Htc Diamond bilgisayara bağlantı sorunu...?

Bu konuyu okuyanlar

kam turalı

Doçent
Reaksiyon puanı
14
Arkadaşlar HTC Touch Diamond telefonumu usb den bilgisayara bağlıyorum telefonda ekran geliyor disk sürcü mü yoksa active sync mi diye. Active sync seçiyorum ama bilgisayarda tık yok anlamadım.

Telefonun ayarlarını kurcaladımm bi sorun bulamadım. Usb den takınca bağlantı sesi geliyo. Disk sürücü olarak ta çalışıyo fakat active sync olarak bağlayamıyorum.

Bilgisayarda Win 7 ve windows aygıt merkezi kurulu...

LWMP

Doçent
Reaksiyon puanı
3
bende ınternete baglnamak ıcın kullanıyorum telefonu htc var usb ye bagladıgımda xp de vistada baglantı sağlanmaıyor ama windows 7de activse esıtleıcı oldugundan tanıyor bende anlamadım xp de de goruyor ama calıstırmıyor bu sorunu bılen acıklık getrısın

kam turalı

Doçent
Reaksiyon puanı
14
Ben çözdüm galiba format çektim telefonuma Telefon normale döndü. Dili ingilizce ama olsun idare ediyorum.

LWMP

Doçent
Reaksiyon puanı
3
xp de olmuyor internete baglanamıyorum telefondan windosta oluyor sen dili ingilzce yaptın dıye mı oldu yoksa yanlıslıkla mı sectın

kam turalı

Doçent
Reaksiyon puanı
14
xp de olmuyor internete baglanamıyorum telefondan windosta oluyor sen dili ingilzce yaptın dıye mı oldu yoksa yanlıslıkla mı sectın

Ben tuş kombinasyonu yardımıyla direk format çektim telefona ondan sonra dili ingilizce oldu. Şimdi sorun yok.