HTC One M8 Kullananlar Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar bende 3 gün önce aldım M8 imi Teknosa dan Gayet memnunum fakat bu kitkat ın dosya yöneticisi bulundurmamasına ayar oldum :cursing:

Birde diger M8 sahiplerine soruyorum benimki gibi Öndeki Bildirim led ışığı çalışmayan varmı? led ler calısıyor cevapsız cagrıyı yada iletileri haber etmek için yanıp sönmüyor :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yaklaşık 1.5 aydır belki daha fazladır kullanıyorum kamera lensi normal camdan safir falan değil bizzat htc yetkiliden öğrendim çizikler oluştu o kadar özenli kullanmama ve kılıfla kullanmama rağmen shift delete bu konuda bi video hazırlarsa çok iyi olacak elinizdeki test cihazlarına da bakabilirsiniz almadan detaylı inceleme yapmamanın hazin sonucu. diğer yanlarında zerre sıkıntı yok telefon müthiş her açıdan kamera sıkıntılı diyolar ama öyle değil yeterli seviyede bana göre.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
facebook videoları hariç oyun vs herşeyde ekrandan kayboluyo

mokoo

Üyecik
şarj ederken turuncu, herhangi bir uygulamadan mesaj geldiğinde ya da sms geldiğinde yeşil yanıyor, farklı renklere ayarladım ama yine de hep yeşil yanıyor LED ler, acaba diğer renkler zaten çalışmıyor mu ?

M@STER

Profesör
Onursal Üye
1 aydir kullaniyorum mukke cihaz ilk hafta sarj dayanmiyordu simdi 2 gun cok rahat gidiyor 24 saat nete bagli halde :)

hasan231

Asistan
tek sorum 2000 tl ye n11.com da var buradan aldığımda garanti sorunu olarak ne tür sorunlar yaşarım en büyük sorun ekran ekranda bir sıkıntı yaşadığımda değiştirebilecekmi servis

S

SDN Okuru

SDN Okuru
selamlar htc one m8 aldım otg üzerinden ntfs formatındaki usb yi nasıl bağlayabilirim. fat32 formatını takar takmaz görüyor ama ntfs takınca boşdisk görüyor.

bycrazyl

Üyecik
telefonu alalı 27 gün oldu ekranda ufak çizikler olduğunu fark ettim ailecek htc kullanıyoruz sensation xe ve desire x de bile çizik yokken m8 'in ekranın çizilmesi normalmi turkcellden aldım götürsem değiştirmezler herhalde.Bide servise giden telefonlar pekde sağlam geri dönmüyor 2 3 çizikk yüzünden telefondan olmakta istemiyorum. Sizce napmam lazım

hasan231

Asistan
Babama aldım ilk izlenimlerim :) harika bir telefon herkese önerebilirm kamera konusunda söylendiği gibi ilk bakışta güzel büyüttüğünde sorun var ama her fotoğrafın 16mb yer kaplamasından iyidir :D (ayrıyetten kuzenimde Z2 var onun kamerasınada baktım tek fark büyüttüğünde net olması) zaten sense farkını koymuş ortaya bi kez bile takılmadı babam sabah akşam konuştuğundan iphone5le saat 2 ye kalmaz biterdi telefonun şarjı şirkettede şarj ederdi ama bunda akşam 7de geldiğinde %65 şarjı hala oluyor tasarım olarak harika altın rengini seçtik çok hoş fiyata gelecek olursak üstünde resmi vodofone dağıtıcısı Brighstar garantili diye bir kutuyla geldi 2100e aldım prodeppo diye bir siteden içinde normal kılıfta geldi ama genede 100 tlye dot view kılıfı aldım dot view kılıfını mutlaka alın :) bizde devam ediyoruz note2 ye :)

mei

Profesör
ben turkcell mağazalarından almıştım 120 tl ye

M@STER

Profesör
Onursal Üye

4.4.3 guncellemesi geldi kurabilirsiniz 613.74 mb kontrol edin suan tam incelemis degilim ancak iyi bir guncelleme oldugu kesin dostlar kurun deneyin derim :)

M@STER

Profesör
Onursal Üye
Performans olarak zaten iyi calisiyordu yalniz hard reset yapamadim bazen donma yapiyor

EnginneRmz

Asistan
bence bu telefonun tek albenisi tasarımı. zaten şu an kullandığım m7'yi de sırf bu yüzden aldım he tabi ses kalitesini de es geçemem. ama kameraya olayı çok vasat çoooookk ne varsa ultrapixelde

S

SDN Okuru

SDN Okuru
hTc ultrapixel teknolojisinden vazgeçmeli , Mesela Apple şirketinin yaptığı gibi SONY ile anlaşılsa o zaman dünyanın en iyi telefonu olur.

MasterStar21

Asistan
Bir şey sormak istiyorum M8 almayı düşünüyorum ve birde 2.el fiyatlarına bakayım dedim neden o kadar az yani beklediğim 1900 ve o civardaydı çoğunlukla 1600 -1900 arası cihaz bulunuyor ve sadece Ankara ya bakayım dedim orda da satılan cihaz çok ve hani 2.el fiyatları baya uygun bunun nedeni nedir acaba?

thekillingroad

Profesör
Merhaba Arkadaşlar;

Eski HTClerde notlar program vardı, widgetı güzeldi, evernote.com ile eşleşiyordu ve notlarıma evernote.com sitesinden erişebiliryordum.
HTC M8 aldım, notları kaldırmışlar :(

Çiizktir adında program koymuşlar.
Google hesabı ile eşleştiği yazıyor , fakat eşleşen notları bulamıyorum.
Google Drive'a baktım notlarım yok.

Google hesabının neresinden bulabilirim notlarımı?

Şimdiden teşekkür ederim.

Benim de en büyük derdim bu şu an. Açıkçası sinirlendim biraz, aramadım da alternatif. mecbur evernote'un kendi şeysilerinden kurulacak gibi. Ki gerçekten ben de HTC'nin kendi Notes'unu çok beğeniyor ve sürekli kullanıyordum, google ile de senkronize idi.

Kılıf konusu geçmiş, DotView diye tahmin ediyorum. 99 TL idi Suadiye Turkcell'de, telefonu alırken aldım, o kadar geçirdik bari %10 acıyalım dediler sanırım, 89TL'ye aldım.

stat counter