HTC Desire HD Dokunmatik algılamıyor.

Bu konuyu okuyanlar

enesx86

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Telefonu sabah sarjdan çıkardım. Sadece alarmı kapattım. tuşları kitledim. 1 saat sonra tekrar elime aldığımda tuş kilidi açılmıyordu. Telefona arama geliyor, sarj oluyor fakat tuş kilidi açmıyor dokunmatik algılamıyor. Bunun neden ne olabilir ve sorun nasıl giderilebilir. Cihaz Almanyadan geldi faturası yok. Orjinal rom üzerinden restore yaptım. düzelmedi. Netten rom indirdim. fakat cihaza kuramadım. servise götürmeden yapılabilecek bişi varmı. son çarem servise gondermek olacak. ayrıca gonderebileceğim güvenilir bir servis var mı ? Teleservise mi gondersem yoksa Doğubankta mı yaptırsam. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

şowalye

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Güvenli kod şifremi koydun koymamışsan
tlf ayarlarda fabrika ayarlrına bu şifre123456 gir bence düzelir

Mirack1907

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
57
Pili çıkartıp uzun süre beklediniz mi ? Pili çıkarttıktan sonra 10 dk. falan bekleyin pil yokken power tuşuna basın statik enerjiye de atsın. Herhangi darbe olmadıysa durup dururken bozulması biraz garip.

enesx86

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Pili çıkartıp uzun süre beklediniz mi ? Pili çıkarttıktan sonra 10 dk. falan bekleyin pil yokken power tuşuna basın statik enerjiye de atsın. Herhangi darbe olmadıysa durup dururken bozulması biraz garip.

1 saat kadar bekledim. beklerken açma kapama tuşuna da bastım. Hiç bir ddarbe de olmadı. durup duruken elime aldım. dokunmatik çalışmıyor. :(

Mirack1907

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
57
1 saat kadar bekledim. beklerken açma kapama tuşuna da bastım. Hiç bir ddarbe de olmadı. durup duruken elime aldım. dokunmatik çalışmıyor. :(

Orj. yazılım ile de denediyseniz yapacağınız tek şey garantiye göndermek olacaktır. Hata donanımsal gözüküyor.

enesx86

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Orj. yazılım ile de denediyseniz yapacağınız tek şey garantiye göndermek olacaktır. Hata donanımsal gözüküyor.

Evet orj. rom. indirdiğim romu yükleyemedim. Servise gondermeden yapılabilcek bişiler olsa keşke

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bazen kendiliginden duzeliyor bazen gozluk cami temizleyen bezlerle silince hemen duzeliyor telefon hemen nem kapiyor sacma sapan bir hal aldi artik telefon. bende servise gondercem artik. mecburen

burakcan61616

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Htc Teknik arkadaşlar böle bi site var htc telefonumun dokunmatiği bozuldu. enesx86 arkadaşımız gibi çıkarıyordum götürdüm fazla pahallı olmadı idare eder şuan cok ıyı

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Bir adet Otg kablosu var ise mouse bağla ve tuş kilidini açıp servise yolla,umarım işe yarar.:)

NdmGnr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ayni sorunu bende yasiyorum. Fakat teli hafif esnettigimde gelip gidiyor.sorun muhtemelen dokunmatik soketlerinde. Icini acip bakmak istiyorum.hangi soketin dokunmatik soketi oldugunu bilen var mi?