HTC 10 Kullananlar Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Murat Burç

Def<3Öm
Yasaklı
Arkadaşlar hepsiburada dan alacağım htc 10 black in kutusu tam olur mu ve cihazda sorun olur mu ayrıca 8.0 güncellemesinde kamera, performans, ses, ekran ve arayüzde sıkıntı var mı? Kulaklıkta gürültü engelleyici var mı veya type c kulaklık kullanan varsa gürültü engelleyici 10 evo ve u11 de olduğu gibi çalışıyor mu cevaplarınız için teşekkür ederim
10 evoda gürültü engelleyici yok sadece U11'in kutusundan çıkan kulaklıkta var. Eğer gürültü engelleyici özellikli bir kulaklık alırsanız HTC 10'da da çalışır.

Allah allah ben 10 evo nun tanıtım videosunda gürültü engelleyici özelliğini gördüm satış politikası mı acaba bu arada bir dönüştürücü ile type c girişinden taksam kulaklığı gürültü engelleyici yine de çalışır mı

Murat Burç

Def<3Öm
Yasaklı
Allah allah ben 10 evo nun tanıtım videosunda gürültü engelleyici özelliğini gördüm satış politikası mı acaba bu arada bir dönüştürücü ile type c girişinden taksam kulaklığı gürültü engelleyici yine de çalışır mı
Hangi kulaklığı takmaya çalışıyorsunuz? 10 almayacak mısınız neden 3.5 MM'den takmıyorsunuz?

Sorun var mı nasıl cihaz kötü yanları ne ve 8.0 nasıl
Cihaz oldukça iyi. Kamera ve batarya süresi iyi. Ekran boyutu tam bana göre, ideal. Ama kullanımını, ekran çözünürlüğünü sevemedim. Zamanında S7 ve HTC 10 arasında kalıp S7 almadığıma pişmanım.

Cihaz oldukça iyi. Kamera ve batarya süresi iyi. Ekran boyutu tam bana göre, ideal. Ama kullanımını, ekran çözünürlüğünü sevemedim. Zamanında S7 ve HTC 10 arasında kalıp S7 almadığıma pişmanım.
Arayüz ve uygulamalara dokunuş yapcağım için dert etmiyorum ekran çözünürlüğü de oyunlarda düşürülebilmesi güzel onun dışında sesi için alıyorum telefonu samsung un bir cihazını almamakta kararlıyım pişman olmak istemiyorum keşke bu da olsaydı demekten çekinirim çok da müzik dinlerim babamda s7 var ekranı 1 sene olmadan hayaletlendi. Saydıklarınız dışında kötü telefon değil dimi

Arayüz ve uygulamalara dokunuş yapcağım için dert etmiyorum ekran çözünürlüğü de oyunlarda düşürülebilmesi güzel onun dışında sesi için alıyorum telefonu samsung un bir cihazını almamakta kararlıyım pişman olmak istemiyorum keşke bu da olsaydı demekten çekinirim çok da müzik dinlerim babamda s7 var ekranı 1 sene olmadan hayaletlendi. Saydıklarınız dışında kötü telefon değil dimi
Telefonun kulaklıkla sesi gayet iyi kulaklık olmadan sesi kötü geliyor. Senin isteklerini karşılıyor diğer şeyleri konuşmaya gerek yok :)

Htc 10 evo cihazım var U11 kulaklığı uyumlu olur mu? Doğubank dan almıştım ve farklı ildeyim tekrar gitmem uzun zaman alacak :( kutu içeriğinden çıkan kulaklık için uyumlu aksesuar değil hatası alıyorum internetten le eco type c kulaklık aldım sorunsuz çalışıyor kutudan çıkan kulaklık neden çalışmıyor olabilir bilgisi olan var mı? teşekkürler.

Htc 10 da usb otg bulunuyor mu ben böyle bir ibare bulamadım ama videolards usb bağlantısı diye bi bildiri çıkıyor ekrana tv ye bağlanırken falan ve 8.0 geldi diye duydum var mı böyle bir şey?

nerde arkadaş bu 8.0 yaaa bi değişsin artık telefon yeniden seveyim sıkılmaya başladım artık. varmı bilgisi olan bu konuda???

nerde arkadaş bu 8.0 yaaa bi değişsin artık telefon yeniden seveyim sıkılmaya başladım artık. varmı bilgisi olan bu konuda???
Bana geldi güncelleme ama yapmadım 7.0 ı denemek istiyorum biraz bu arada aldım cihazı, ısınıyo ama gayet güzel cihaz sevdim fotoğraf uygulaması olarak kendi galerisini kulansa mütiş olur htc nin kendi müzik çalarını indirdim xda üzerinden :)

Bana geldi güncelleme ama yapmadım 7.0 ı denemek istiyorum biraz bu arada aldım cihazı, ısınıyo ama gayet güzel cihaz sevdim fotoğraf uygulaması olarak kendi galerisini kulansa mütiş olur htc nin kendi müzik çalarını indirdim xda üzerinden :)
Bize niye gelmiyor arkadaş ya askerden geldim bana bi güzellik yapsalar ya :)

iyi günler

İnternette ve forumlarda yazılanlara bakılırsa htc 10 almak pimi çekilmiş bomba gibi:) Ekran paneli pil sorunu ve batarya gibi kronik sorunlarından dolayı. Genelde yurt dışı cihazlarda fazla sorun yok iken Türkiye cihazlarında sorun daha çokmuş. İki telefon arasında kaldım. Gönlüm htc ama aklım mi6 yönünde
htc 10 1.600 tl mi 6 1.800 tl .ikiside ithalatçı garantili htc güncel dijital mi6 delta garantili. şunu merak ediyorum kamera ve ses performansı açısından bu iki telefon arasındaki hangisi daha iyidir? Sağlamlık açısından da önemli tabi? iki modelden hangisini tavsiye edersiniz?

Son düzenleme:
iyi günler

İnternette ve forumlarda yazılanlara bakılırsa htc 10 almak pimi çekilmiş bomba gibi:) Ekran paneli pil sorunu ve batarya gibi kronik sorunlarından dolayı. Genelde yurt dışı cihazlarda fazla sorun yok iken Türkiye cihazlarında sorun daha çokmuş. İki telefon arasında kaldım. Gönlüm htc ama aklım mi6 yönünde
htc 10 1.600 tl mi 6 1.800 tl .ikiside ithalatçı garantili htc güncel dijital mi6 delta garantili. şunu merak ediyorum kamera ve ses performansı açısından bu iki telefon arasındaki hangisi daha iyidir? Sağlamlık açısından da önemli tabi? iki modelden hangisini tavsiye edersiniz?
HTC 10 oldukça sağlam kamerası güzel performansı iyi bir cihaz bende bir sorun çıkarmadı ama kullanımını sevemedim. Ben olsam ikisini de almazdım ne HTC 10 u ne de Xiaomi Mi6

iyi günler

Kamera ve ses konusunda kesinlikle HTC diyorum özellikle ses konusu muazzam fakat ithalatci garantili alma yönünde şüphelerim var, kronik Sorun çıktıysa eğer bende cikmadi Ama garantiyle uğraşma durumunda kalabilirsiniz ithalatci garanti de bu yönde sizi zorlayabilir.