Htc ChaCha mı? Sony Ericsson Xperia mini Pro mu ?? Yoksa Phone 5 mi? (Sahte Iphone )

Bu konuyu okuyanlar

Uakbacakcom

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Evet arkadaşlar sonunda kararımı verdim Iphone 5s alacağım fakat beni Iphone 5s çıkana kadar idare edecek bir telefon lazım . Malum artık Samsung Corbyler idare etmiyor bu yüzden fiyatı 450 yi aşmıycak bir telefon almak istiyorum . Ben sordum soruşturdum. Htc ChaCha yı gördüm beğendim sonra internette Xperia mini Pro diye telefon gördüm fiyatı hakkında bilgim yok (1. el) sizde hangisi daha iyi birde bişey daha sorucam çin Iphoneları var Phone diye geçiyo . onlar nasıl bir telefon 350-400 gibi bişey fiyatı hadi size güveniy0rum :biggrin::biggrin::clap::clap::clap::biggrin:

Mdn

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Evet arkadaşlar sonunda kararımı verdim Iphone 5s alacağım fakat beni Iphone 5s çıkana kadar idare edecek bir telefon lazım . Malum artık Samsung Corbyler idare etmiyor bu yüzden fiyatı 450 yi aşmıycak bir telefon almak istiyorum . Ben sordum soruşturdum. Htc ChaCha yı gördüm beğendim sonra internette Xperia mini Pro diye telefon gördüm fiyatı hakkında bilgim yok (1. el) sizde hangisi daha iyi birde bişey daha sorucam çin Iphoneları var Phone diye geçiyo . onlar nasıl bir telefon 350-400 gibi bişey fiyatı hadi size güveniy0rum :biggrin::biggrin::clap::clap::clap::biggrin:
Çin telefonları Hakkında sana birşey diyim,Samsung e-250 vardıya hani bi zamanlar onun dokunmatiği,özellik açısından hiçbir artısı yok bi wireless var,internette her sayfayı acamıo sayfa cok büyük diyor,artık sana kalmış hiç bulaşma derim fakat bu özellikler tamamlıyorsa al.

NeverBackDown

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sahte mallara kesinlikle yönelme çin malından uzak dur verdiğin paraya yazık olmasın. al htc ChaCha paşalar gibi kullan.