HTC One M8 Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

M@STER

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
5
79e13db81a5dadb82a63d57828cf0510.jpg

b5eb3d11c73a4e4496d2dab3b6f42c65.jpg

:D

montoya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende bi kaç güne alıcam Allah nasip ederse nerden alayım onun araştırması içindeyim bu aralar en uygun kiliksa.com da bakındığım kadarıyla http://www.kliksa.com/urun/htc-one-m8-16-gb-gray-akilli-telefon/902046594 diğer yerlere göre epey bi fark var ama nasıl bi yerdir hiç bilmiyorum önerirmisiniz buradan sipariş etmemi yada tavsiye edeceğiniz başka bi yer varmıdır yardımcı olursanız sevinirim.

M@STER

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
5
Internet siteleri uzerinden almani tavsiye etmem nedeni garanti konusunda sıkıntı yasabilirsin

M@STER

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
5
Resmi garantiliyse sorun yok fiyat iyise tavsiye ederim

Evet degisiyor puanlama

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91

Yani aldığı puanın az olduğunu söylüyorum.

Bu arada hazır alıntılama yapmışken sormak istiyorum benim İphone 5s'in 2 yıl garantisi var, 2 yılını doldururken garantiye veripte batarya değişimi yaptırtmayı düşünüyorum o zamana kadar belki dayanmaz belli olmaz, ne kadar fiyat alırlar değişim için garanti kapsamında? ve değişim yapıyorlarmı ben istersem illa sıkıntımı çıkartması lazım telefonun değiştirmeleri için?

M@STER

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
5
Evet az puan almisim :D teleservis bakiyor zaten batarya dayanmiyor cabuk bitiyor bir gunu cikartmiyor gibi yazarsan servis formuna pili test ederler gerekli gorurlerse degisirler gormezlerse sunu yapma bunu yapma deyip geri gonderirler :D 100 TL ye yakin batarya fiyati ama garanti kapsaminda ucret almazlar sanirim bataryanin kullanici hatasindan kaynakli sorun cikartmayacagini onlarda biliyor ama islerine gelmiyor :D

M@STER

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
5
Guc tusu + ses kisma tusuna basili tutuyoruz ;)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Alalı bır hafta o kadar dıkkat etmeme rağmen kamera lensi çizildi nasıl olur anlamış degılım 2010 yılından berı htc kullanıyorum böyle bıseyı m8 de gördüm bu kasaya bu sağlamlığa bu lens yazıklar olsun

erhansen95

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Çok haklısınız aynısı bende de oldu,çizilme olmaması için dot view kaptan çıkartmıyorum ki başlarda telefonun arka kısmında ters 'v' şeklinde bir çizik meydana geldi sonra lenste de çizik meydana geldi, lensteki çizik tam ortada olmadığı için şanslıyım fakat yan tarafında oluşan bir çizik orta kısmın da çizilebileceğini gösteriyor.

unierciyes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sarj olayi rezalet.guc tasarrufu acik neredeyse telefonun hic bir ozelligini acmiyorum.su gibi gidiyor.2 saat nette takil her sey kapaliyken sadece facebook messenger acik.sarj direk %30 oluyor.kemara olayi ayri bir rezalet.kamera cami cizik icinde.alali 2 hafta oldu kamera cami rezil oldu.cok pismanim

Bepob

Profesör
Reaksiyon puanı
302
Hocam bende alacağım m8 ama 1-2 yorumdan dolayı tırstım pişman olmak istemiyorum :(

Albatraoz

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Hocam bende alacağım m8 ama 1-2 yorumdan dolayı tırstım pişman olmak istemiyorum :(

Bende kullanıyorum 2 hafta falan oldu alalı. Sorularınız varsa elimden geldiğince yanıtlamaya çalışırım :) Şunu da söyleyeyim, ben de almadan önce sizin durumunuzdaydım ama iyi ki almışım diyorum :)

volkan_shen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şarj olayı rezalet diyen arkadaş. Normal kullanımda, güç tasarrufu açık, sarjı tam 2gun gidiyor. Ama telefonu oyun vs. İçin kullanıyorsanız 10 saat kullanabilirsiniz.

volkan_shen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Gördüğün gibi 3g açık durumda 22 saat pil ömrü veriyor. Lütfen telefonu kullanmadan atıp tutmayın

Albatraoz

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Gördüğün gibi 3g açık durumda 22 saat pil ömrü veriyor. Lütfen telefonu kullanmadan atıp tutmayın

Wifi ve mobil veriyi kullanmadığımda kapatıyorum. Güç tasarrufu her zaman açık tutuyorum. Gün içince aktif bir şekilde telefon kullanırım. Gerek internet gerek mesajlaşma. 1.5-2 gün gidiyor. Ekran parlaklığını otomatiğe getirdim. Çoğunluk pil ömrü çok, bir kişi az diyorsa ya o telefonunuzda problem var ya da kullanım sıkıntılı..

ozkan0309

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
m8 kullanıyorum 2 aydır telefon sadece facebookda donuyor nasıl oluyosa :S real racing 3 oynuyorum hiç sıkıntısı kasması falan yok sadece bıldıgın ates topu oluyor telefon 10 yada 15 dakkadan sonra,,dot view kılıfı var kullanıyorum bıturlu seslı arama olayını cozemedım hep kendı kendıne acılıo bıkerede bılerek acamadım :D sarj olayı oyunda 2 saat kullanmassan 1 gün bile değil 15 saat falan herkeze iyi forumlar.

M@STER

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
5
Bende kullanıyorum 2 hafta falan oldu alalı. Sorularınız varsa elimden geldiğince yanıtlamaya çalışırım :) Şunu da söyleyeyim, ben de almadan önce sizin durumunuzdaydım ama iyi ki almışım diyorum :)
Bilinçli kullanici ;)

Bepob

Profesör
Reaksiyon puanı
302

Hani normalde android kullanan biriydim telefonda arada film bazen oyunda kullanıyorum bi sıkıntı çıkarcağını zaten sanmıyorum kamerasıda bana göre yeter . tek endişem şarj konusunda 2600 mh pili var ve android sürüm olarak sürekli desteklenirmi güncelleme vs.

Ayrıca bu view kılıfı var m8 için adını tam yazamamış olabilirim onu almayı düşünüyorum değermi sizce?

Albatraoz

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Hani normalde android kullanan biriydim telefonda arada film bazen oyunda kullanıyorum bi sıkıntı çıkarcağını zaten sanmıyorum kamerasıda bana göre yeter . tek endişem şarj konusunda 2600 mh pili var ve android sürüm olarak sürekli desteklenirmi güncelleme vs.

Ayrıca bu view kılıfı var m8 için adını tam yazamamış olabilirim onu almayı düşünüyorum değermi sizce?

Ben Android'e yeni geçtim. Daha önce İos kullanıyordum. O yüzden Androis hakkında henüz fazla bilgim yok ama şunu söyleyeyim ben aldıktan 2-3 gün sonra yeni sürüm geldi. Bu kadar yatırım yapılmış bir telefona Android sürüm desteğinin süreceğini düşünüyorum. Ayrıca 2-3 günde bir uygulamalara yeni güncelleme geliyor bunu da belirteyim. Pil konusuna gelirsek dediğiniz gibi o değerde bir pil görünce insan duraksıyor o pil bu telefona yeter mi diye. Bazı rakiplerinin pil değeri daha yüksek ama asla bir tereddütünüz olmasın. Bakın ben aldığımdan beri 2 günü rahat çıkarıyorum. Hatta geçen gün %60 falan kalmıştı. Oyun oynayayım falan pili bitireyim yarın tam pil çıkayım dışarı dedim çünkü tüm gün dışarı çıkacaktım. (Her gün şarj etme, yarına yeter mi korkularını bana Apple aşıladı :thumbdown: ) Pili bitirmeye çalıştım o kadar kullandım telefonu yok bitmedi. Ertesi günü de çıkarttı hatta. Geçen gece şarj ettim bu saate geldik o kadar kullanmama rağmen şu an %27 Önemli olan doğru kullanım.
Bahsettiğiniz Dot View kılıfı. M8'in içinden bir kılıf çıkıyor zaten arka kapak için. Ben şu an onu kullanıyorum. Dediğiniz kılıfa gelirsek açıkçası 100-150 liralık bir kılıf almak bana mantıklı gelmiyor. Zaten o tarz yani kapaklı kılıfları ben sevmiyorum. Ama kullananlar var. Kullanışlı olduğunu da okudum ama bana nedense itici geldi. Kılıfı alıp almamak sizin ihtiyaçlarınıza ve zevkinize bağlı.

Umarım yardımcı olabilrmişimdir. Başka sorularınız olursa yardımcı olmaya çalışırım.

Bepob

Profesör
Reaksiyon puanı
302
Ben Android'e yeni geçtim. Daha önce İos kullanıyordum. O yüzden Androis hakkında henüz fazla bilgim yok ama şunu söyleyeyim ben aldıktan 2-3 gün sonra yeni sürüm geldi. Bu kadar yatırım yapılmış bir telefona Android sürüm desteğinin süreceğini düşünüyorum. Ayrıca 2-3 günde bir uygulamalara yeni güncelleme geliyor bunu da belirteyim. Pil konusuna gelirsek dediğiniz gibi o değerde bir pil görünce insan duraksıyor o pil bu telefona yeter mi diye. Bazı rakiplerinin pil değeri daha yüksek ama asla bir tereddütünüz olmasın. Bakın ben aldığımdan beri 2 günü rahat çıkarıyorum. Hatta geçen gün %60 falan kalmıştı. Oyun oynayayım falan pili bitireyim yarın tam pil çıkayım dışarı dedim çünkü tüm gün dışarı çıkacaktım. (Her gün şarj etme, yarına yeter mi korkularını bana Apple aşıladı :thumbdown: ) Pili bitirmeye çalıştım o kadar kullandım telefonu yok bitmedi. Ertesi günü de çıkarttı hatta. Geçen gece şarj ettim bu saate geldik o kadar kullanmama rağmen şu an %27 Önemli olan doğru kullanım.
Bahsettiğiniz Dot View kılıfı. M8'in içinden bir kılıf çıkıyor zaten arka kapak için. Ben şu an onu kullanıyorum. Dediğiniz kılıfa gelirsek açıkçası 100-150 liralık bir kılıf almak bana mantıklı gelmiyor. Zaten o tarz yani kapaklı kılıfları ben sevmiyorum. Ama kullananlar var. Kullanışlı olduğunu da okudum ama bana nedense itici geldi. Kılıfı alıp almamak sizin ihtiyaçlarınıza ve zevkinize bağlı.

Umarım yardımcı olabilrmişimdir. Başka sorularınız olursa yardımcı olmaya çalışırım.

Çok teşekkür ederim kafamdaki herşey netleşti zaten alacaktım ama 1-2 sorum var sağ olun cevapladınız. 1 hafta içinde alacağım bi aksilik çıkmaz inşallah :)

Asteriks

Profesör
Reaksiyon puanı
3
M8'in benim için tek eksisi düşük çözünürlüklü kamerası.
Onuda birçok kamera özellikleriyle göz ardı edebiliyorsun.

Albatraoz

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Çok teşekkür ederim kafamdaki herşey netleşti zaten alacaktım ama 1-2 sorum var sağ olun cevapladınız. 1 hafta içinde alacağım bi aksilik çıkmaz inşallah :)

Rica ederim yardımcı olabildiysem ne mutlu :) Şimdiden hayırlı olsun :)

M8'in benim için tek eksisi düşük çözünürlüklü kamerası.
Onuda birçok kamera özellikleriyle göz ardı edebiliyorsun.

Bana göre M8'in hiç bir eksisi yok ama tabii herkesin kendi görüşü. Ama benim fikrim kamerasının gayet yeterli olduğu. Hiç bir uygulama kullanmadan çok güzel fotoğraflar çekebiliyorum :)

Asteriks

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Rica ederim yardımcı olabildiysem ne mutlu :) Şimdiden hayırlı olsun :)

Bana göre M8'in hiç bir eksisi yok ama tabii herkesin kendi görüşü. Ama benim fikrim kamerasının gayet yeterli olduğu. Hiç bir uygulama kullanmadan çok güzel fotoğraflar çekebiliyorum :)
Ben HTC One mini kullanıyorum aynı UltraPixel kamera var.
Zoom yapmaz isen benim içinde sıkıntı yok ama o fiyatta amiral gemi bir telefonun zoom yaparken fotoğrafın bozulması yakışmıyor HTC'ye.

Albatraoz

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Ben HTC One mini kullanıyorum aynı UltraPixel kamera var.
Zoom yapmaz isen benim içinde sıkıntı yok ama o fiyatta amiral gemi bir telefonun zoom yaparken fotoğrafın bozulması yakışmıyor HTC'ye.

Evet onu farkettim zoom yaparken sıkıntı çıkıyor ama zoom yapmadan çektiğimiz fotoğraflar harika çıkıyor. HTC kullanıcıların önerilerini dinlerse yeni modellerinde bu sorunu çözer diye düşünüyorum.