HTC Desire Eye Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

Alio6

Doçent
Reaksiyon puanı
38
bu telefonu almayı düşünüyorum fiyatı 1400 tl şuanda almak mantıklı mı sizce? artıları eksileri neler?

CUBBELI

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ben uyguna aldim icin bunu aldim 200 paunt sifir aldim ama turkiyede kalkipda 1400 lira vermem Ama burda LG kulananlar memnundeyil bende alirken Ya LG yada HTC dedim Ama memnunum htc den zewk meselesi birazda

ekum1167

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bunun mavisini nerden bulabılırım suan sıfır

CUBBELI

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Türkiyede yaşamıyorum ben burda bulamadım bende ebay den aldım.

Son düzenleyen moderatör:

sHerlocknaTe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şu an HTC Desire eye kullanıyorum bence çok iyi bir telefon ama bir sıkıntısı var telefonla çok uğraşınca baya ısınınca telefonun ekranında kırmızı şerit çıkıyor ve ekranı baştan aşağı tarıyor yani yukardan aşağı kayıyor ve bu hep devam ediyor taki ekranı kapatıp açınca ya kadar ve bu haftada bir oluyor. Şerit kesik kesik ve kırmızı - - - - - - Bu şekilde. Sizce sorun ne ben yazilimsal düşünüyorum çünkü ekranı kapatıp açınca duzeliyoetve bir daha olmuyor

ykpens

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ŞİMDİ BI SORU SORUCAK HIC BI YERDE BULAMADIM SORULDU MU ONU DA BILMIYORUM BIZIM CIHAZLARDA FENER OLARAK HEM ARKA HEMDE ÖN FLASHI KULLANAMAZMIYIZ ?

Selçuk EROĞLU

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar eşimle birlikte iki adet aldık ve cihazları yaklaşık 1,5 yıldır kullanıyoruz... Kamerasından, işlemcisinden, hızından, şarj ömründen yana hiç bir sıkıntı yaşamadık...
Benim için tek problemi yüklediğiniz uygulamaları sd karta attıktan sonra uygulama güncellenince tekrar dahili hafızaya atıyo uygulamayı. Bu yüzden en az haftada bir yetersiz bellek uyarısı alıyorum ve güncelleme alan uygulamaları tekrar sd karta taşımak zorunda kalıyorum... Daha önce Samsung kullanıyordum ve hiç böyle bir sıkıntı yaşamamıştım... Bu probleme bir çözüm bulan var mıdır acaba onu da merak ediyorum...