HTC Desire Eye Hala Alınır Mı?

Bu konuyu okuyanlar

216melih216

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Arkadaşlar ilerleyen aylarda telefonu değiştireceğim.Xperia z5 compact almayı düşünüyordum ama snapdragon 810 ısınıyormuş ve kamerasının çok iyi olmadığı söylendi.Ben de htc markasını beğeniyorum.Desire Eye 6.0.1 ve Sense 7'De alacakmış.Htc Desire Eye yeni bir telefon değil ama beni 2-3 sene götürür mü yoksa başka öneriniz var mı?(Sony,Htc düşünüyorum ve limit 1500 civarı.)

smtcnts

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Hocam uzun zamandır HTC Desire Eye kullanıyorum. Pil ömrü uzun kullanımda 1 günü zor cıkarması haricinde gayet başarılı ve 2 3 sene seni götürebilecek bir telefon o fiyata . Pili full hd ekran feci sömürüyor. Haricinde halen daha guncelleme alan bir telefon. Gideri var :)

216melih216

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Hocam uzun zamandır HTC Desire Eye kullanıyorum. Pil ömrü uzun kullanımda 1 günü zor cıkarması haricinde gayet başarılı ve 2 3 sene seni götürebilecek bir telefon o fiyata . Pili full hd ekran feci sömürüyor. Haricinde halen daha guncelleme alan bir telefon. Gideri var :)
Teşekkür ederim yorumunuz için :) Daha yeni bir model almayı düşündüğüm için xperia z5 compact ve xperia x'e bakıyorum.X pahalı olacak dedikleri için z5 compacta yakınım ama desire eye hala aklımda.