Htc chacha

Twin

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar aranıza bu telefonu kullanan var mı? Dün ip5s alıyordum ama vaz geçtim. bir telefona o kadar para vermek gereksiz. Bu telefonda benim işimi görür? Sadece kullanan kişiler varsa yorumlarını almak istiyorum. Ya da max 400 liraya alabileceğim en iyi telefon nedir? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

St. Benoit

Profesör
Reaksiyon puanı
6
iphone 5s' ten chacha' ya kadar düştüysen büyük bir düşüş olmuş :) Devrini tamamlayan telefonlardan biri. Sana hizmetten çok kanser eder seni. Tavsiye etmem.

Twin

Asistan
Reaksiyon puanı
1
iphone 5s' ten chacha' ya kadar düştüysen büyük bir düşüş olmuş :) Devrini tamamlayan telefonlardan biri. Sana hizmetten çok kanser eder seni. Tavsiye etmem.

Aynen dediğiniz gibi büyük bir düşüş oldu. Ben telefonu uzun ömürlü olarak kullanan birisiyim. Yani zırt pırt telefon değiştirmeyi sevmem. 5 sene önce sıfır olarak aldığım Nokia 5800 telefonumu hala kullanıyorum bozulana kadar da kullanırım. Çünkü işimi görüyor aslında. Face, whatsapp, ıvır zıvır harici başka bir şey yapmıyorum. Telefonda zaten oyun oynamıyorum. Neyse bir 5 sene daha 5800 ile yola devam galiba :)

pilger

Doçent
Reaksiyon puanı
11
Aynen dediğiniz gibi büyük bir düşüş oldu. Ben telefonu uzun ömürlü olarak kullanan birisiyim. Yani zırt pırt telefon değiştirmeyi sevmem. 5 sene önce sıfır olarak aldığım Nokia 5800 telefonumu hala kullanıyorum bozulana kadar da kullanırım. Çünkü işimi görüyor aslında. Face, whatsapp, ıvır zıvır harici başka bir şey yapmıyorum. Telefonda zaten oyun oynamıyorum. Neyse bir 5 sene daha 5800 ile yola devam galiba :)

Hocam dediğiniz gibi sadece facebook , whatsapp , müzik vb için kullanıyorsanız 400tl verip chacha almaya bile gerek yok bence

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Ucuz saglam bir akilli telefon dusunun chacha sizi goturmez

Twin

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Hocam dediğiniz gibi sadece facebook , whatsapp , müzik vb için kullanıyorsanız 400tl verip chacha almaya bile gerek yok bence

Bazen navigasyon, fotoğraf çekme gibi ihtiyaçlarım oluyor bu konuda maalesef yeterisiz kalıyor. Nette gezinirkende aynı şekilde. Baya donma kasma var.

Ucuz saglam bir akilli telefon dusunun chacha sizi goturmez

Bu yönde sizin bir öneriniz var mı acaba?

Xperia007

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Matematik işlemi yapacaksan bundan iyisi yok keinlikle alınır.

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Bazen navigasyon, fotoğraf çekme gibi ihtiyaçlarım oluyor bu konuda maalesef yeterisiz kalıyor. Nette gezinirkende aynı şekilde. Baya donma kasma var.

Bu yönde sizin bir öneriniz var mı acaba?

Butce soylersen daha iyi olur

x10minirom

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Şunu söyleyeyim ki bi' arkadaşta ChaCha var,Whatsapp aşırı kasıyor.Facebook hep takılıyor.Hiç uğraşma bence.Ayrıca ekranı çok kötü.