HTC 10 Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

mzafa

Asistan
Reaksiyon puanı
45
Bu kulüp niye böyle sessiz dostlar ya.
sorulara cevap alamadık.

temalara girebiliyor musunuz ?

Mateist

Müdavim
Reaksiyon puanı
238
Bu kulüp niye böyle sessiz dostlar ya.
sorulara cevap alamadık.

temalara girebiliyor musunuz ?
Belki de çoğu kişi benim gibi pişmandır ya da elden çıkarmıştır HTC 10 unu :)
Bu arada ben temalara girebiliyorum.

Ahmed Aydın ORHAN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Valla pek güvenilir durmuyor ya ne yalan söyleyeyim, Bu fiyatta değil çünkü bu telefon
ben de öyle gördüm ve 1 yıl tr garantili bu fiyata bedava sayılır mükemmel fiyat zaten.ama internette 3000 tr garantili.2200 tl ithalatçılı yani bunlar pahalı

mzafa

Asistan
Reaksiyon puanı
45
ben de öyle gördüm ve 1 yıl tr garantili bu fiyata bedava sayılır mükemmel fiyat zaten.ama internette 3000 tr garantili.2200 tl ithalatçılı yani bunlar pahalı

aynen o yüzden sıkıntı yaşamamak için uzak dur bence, bir ara 2300 e düşmüştü tekrar çıkmış.
hepsiburadayı takip etmeni öneririm.

Ahmed Aydın ORHAN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
aynen o yüzden sıkıntı yaşamamak için uzak dur bence, bir ara 2300 e düşmüştü tekrar çıkmış.
hepsiburadayı takip etmeni öneririm.
açıkçası androidden m5 den İPhone 7 ye geçtim onu kullanıyorum ve İOS a hiç alışamadım yapmak istediğim birçok şeyi yapamıyorum.belki herhangi bir tepe model androide geçebilirim bakacağım yardımcı olduğun için sağol.

mzafa

Asistan
Reaksiyon puanı
45
Temalara girdiğimde Sürekli böyle ya sinir bozucu, nedir nedeni.
Screenshot_20170811-112940.png

mzafa

Asistan
Reaksiyon puanı
45
Temaların verilerini temizleyi dene bakalım.
Ayarlar- Uygulamara gir ordan temaları bul gerisini halledersin işte.
Veriler önbellek ne varsa sil. Büyük ihtimal indirdiğin temalarda gider haberin olsun.

bi deneyeyim bakalım ya eyvallah

Yasinbedir

Doçent
Reaksiyon puanı
124
Ah şu BoomSound olmasa yüzüne bakılacak marka değil şu HTC ama işte o Boomsound yokmu bitiriyor beni [emoji2] M8 Kullanıcısıyım

barispamukcu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Arkadaşlar ben akıllı telefon dünyasına HTC nin Desire S telefonu ile girdim 2011 yılında. Sonra m8 ve şu anda HTC 10 kullanıyorum. M8 kardeşimde aktif kullanıyor. M 10 ve Desire S bende ve Hala taş gibi telefon. Ayrıca kullanıyorum onu. Tabiki ram ve hızı günümüz telefonlarını karşısında çok geride. Ama bence HTC güzel telefonlar yapıyor. (Arada dandik modeller çıkarsa da)

Yasinbedir

Doçent
Reaksiyon puanı
124
Bi ara htc tekrar cokuse gecmisti 2014 yilinda M8 ile citasini biranda olaganustu yukseltti binevi ayaga kalkti sonra gaza gelip ard arda ayni yil icinde M9 hatta M9+ Yı çıkardi halbuki biraz beklemesi gerekirdi.. Ondan sonrada toparlanamadi gitti zaten

mstf_l

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
bu arkadaşta 60 fps var mı? o kadar baktım internette de var , yok diye yazılar gördüm bilen var mı ?

mstf_l

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
yaa arkadaşlar yavaş şarj oluyor uyarısına bir çözüm yok mu çıkar tak çıkar tak telefon bozulacak. rahatça şarja takamıyorum artık sürekli bu uyarı çıkacak mı diye başında beklemeye başladım. çözüm var mıdır bir bilen varsa yardımcı olsun...

barispamukcu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
yaa arkadaşlar yavaş şarj oluyor uyarısına bir çözüm yok mu çıkar tak çıkar tak telefon bozulacak. rahatça şarja takamıyorum artık sürekli bu uyarı çıkacak mı diye başında beklemeye başladım. çözüm var mıdır bir bilen varsa yardımcı olsun...
Niye böyle olmaya başladı bende anlamadım. Dediğim gibi bende bekliyorum. İşin kötü tarafı başta hızlı şarj edici bağlandı dedikten sonra bile bir süre sonra yavaş şarj etmeye başlıyor

mstf_l

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Arkadaşlar telefonu kapatıp açınca klavyede tema uyarı veriyor üstünde kırmızı noktayla sizde de oluyor mu. Nasıl çözülür?

mzafa

Asistan
Reaksiyon puanı
45
Askerdeyim şu sorunları bile özledim s3 askerliği iyice ızdıraba çeviriyor :)

mzafa

Asistan
Reaksiyon puanı
45
Android in son sürümü geldi mi a dostlar ?

Koyehel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Dalgalı akımdan kaynaklı kardeş. Senin elinde olan bir şey değil, 3'lü yerine doğrudan prize tak. Aynı sorun devam edebilir çünkü elektrik şebekesi tam güçte çalışmıyordur. Snapdragon 820 çipi iyi çalışıyor. Ha bide USB bölümü şarj adaptörüne tam oturmazsa da bu sorun ortaya çıkıyor . Oda elektrik akımının kesit alanı ile doğru orantılı olmasından kaynaklı bir durum. Tam oturmadığında, birim zamanda geçen yük miktarı azalacaktır. Buda yavaş şarj olmaya vesile olur.

mstf_l

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Android in son sürümü geldi mi a dostlar ?

malesef hala beklemedeyiz
--- Gönderi Güncellendi ---
Dalgalı akımdan kaynaklı kardeş. Senin elinde olan bir şey değil, 3'lü yerine doğrudan prize tak. Aynı sorun devam edebilir çünkü elektrik şebekesi tam güçte çalışmıyordur. Snapdragon 820 çipi iyi çalışıyor. Ha bide USB bölümü şarj adaptörüne tam oturmazsa da bu sorun ortaya çıkıyor . Oda elektrik akımının kesit alanı ile doğru orantılı olmasından kaynaklı bir durum. Tam oturmadığında, birim zamanda geçen yük miktarı azalacaktır. Buda yavaş şarj olmaya vesile olur.
1 kez olur 2 kez olur dalgalı akım 10 şarjdan 5 inde bu sıkıntı çıkıyor. çiple ilgili bir sıkıntı yok zaten yazılımsal bir sorun var son güncellemelerden sonra daha sık olmaya başladı...

Janavar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
malesef hala beklemedeyiz
--- Gönderi Güncellendi ---

1 kez olur 2 kez olur dalgalı akım 10 şarjdan 5 inde bu sıkıntı çıkıyor. çiple ilgili bir sıkıntı yok zaten yazılımsal bir sorun var son güncellemelerden sonra daha sık olmaya başladı...

Şarj (data koblosunu) değiştirmeyi denediniz mi?