Htc Desire 500 almak istiyorum ama?

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
htc kadar berbat bi telefon görmedim aldıktan 2 ay sonra şarj sıkıntısı sorunu başladı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar ben telefonu ilk çıktığında 850 tl olduğu zamanlar aldım telefon gerçekten çok güzel diğer telefonlarda olmayan bir çok özellik var içinde şarj konusunda sıkıntı falan yok gayet normal çabuk bitmiyor telefonu çok aktif kullanıyordum yine de 1 gün şarjı gidiyordu bence htcnin en büyük sıkıntısı görüntülü konuşma olmaması sonra hafıza sıkıntısı var ama oda hafıza kartıyla giderilebiliyor telefon gayet dayanıklı ben 185 kere yere düşürmüşümdür :) hiç bişey olmadı ama en son trafik kazasında kırıldı ekran tamamen gitti telefon araştırıyorum fiyatının düştüğünü görünce yorumları falan okudum bence kaçırmayın 1 sene kullandım çok memnun kaldım gayet samimi bir şekilde söylüyorum bu arada hızıda çok iyiydi aldırmayın siz diğer yorumlara :laugh:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar ben telefonu 1 senedir kullanıyorum hiç bir sıkıntısı yok oyunları iyi açıyo oynuyo ben 14 yaşımda oldum içiin oyunla filan çok aram oluyo kamerası 8 megapixel e göre prfosyenel fotoğraflar çekiyor. telefonda kasma masmada olmuyor ekranı da çok dayanıklı kaç kere yere düştü ve hiçbir sıkıntısı olmadı. telefonun tek sim seçeneğide var çift sim seçeniğide telefon fiyatına göre üstün bir performansı var almanı kesinlikle öneririm. (güven abi sen bana:) )

O

Okuru

SDN Okuru
:(HTC'den desire 500 kullanıyorum hiç memnun değilim 1sene oldu telefon klavye sorunu ile karşılaştı başka klavye indirdim onunla idare ettim dosya yöneticisi zaten yok telefon dayanıklı olmasına rağmen iç donanımları berbat almayın aldırmayın çoğu hiç telefonlarda sıkıntı var arkadaşlar kamera filan bende olmasa Bile olan arkadaşlarımdan duyuyorum böyle seyleri