HSBC'den iPhone Jesti

Bu konuyu okuyanlar

Alengirli

Dekan
Reaksiyon puanı
23
Hareket halinde e-postalarına erişmesi gereken tüm çalışanlarına iPhone 3G alma hesapları yaptığı söylenen HSBC, tam olarak kaç tane iPhone sipariş edecek?

Apple'ın şu sıralarda ciddi bir para çuvalı sıkıntısıyla karşı karşıya olduğu söyleniyor. Zira eğer söylentiler doğru çıkar da HSBC çalışanlarına iPhone 3G almaya karar verirse, firma tam 200.000 cihaz siparişi ile yeni serinin en büyük satışını yapmış olacak. Üstelik Apple bu sayede iPhone 3G için oturtmaya çalıştığı "iş telefonu olarak da kullanışlı" imajını pekiştirecek. HSBC'nin olası siparişi önündeki tek engel ise, iPhone 3G ile son dönemlerde sıkça yaşanan bağlantı problemleri gibi görünüyor.

Yazan: Erhan Kahraman
SDN - http://shiftdelete.net

Evanescence

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ya bu site IPhone 3G haberi vermekten bıkmadı ama çok merak ediyorum neden çoğu IPhone 3G kullanıcısının karşılaştığı arka kapağın kendi kendine çatlaması, ekranla camın arasına kendiliğinden toz girmesi olayından bahsedilmiyor. Yakışmıyor SDN..

Stone

Profesör
Reaksiyon puanı
10
Ya bu site IPhone 3G haberi vermekten bıkmadı ama çok merak ediyorum neden çoğu IPhone 3G kullanıcısının karşılaştığı arka kapağın kendi kendine çatlaması, ekranla camın arasına kendiliğinden toz girmesi olayından bahsedilmiyor. Yakışmıyor SDN..

Eleştiri yapmak yerine böyle sorunlar yaşıyorsan , bir başlık açıp bu sorunları dile getirmen daha doğru olmaz mı sence ?

Evanescence

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Yoo ben öyle bir sorun yaşamıyorum. Ancak yabancı forumları geziyorum, herkes bu sorunlardan bahsediliyor; bu sitede ise yok kaç adet sipariş edildi, yok maliyeti ne, yok kim aldı.. ben sadece bunu söylüyorum

Evanescence

Asistan
Reaksiyon puanı
0
IPhone sahtekarı olunca bunun haberini verip IPhone'u eleştirmiş saymanız ilginç, para tuzağı dediğiniz ne olduğu belli fiyatı belli isteyen alır IPhone'la alakası yok. E 7 haberden de 2 tane çıksın yani.

Alengirli

Dekan
Reaksiyon puanı
23
Tamam, şöyle yapalım o zaman: Siz istediğiniz haberin bulunduğu yerleri gösterin, nasıl bir haber istediğinizi belirtin. Tamamen sizin zevkinize uyan, üzerinize tam gelecek bir haber dikeyim ben. Yarına hazırlarım söz. Maksat gönlünüz olsun.

SDN - Okuyucularını mağdur etmeyen, istediklerini veren teknoloji sitesi.

Evanescence

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bir de sırf bir kötü eleştiri aldınız diye bu kadar üzerime gitmeniz de site hakkında bazı düşüncelerimi değiştirmeye başladı.

Alengirli

Dekan
Reaksiyon puanı
23
Yahu ilahi Evanescence, bire bir iletişim yakalamaya çalışıyorum, siz üzerinize gelinmiş hissediyorsunuz. Cevap vermesek "Okuyucularını sallamayan site" olur, cevap verince üzerinize gelmek. Eleştiri bizim velinimetimiz. Siz eleştireceksiniz ki biz çeki düzen vereceğiz.

Bahsettiğiniz iPhone kırılma ve tozlanma olaylarına ben ciddi bir kaynakta rastlamadım. Eğer sizin tutarlı bir kaynağınız varsa, iyice araştırıp haber yapmaya hazırım diyorum, bu imkanı başka kim verir ki? Şaka yapmıyorum, özel mesajdan gönderebilirsiniz karşılaştığınız iPhone sorunlarını. Ne Apple bana para veriyor haberini yapayım diye, ne de iPhone'um var. Kuzenimin vardı, bi ara satın alacaktım ama sonra baktım hor kullanıyor herif, vazgeçtim.

SDN - En gizli meselelerini okurlarıyla samimi bir şekilde paylaşan teknoloji sitesi.

Evanescence

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Evet ben de öyle düşünüyordum da şu sondan 1 önceki mesajınızı benle dalga geçmek için yazmışsınız gibime geldi. Neyse ben yanlış anlamışım o zaman. Sağolun cevap verdiğiniz için.

Alengirli

Dekan
Reaksiyon puanı
23
Alttaki dipnotlar asla size saygısızlık değil, tamamen kendi iç dünyamın dışa vurumudur. Zira eleştirilere saygısızca cevap vermek SDN ofisindeki en büyük tabulardan biri olup, cezası 100 kırbaçtır. İstenirse (ve cepte para varsa) bu ceza 50 kırbaç + ofisteki herkese yarım ekmek tavuk döner ısmarlamak şekline çevrilebilir.

SDN - Editörlerine acımayan, tavuk döneri çok seven teknoloji sitesi.

Evanescence

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bu arada foruma senden erken kayıt olmuştum mesaj sayılarımıza bak :) Siteyi hep takip ettim, forumu da okudum ama cevap yazmaya üşendim biraz :)

oguzcan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
peki bu iphonenin arka kapağını değiştirip metal kapak takabiliyormuyuz ..

oguzcan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
firmaya bak yaa elemanlarına iphone 3G alıyor her firma yapmaz bunu

Son mesajlar