HP Pavilion Win10 - Ses sürücü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


gorkfi

Üyecik
Katılım
6 Mar 2019
Mesajlar
27
Puanları
3
Konum
Çanakkale
Merhaba, 2 gün önce HP marka kullanılmış bir dizüstü aldım. İlk kez Windows 10 bu bilgisayarda kullanıyorum ve bluetooth sorunu vardı Xiaomi kulaklıklarımı bağlamaya çalıştım sonra HP sitesinde sürücülere bakıyordum Bluetooth için orada buldum indirdim düzeldi mi diye kontrol ediyorum ve orada ses ile ilgili de sürücü görünce daha yenidir diyerek indirdim kurdum ama bu sefer komple ses gitti. Sorun gider dedim olmadı. Sonra Driver Booster ve Driver Pack diye otomatik sürücü düzelten yazılımlar indirdim. Ama düzelmedi hâlâ. Çok anlamıyorum diye de ortalık karıştı sanırım.

Anlatırken sıkıntı yaşamış olabilirim disleksik olduğumdan biraz karışık. Anlayan birileri varsa lütfen yol göstersin. Yeni bilgisayarımda sessiz kullanmam gerekiyor. Fikirlerinizi bekliyorum lütfen :)
 

EmrahGürleyen

Doçent
Katılım
4 Eki 2018
Mesajlar
604
Puanları
43
Konum
Kocaeli - Gebze
Win 10 larda update aldıktan sonra ses sorunları artık kabul edilebilir bir durum almaya başladı. çözümü ise ya update geri alcaksın yada güncel yada eski driverları deneyip tutturmaya çalışcaksın.
 

gorkfi

Üyecik
Katılım
6 Mar 2019
Mesajlar
27
Puanları
3
Konum
Çanakkale
Teşekkür ederim herkese maalesef halledemedim ama Ubuntu kurunca halloldu böyle bir isteğim vardı ama çözüm olacağını düşünmemiştim kendiliğinden çözüldü bunu yükleyince.

Çok sağ olun fikirleriniz için :)
 
Üst
stat counter