HTC One M8 Kullananlar Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

mei

Profesör
z2 ile arasında çok kaldım ama m8 i aldım bugün. dot view kılıfı da sipariş ettim şimdi hadi hayırlısı

neet

Guru
Onursal Üye
Arkadaşlar selam one m8 cihaz aldım 2 gün oldu alalı bütün gece şarj da takılı kaliyior çıkarıyorum 5 dk sonra %99 düşüyor biraz kurcalarsam 98 iniyor hemen bir sorunmu var benm cihazda. Ekran parlaklığı otomatik te.
m7 kullanıyorum bende.şarj dolduktan sonra hemen çıkarırsam aynı olay benim de başıma geliyor.ancak yarım saat veya biraz daha fazla ekstradan şarjda kaldığında böyle bir sorunla karşılaşmıyorum.

mei

Profesör
evet 99 da hepsi burada dan alacaktım antalya migros turkcell de 120 tl di oradan aldım bu cihazı kullanan mutlaka bu kılıfı takmalı arkadaş.

bu arada üstündeki etiket 150 tl ama turkcell den sorun bunun indirimi varmış 120 ye düştü diyorlar hemen

mei

Profesör
HTC One M8 kullanıcıları, bu başlık altında deneyimlerini paylaşırsa harika olur arkadaşlar.

Bende de bir tane var. Merak ettikleriniz olursa sorun lütfen ;)
Bir adette bende var sorularınız olursa, bende seve seve yardımcı olmaya çalışacağım. Bu arada çektiğiniz resime verdiğiniz 3d olayını çok beğendim ben

ben şiddetle bu aleti kullananların dot view almasını tavsiye ederim ama içinden çıkan kendi kılıfıda oldukça güzel.

honadi15

Asistan
Detaylı olarak inceleme yapar mısınız arkadaşlar yazı veya video ? Örnek oyun performansı - batarya kullanımı - stabilite hakkında filan - kamerası vs.

mei

Profesör
valla inan benim zamanım yok ama Antalya da olan varsa inceleme yapması için cihazı veririm hemde evde yemek ısmarlarım :)

mei

Profesör
bataryası bence gayet yeterli ben oyun oynamıyorum telefonda, günde 2 saat radyo dinliyorum 3g/wifi hep açık, skype hep açık, whatsup hep açık email hesapları 3 tane bana 2 hemen hemen 2 gün gidiyor.

mokoo

Üyecik
Arkadaşlar merhaba bu hafta M8 almayı düşünüyorum fakat vatan teknosa gibi mağazalar taksitli satış yapmıyor,bu sebeple evkurdan almayı düşünüyorum 2500tl 10 taksit yapıyorlarmis, aaranizda evkurdan telefon alan var mi.herhangi bi sorun çıkıyor mu,garanti işi nasıl oluyor, vatana teknosaya güvendiğim kadar evkura da guvenebilr miyim.bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi acaba

mokoo

Üyecik
dot view kılıf alan var mı beyler aranızda ? Kullanan arkadaşlar için soruyorum, kullanımı rahat mı ? video incelemesinde mesajlaşma esnasında sıkıntı çıkardığını söyluyordu ne kadar doğru ?

Bir de hepsiburada da 99 tl diğer siteler de çok daha pahalı gözüküyor, hepsiburada dan alan var mı, ürün orijinal mi ?

baadereser

Asistan
Arkadaşlar çok kararında stabil bir telefon . tek kusuru metal yüzeyi yüzünden oyun esnasında biraz ısınma yapıyor . tek sıkıntım bu

baadereser

Asistan
Arkadaşlar çok kararında stabil bir telefon . tek kusuru metal yüzeyi yüzünden oyun esnasında biraz ısınma yapıyor . tek sıkıntım bu
Ayrıca dot view de kullanıyorum pek renk seçeneği yok fakat koyu gri rengi de bence en iyisi arama,cevap verme saate bakma gibi acil durumlarda çok işe yarıyor. Şimdiden alanlara hayırlı olsun

mokoo

Üyecik
Ayrıca dot view de kullanıyorum pek renk seçeneği yok fakat koyu gri rengi de bence en iyisi arama,cevap verme saate bakma gibi acil durumlarda çok işe yarıyor. Şimdiden alanlara hayırlı olsun
ne kadar bi ücrete nereden aldın hocam dot view kılıfı ? bı de mesajlasma esnasında zorluk cıkartıyor mu

musti35

Asistan
Yasaklı
Merhaba Arkadaşlar;

Eski HTClerde notlar program vardı, widgetı güzeldi, evernote.com ile eşleşiyordu ve notlarıma evernote.com sitesinden erişebiliryordum.
HTC M8 aldım, notları kaldırmışlar :(

Çiizktir adında program koymuşlar.
Google hesabı ile eşleştiği yazıyor , fakat eşleşen notları bulamıyorum.
Google Drive'a baktım notlarım yok.

Google hesabının neresinden bulabilirim notlarımı?

Şimdiden teşekkür ederim.

erhansen95

Üyecik
Merhaba arkadaşlar ben Erhan. 2 gün önce htc one m8 imi vodafone'den 24 taksit imkanı ile aldım. Telefonu henüz yeni yeni çözmeye başlıyorum ve cihaz ile ilgili sorularınız , merak ettikleriniz var ise elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışırım. Şimdiden teşekkürler.

baadereser

Asistan
Selam lensteki kolay çizilme sorununu araştıranınız var mı?

trkhsdmr

Üyecik
HTC One M8 kullanıcıları, bu başlık altında deneyimlerini paylaşırsa harika olur arkadaşlar.

Bende de bir tane var. Merak ettikleriniz olursa sorun lütfen ;)
Bende one m7 kullanıcısıyım,m7 de aşırı ısınma sorunu vardı m8 de ısınma olayı nasıl?

stat counter