HTC Explorer Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Bu konuyu okuyanlar

renas.kaya

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar HTC Explorer almayı düşünüyorum da ne düşünüyorsunuz bu telefon hakkında? Kullanan varsa yazabilir mi artısı nedir eksisi nedir?

Ümitt

Müdavim
Reaksiyon puanı
52
Ben almanızı tavsiye etmiyorum çünkü hafıza sıkıntısı çok büyük 2-3 oyun yüklediğiniz zamam hemen uyarı veriyor bence biraz daha yüksek fiyata daha iyi telefonlar alınabilir :) Ama eğer uygulamalarla fazla işiniz yoksa küçük bir telefon arıyorsanız alabilirsiniz :)

Theurer

Doçent
Reaksiyon puanı
2
giriş seviyesi android cihaz ama çok oldu o çıkalı daha güncellere bak bence

l4N1M3l

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kardeşim ben de alıcam HTC EXPLORER ( yorum atanlar yanlış anlamayın)
Forumda çoğu insan kendi telefonunu haklı çıkarabilmek için diğer telefonları yalanlıyor bana dediler ki Galaxy young alma tamam dedim kararım HTC şimdi de onu alma baska bi tane al diyolar yani kısacası herkezin dediğine bakma ve en çokta satıcıların :)
Git kullanan birini bul bi izin iste eline al sorular sor kaç yıldır kullanıyosunuz pişmanmısınız diye
Bu arada sokaktan birini bulup sorma :D
Her neyse ben almanı kesinlikle tavsiye ederim. ben de alıcam zaten 1 ay içerisinde gayet hoş bir telefon.

ShadowFix

..........
Reaksiyon puanı
77
Ben 1 aydan fazladır htc explorer kullanıyorum, pek fazla bişey beklemek istemiyorsan al derim, google playde asphalt7 satın aldım htc explorer destekliyor :) oynatıyorda, çoğu oyunun altından kalkıyor, şuda var, aldığın zaman hemen romunu değiştir ve hafıza kartına ext aLanı açıp dahili hafıza sorunundan kurtulabilirsin, qwert 16v2.3 yeşil simgeli romu yüklemeyi tavsiye ederim, otomatik dahili hafıza ayarı mevcuttur, ext alanı açtıysan bu romu yükle otomatik dahili hafıza sorunu ortadan kalkıyor

Ne kadar verebilirsin bir telefona ona göre telefon önerisinde bulunacağım

YAREM

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşım ben kullanıyorum kesinlikle alma .100 mb gibi komik bir hafızaya sahip hiç birşey yükleyemiyorsun.Zaten gerekli uygulamalar 60 mb yer tutuyor geriye 40 mb gibi bir alan kalıyor en fazla 4 oyun yüklersin taş çatlasın.kesinlikle güncelleme almıyor.Android 2.3 ile geliyor.Daha üst sürüm için güncellemesi kesinlikle yok.Sadece alo yapacam diyorsan bile pahalı. 330 tl civarı .Bu parayı ona vereceğine sony xperia tipo al daha iyi 420 tl civarı

ShadowFix

..........
Reaksiyon puanı
77
Eğer 400 ve 500 vereceksen galaxy ace 2 var, herşeyi ile fazlasıyla yeter sana, yok eğer ben illa htc explore alırım diyorsan, üstte anlattıklarımı yapmadan telefonu rahat kullanamazsın maalesef

joker66

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
htc explorer telefonun roomu nasıl değişiyor ve hafıza kartında extra yer açılıp hafıza az sorunu hallediliyor hayalci usta yardımcı olabilirmisiniz

Ümitt

Müdavim
Reaksiyon puanı
52
Gerçekten hafıza sorunu insanı kanser ediyor. Bu telefon zaten root edilmeden rom yüklemeden kullanılmaz. Bende kullanıyorum ve bıkmış durumdayım telefonumdan

ShadowFix

..........
Reaksiyon puanı
77
Ben 250 tle aldığımda orjinal android 2.3.5 rom yüklü ve kilidi açılmamıştı, kilidi açtım, ardından onlarca rom denedim, hepside stabil ve sorunsuz idi, en son mini cm10.1 android 4.1.2 var mükemmel bir rom, hızlı ve işlemciyi 800 mhz çekebiliyoruz... oyunlarda çok iyi hele gta vice city :) işlemcisi armv7 olduğu için her oyunu açıyor. Hafıza sorununu sd karta ext açıp helledebiliyoruz. Pm atın konuyu linkini vereyim sizlere

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşalar şu an htc explorer

piyasaysası nekadar ve kaç gb hafıza kartı kaldırıyor şimdiden teşekür ederim...

TIGUAIN

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Simdi alabilirsin çünkü 4.4 kitkat la hafızası büyük ihtimal artacak...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Boş ver alma başka telefonmu kalmadı ya büyük bir pişmanlık . ilk başlarda güzel gözükür seversin begenirsin ve dayanamaz alırsın sonradan başlar dertlerin sıkıntıların bir çözüm bulamazsın sonrada satarsın .Sinir yükseltmekte bire bir telefon mutluyken mutsuz edebilcek bir cinse sahip Bana kalırsa kardeşim alma derim sonradan pişman olabileceğin şeyleri yapma derim .

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende htc explorer kullanıyordum ilk zamanlarda çok memnundum 4 5 tane büyük oyun vardı ama sonradan hafızası az kaldı bende sattım yerine s3 mini aldım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kullanan biri olarak sunu diyebilirim ki rezalet hafızadan dolayı hiç rahat kullanamıyorum (forsquare whatsup instagram hotspot) yuklu ve hafıza dolulugu sebebiyle uygulamalar guncellenmıyor galeri açılmıyor habire ön bellek telmizlemekle geçiyo ömrüm