HTC 10 - S7 edge?

Bu konuyu okuyanlar

Alio6

Doçent
Reaksiyon puanı
38
Sadece işlemci ye mi para veriliyor? İyi o zaman snapdragon 810 yazan her cihazı alalım. 1500 liraya o cihaz fiyat performanstir. 4 GB ram +64 GB hafıza + metal kasa + 3d touch basınca duyarlı ekran (iPhone 6s özelliği ve meizu pro 6 da mevcut)+ vssss 64 GB hafıza bile kendi başına bir artı
siz olsanız alır mıydınız?

byAndroid

Asistan
Reaksiyon puanı
69
siz olsanız alır mıydınız?
1500 liraya hiç telefon alma fırsatım olmadı. Ben olsam almam. Çünkü 5.2 inç üstünü çok büyük görüyorum. Şuan mi 4 var 5 inç bazen cebimde bu bile sıkıntı çıkarıyor. Ama başkasına öneririm. Kullananlar sıkıntı olmadığını söylüyor. Üstelik asıl firma gionee. Yani reeder burda marka basıp satıyor. Yine discovery hatırlarsan o da gionee nindi ve Türkiye de peynir ekmek gibi satıldı. O zaman s3 ile kiyaslaniyordu. S3 1000 lira civarındaydı. Şimdi bu reeder in getirdiği cihazı Sony çıkarsa misal diyorum 2000 den aşağı satmaz. Diğer bilindik markalar da öyle. Mesela HTC bi cihaz çıkardı mediatek li ben ucuz olur diyordum 2700 mü ne fiyat la piyasaya sundular vs. Büyük telefon sıkıntı değilse reeder alırım tabiki. Bizzat kendi note 4 ü ile giden adam kamerası daha iyi dedi. G4 ten bi seviye düşük kamerası varmış ki G4 hala bana göre kamera da ilk 6 ya oynar. Zaten gionee s8 diye aratirsaniz çektiği resimlere ulaşabilirsiniz çok kaliteli bence

Alio6

Doçent
Reaksiyon puanı
38
Bugün HTC 10 elime aldım telefon çok güzel s7 göre biraz büyük arkadan harika fakat telefonun ısındığı fark ettim ele gerçekten bir sıcaklık veriyor çok açık durduğu için olabilir fakat s7'de aynı sıcaklığı görmedim s7 önden çok daha güzel gözüküyor fakat kırılgan bir yapısı var diğer bir konu ise ekranı çok güzel s7'nin

Fëanor_Enes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Bugün HTC 10 elime aldım telefon çok güzel s7 göre biraz büyük arkadan harika fakat telefonun ısındığı fark ettim ele gerçekten bir sıcaklık veriyor çok açık durduğu için olabilir fakat s7'de aynı sıcaklığı görmedim s7 önden çok daha güzel gözüküyor fakat kırılgan bir yapısı var diğer bir konu ise ekranı çok güzel s7'nin
Tamamen metal olduğu için çabuk ısınır çabuk soğur

Fëanor_Enes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Metal ısıyı daha iyi iletir. Daha çabuk soğuduğu için bence daha avantajlı ama

clonpear

Asistan
Reaksiyon puanı
26
Bro bütün telefonlar ısınıyor s7 de emin ol çok ısınıyor burda htc 10 u falan savunmuyorum yanlış anlama bir telefon ısınıyorsa ısınıyordur fakat s7 de emin ol htc 10 kadar ısınıyor bir indirme yap veya oyun oyna htc 10 la ve s7 yle mümkünse.

Mateist

Müdavim
Reaksiyon puanı
238
HTC 10 vs S7 konusunda ben de böyle hissettim. Ben de hâlâ kararsızım bakalım.

Alio6

Doçent
Reaksiyon puanı
38
Bro bütün telefonlar ısınıyor s7 de emin ol çok ısınıyor burda htc 10 u falan savunmuyorum yanlış anlama bir telefon ısınıyorsa ısınıyordur fakat s7 de emin ol htc 10 kadar ısınıyor bir indirme yap veya oyun oyna htc 10 la ve s7 yle mümkünse.
işte bende onu düşündüm fakat google hesapla giriş yapmak lazım bir de internet yok sanırım cihazlarda

Alio6

Doçent
Reaksiyon puanı
38
bu telefonlara gelen yeni vergi ne zaman uygulanmaya başlar? ona göre yarın HTC 10 alacağım ya da ukt bekleyeceğim?