ne kadara düşer mağazalarda ne kadara düşer ?

Tacobelcanon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
batarya çok iyi , en hard şekilde 1.5 gün gidiyor. telefonu alalı 1 ay 10 gün falan oldu ama hiç bir şekilde bir sıkıntısına rastlamadım , çok stabil.

Kaliska

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
M 7'den geçen var mı arkadaşlar?
batarya performansını kıyasladığımızda nasıl bir değerlendirmeniz olur?

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,152
okul başlayana kadar bekleyecek olanlar rakiplerin snapdragon 805 işlemcili telefonları karşısında üzülebilirler. alacaklarsa acele etmeliler derim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Neden Htc sürekli kötüleniyor anlamıyorum. Yaklaşık bir ay önce aldığım ve kapsız bir şekilde hırpalamaktan çekinmediğim m8'imde hala tek bir çizik bile bulamıyorum. Ayrıca kamera sanıldığı gibi kötü değil. Fakat gerçekten iyi de değil. Bunların yanında şu ana kadar bir kere kasmadı. Telefonumda oyun olmadığı için oyun performansı hakkında pek yorum yapamayacağım fakat internet performansı gerçekten güzel. M7 kullanmadığım için yorum yapamayacağım fakat M8 alırsanız pişman olmayacağınızı rahatlıkla söyleyebilirim.

sakarboy

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Yillardir iphone kullanan biri olarak m8 in batarya performansi ciddi anlamda yeterli
Kiyaslama derseniz 5s e ve m7 gore cok daha iyi
Stabilite vs. Cok basarili bir android cihaz. Bence en iyi android cihaz.

Tek eksigi biraz agir ve uzunca
Uzun sureli kullaninda 160 gram baya agir gelmeye basliyor alt kisimdaki htc logosunu oldugu kisim olmasaymis super olurdu ve agirlik olarak 30_40gr daha hafif...
Kamera kotu diyenler herhalde cihaz odaklama yapmadan foto ceken kullanicilar olsa gerek, odak lamayi yaparsaniz kesinlikle sorunsuz foto cekiyor. Ve ayrica video cekim kalitesinde cok kendine ozgu bir kalitesi var... Malzeme kalitesi zaten tartisilmaz. Dedigim gibi tek olunsuz yani cok agir ve uzun ca bir cihaz.. daha kisa ve hafif olabilirdi.

monatim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben 5s 64 gb kullanıyorum, yıllardan beri iphone sahibiyim, tum modellerini kullandım ve artık sıkılmaya başladım. Belki 2 telefon parası vermisimdir uygulamalara ama artık degisiklik zamanı... ONE M8'i al çünkü bunda .......... Muhteşem Özellikler var denebilecek ne var? Hersueden once android e yabanciyken zorlanmaz miyim? Macbook Pro ve ipad Air kullanırken bu degisiklik yapılmalı mi sizce?

Sucrofe

Müdavim
Reaksiyon puanı
677
HTC One M8 düşünenler HTC One M8 Ace'i beklesinler. Daha ucuza aynı özellikler. Plastik kasa. Duyduklarım bunlar.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar bende çok kararsız kaldım elimde üç seçenek var ayfon 5s htc one m8 veya samsung galaxy s5 siz bana neler önerirsiniz veya bu konuda bilgisi olan sorumlu kişiler buraya yazmam söylendi

FiReSHiNe

Asistan
Reaksiyon puanı
0
pazar günü aldım bende telefonu ve açıkcası çok beğendim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
samsungtan uzak dur derim iphone dersen tamamiyle kendisine hapsediyor... Android bir cihaz tercihin olsun ama kesinlikle htc derim...

orkndrsn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1 ay oldu kullanalı merak ettiğiniz birşeyler olursa elimden geldiğince cevaplamaya çalışabilirim

Lee Tai

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
1 ay oldu kullanalı merak ettiğiniz birşeyler olursa elimden geldiğince cevaplamaya çalışabilirim

Şarj durumu nasıl ? Bazı yerlerde gördüklerim 2 günü tamamlıyomuş. Performansı nasıl ve telefonu gün içinde nasıl kullanıyosun ?

FiReSHiNe

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Şarj durumu nasıl ? Bazı yerlerde gördüklerim 2 günü tamamlıyomuş. Performansı nasıl ve telefonu gün içinde nasıl kullanıyosun ?
bende de m8 var hocam telefonu gün içinde 2 ye bölerek kullanıryorum bir nevi biri okul diğeri özel yaşantım interneti hiç kapatmam ortama göre ya 2. kademede yada otamatiğe alırım parlaklığı ,güç tasarrufu açıktır ama telefonu kısıtlamam sadece tuş kilidine attığım zaman veri kesilir kilidi açarsam veri açılır , ki okuldan döndüğümde en kötü %50 sarj oluyor en kötü derken okulda rr3 oynamışım 1 saat falan youtube da video izlemişim 30 dk falan anca öyle onun yanında whatsapp facebook falan akif şekilde sabah 8 den öğlen 2 ye en fazla %50 yer ,evde wifiye bağlarsam pek güç gerektiren işlem yapmıyıcaksam işlemci hızını keserim tasarruf ayarından ozaman 8-9 hatta 10 dk %1 azalır.

Lee Tai

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
bende de m8 var hocam telefonu gün içinde 2 ye bölerek kullanıryorum bir nevi biri okul diğeri özel yaşantım interneti hiç kapatmam ortama göre ya 2. kademede yada otamatiğe alırım parlaklığı ,güç tasarrufu açıktır ama telefonu kısıtlamam sadece tuş kilidine attığım zaman veri kesilir kilidi açarsam veri açılır , ki okuldan döndüğümde en kötü %50 sarj oluyor en kötü derken okulda rr3 oynamışım 1 saat falan youtube da video izlemişim 30 dk falan anca öyle onun yanında whatsapp facebook falan akif şekilde sabah 8 den öğlen 2 ye en fazla %50 yer ,evde wifiye bağlarsam pek güç gerektiren işlem yapmıyıcaksam işlemci hızını keserim tasarruf ayarından ozaman 8-9 hatta 10 dk %1 azalır.

İlginç , okuduğum yazılarda günü rahat tamamlıyo diyenler var , senin ki 2 ye kadar 50 de oluyo , ben ağır oyunları oynamıyorum genelde gezinirim face tapatalk ama bayağı gezinirim , hafiften whatsapp 1 saat rr3 diyosun onun çok etkisi var sanırım , beni kurtarır bataryası sanırım. Boyutu biraz fazla 5.0 inc

FiReSHiNe

Asistan
Reaksiyon puanı
0
İlginç , okuduğum yazılarda günü rahat tamamlıyo diyenler var , senin ki 2 ye kadar 50 de oluyo , ben ağır oyunları oynamıyorum genelde gezinirim face tapatalk ama bayağı gezinirim , hafiften whatsapp 1 saat rr3 diyosun onun çok etkisi var sanırım , beni kurtarır bataryası sanırım. Boyutu biraz fazla 5.0 inc
rr3 oynarken mobil veri falan açık arada tabi ki mesajlara cevap veriyorum okulda oyun oynarım ama okula gitmediğim bir günden örnek vermem gerekirse sadece whatsap tumblr facebook kullandım 20 dk civarı telefon görüşmesi ile 3. günün sabahı %30 sarj vardı bu kullanımda 15 saatten fazla mobil veri açıktı gerisi wifi

Lee Tai

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
rr3 oynarken mobil veri falan açık arada tabi ki mesajlara cevap veriyorum okulda oyun oynarım ama okula gitmediğim bir günden örnek vermem gerekirse sadece whatsap tumblr facebook kullandım 20 dk civarı telefon görüşmesi ile 3. günün sabahı %30 sarj vardı bu kullanımda 15 saatten fazla mobil veri açıktı gerisi wifi

Gayet iyi bir batarya süresi var diyorsun yani

FiReSHiNe

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Gayet iyi bir batarya süresi var diyorsun yani
fazlasıyla iyi bir batarya performansı var ilk haftalarda gece uyurken bırakın sabah aldığınızda %5-6 gibi düşme oluyor ama 1 hafta geçtikden sonra %100 bıraktıysanız sabah %100 alıyorsunuz artık öyle almaya başladım ben ve günlük kullanımda telefonu kullandığınız sıralar batarya yiyor eğer tuş kilidi atarsanız olduğu gibi kalıyor

Lee Tai

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
fazlasıyla iyi bir batarya performansı var ilk haftalarda gece uyurken bırakın sabah aldığınızda %5-6 gibi düşme oluyor ama 1 hafta geçtikden sonra %100 bıraktıysanız sabah %100 alıyorsunuz artık öyle almaya başladım ben ve günlük kullanımda telefonu kullandığınız sıralar batarya yiyor eğer tuş kilidi atarsanız olduğu gibi kalıyor

Olursa ya bu cihaz yada iphone . Bi kurcalamam lazım bu cihazı boyuda büyük arkadaş

solak17

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar selam one m8 cihaz aldım 2 gün oldu alalı bütün gece şarj da takılı kaliyior çıkarıyorum 5 dk sonra %99 düşüyor biraz kurcalarsam 98 iniyor hemen bir sorunmu var benm cihazda. Ekran parlaklığı otomatik te.

solak17

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar selam one m8 cihaz aldım 2 gün oldu alalı bütün gece şarj da takılı kaliyior çıkarıyorum 5 dk sonra %99 düşüyor biraz kurcalarsam 98 iniyor hemen bir sorunmu var benm cihazda. Ekran parlaklığı otomatik te.
u2a2yva9.jpg

3e8y4aqa.jpg