Hp LaserJet 1010

Konusu 'Donanım Sorunları ve Çözümler' forumundadır ve crazyfrog tarafından 22 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

1. crazyfrog

crazyfrog Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

- Hp LaserJet 1010

Merhaba. Ben Hp LaserJet 1010 yazıcımı 3 sene önce almıştım. Şimdi sayfa yazdırmak istediğim zaman ilk sayfayı soluk yazıyor. 2. sayfayı daha soluk yazıyor. Toner'i çıkarıp sallıyorum. Tekrar yazdırmak istiyorum. Gene aynı şekilde böyle devam ediyor. Kullandığım kartuş HP Q2612A Siyah Kartuş. Başta kartuşu değiştirmek istemiştim ama kartuşun fiyatı yazıcıdan daha pahalıyı denk geldi. Kartuşu doldurtmak istiyorum ama bunu yaparken dikkat etmem gereken bir şeyler var mı? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

2. GurenGursel

GurenGursel Profesör

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Lazer yazıcılarında kartuşları dolduruluyor mu??? Ayrıca bu kartuş 65 dolar + kdv gibi bir şeydi. Kurcalamaya değmez bence! Sonuçta bir kartuşla 3000-4000 sayfa bastırıyorsun...

3. maxxdump

maxxdump Dekan

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Kıbrıs
    al arkadaşım orjinal kartuş kullan ;) doldurtursan garanti dışı kalır diye biliyorum ben..

4. t_rem

t_rem Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende 1020 var ikisinin kullandığı toner aynı, 2-3 doldurmadan sonra baskı kalitesi çok azalıyor.

5. mila12

mila12 Dekan Onursal Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    48
    1010 Toner dolumu yapılıyor. Birde ortasındaki yeşil film şeridi zarar görmüşse onu değiştiriyolar ama cihaza zarar verebilir. Zaten 3 sene önce almışsın garantisi bitmiştir büyük ihtimal cihaza zarar verirse yaptırmaya kalkarsan daha yüksek bir fiyatla karşılaşabilirsiniz.

6. chimera

chimera Dekan Onursal Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    Dolum yaptırabilirsin ama pek sağlıklı olmayabilir..

7. crazyfrog

crazyfrog Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Doldurtmayı düşünüyorum.Kartuşu tamamen yazıcıdan çıkartıp doldurmak istediğim yere mi götürmeliyim? Yoksa içinden toneri çıkartmalı mıyım? Nasıl yapacağım bu işi.

8. crazyfrog

crazyfrog Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben Ankara'da oturuyorum.Kartuş dolumunu yaptırabileceğim hesaplı ve temiz iş yapan bir yer önerebilir misiniz? Kartuş'un modeli Q2612A siyah kartuş.Bunu satın almaya kalksam fiyatı ne olur.Yardımcı olabilir misiniz?

9. ufukoz

ufukoz Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar toner iyi ve kaliteli bir tozla doldurulursa sorun olmaz. kulland11n1z toneri kesinlikle çalkalay1p tekrar makineye takmay1n. tonerde çöp haznesi var ve makineye toz döker. toneri iki kere doldurtsan1z makineniz bedavaya gelir. ben izmirde dolumcuyum. iyi günler.

iyi günler. hp 2612 tonerlerde ancak 2000 sayfa çıktı alabilkirsiniz. ben izmirde dolumcuyum. iyi bir dolumla çok güzel çıktı alabilirsiniz. çok kullanan arkadaşlarınız varsa kargoyla gönderebilirsainiz. 12 liradan doldururum. teşk. ederim. ufuk özaktaş 0 232 425 56 30

Sayfayı Paylaş