Hp Notebook Tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

alendarım

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hp notebook arıyorum CORE 2 DUO olabilir sorun yaşamadan alabilecegim bir site önerirmisiniz yada sizin tavsiye ettiğiniz bir model varmı ?:huh:

mila12

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
255
Probook serisi (4510,4710) gibi Compaq 610 veya amd istersen 615

POWER

Müdavim
Reaksiyon puanı
161
Hp notebook önermiyorum :) Orta-Asya fabrika müdürü bile almayın demişti bana :)

serkan94

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
22
Isınma sorunlar var kesinlikle alma :D bende var ondan söylüyorum 7 kez garantiye gitti :D

Neanderthal

Müdavim
Reaksiyon puanı
18
Hp'nin ısınma sorunları oluyormuş başka bir marka almanı öneririm.

yumluanarsist

Müdavim
Reaksiyon puanı
280
Isınma sorunu bacağı yakmayacak şekilde evet oluyor. :D Compaq 6730s kullanıyorum. Memnunum valla. Linux dağıtımlarında hiçbir sorun çıkarmıyor. :D

POWER

Müdavim
Reaksiyon puanı
161
Hp, Exper,casper,Toshi sallayın bu firmaları :)

mr_rain

Müdavim
Reaksiyon puanı
441
Hp kullanıp da memnun olan görmedim bugüne kadar

Ugurcan377

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
@mr_rain42 ben memnunum detayları aşağıda
ayrıca jeaquares arkadaşımızın belirttiği gibi linux dağıtımlarında sorun çıkartmıyor
pavilion dv6 1144et kullanıyorum ısınıyor ama hakkını yemeyelim hiç bir sorun çıkartmadı bana daha da çalıştırmadığı oyun görmedim ayrıca parmak izi okuyucusundan,numerik klavyeye,bluetooth'dan kart okuyucuya tam teşekküllü bir bilgisayar.bana sorarsanız kendi bilgisayarımı tavsiye ederim kitaplarla yükseltme,laptop soğutucusu gibi önlemler alındığında hiç bir şekilde de performans kaybı olmuyor.

yumluanarsist

Müdavim
Reaksiyon puanı
280
@mr_rain42 ben memnunum detayları aşağıda
ayrıca jeaquares arkadaşımızın belirttiği gibi linux dağıtımlarında sorun çıkartmıyor
pavilion dv6 1144et kullanıyorum ısınıyor ama hakkını yemeyelim hiç bir sorun çıkartmadı bana daha da çalıştırmadığı oyun görmedim ayrıca parmak izi okuyucusundan,numerik klavyeye,bluetooth'dan kart okuyucuya tam teşekküllü bir bilgisayar.bana sorarsanız kendi bilgisayarımı tavsiye ederim kitaplarla yükseltme,laptop soğutucusu gibi önlemler alındığında hiç bir şekilde de performans kaybı olmuyor.

Altına imzamı atarım. :)

Lat etmeyin HP'me!! :D

serkan94

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
22
bende kullanıyorum hp dv5-1040-et kendisi soğutucu yardımı ile yazın iyi kışın kaldırıp kullanın çok güzel ısıtıcı oluyor :D

orcnd

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
Toshiba için iyi şeyler söyleniyor

Elbruz46

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
HP den sen baştan vazgeç

ASUS tavsiye edilir...
Sorun yüzü görmezsin...
Servis ile işin olmaz...

Bu arada hatırlatma
3 yıl içerisinde en çok DONANIMSAL ARIZA yapan firmalar listesinin Başında HP var...

20 Küsur Marka içerisinde en çok arızayı HP yapıyor... 2 yıl içinde kesin Donanımsal bir arıza çıkarıyor...

20 den fazla markanın olduğu listede en az Donanımsal Arızayı ASUS yapıyor... 3 yıl içerisinde en az arıza yapan marka ASUS... En az arıaz yapan ikinci marka Sony üçüncü Toshiba...

Uyarması bizden...

Mai Nai

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Hp mi, yolda bulsam almam.Asus ,toshiba yada dell e bak.

Persona Grata

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
53
Ben de HP Pavilion dv5-1150 et kullanıcısıyım. Arkadaşların birçoğunun da belirttiği gibi HP'nin ürettiği bilgisayarlarda ısınma sorunu var. Bilgisayarım servisten 2 hafta kadar önce geldi. Fazla ısınmanın anakartla ilgili olduğunu söyleyip anakartım değiştirildi. Sadece 1 hafta kadar ısınma sorunu yaşamadım. İlerleyen günlerde ise servise gitmeden önceki halinden hiçbir farkı olmadığını gördüm. Ayrıca ekranımla yaşadığım sorunlar yüzünden LCD ekranım da değişti. LCD ekranım ile yaşadığım sorunların detaylarını buradan öğrenebilirsin. Bilgisayarın performansı hakkında ise hakkını vermek gerekir. Özellikle ekran kalitesi diğer kullandığım dizüstü bilgisayarlara oranla oldukça yüksek seviyede.

Uzun lafın kısası sana tavsiyem HP'den uzak durman. Ama bu sorunlar benim açımdan önemli değil dersen ve servisle uğraşmayı seven biriysen alabilirsin. Yeni çıkan kasalarda aynı sorunların devam edip etmediğini bilmiyorum, o yüzden yorum yapmam doğru olmaz. Bahsettiğim sorunlar genelde dv5 serilerinin kronikleşmiş sorunları. Yeni alacağın bilgisayar şimdiden hayırlı olsun. :)

İllaki HP alacağım dersen VATAN BİLGİSAYARDA kur dondurulmuş, o yüzden daha uygun fiyatlara alabilirsin. Ayrıca Bimeks de fiyatları düşürmüş durumda. Bir göz atmanda fayda var.