HP Laptop'a Windows 8 Yükleme

Konusu 'Dizüstü Bilgisayarlar / Notebook / Laptop' forumundadır ve DJ.ON9 tarafından 22 Ocak 2013 başlatılmıştır.

1. DJ.ON9

DJ.ON9 Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

- HP Laptop'a Windows 8 Yükleme

Hp dv5 1235 et intel core duo 2 2.2 ghz işlemci 3 gb ddr2 ram 3 mb cache bellek 512 mb ekran kartı mevcut. Arkadaşlar Sorum ŞU:
    Windows 8 yüklesek olur mu ? yüklense bile performans nasıl olur? Şimdiden teşekkürler...

2. DJ.ON9

DJ.ON9 Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cevap yazan arkadaşlara teşekkür ederim. profilimize kadın fotosu mu koyalım yardım almak için!!!!

3. murat709

murat709 Asistan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bilgim olsa cevap yazardım ama bilmiyorum.

4. Snipertr

Snipertr Profesör

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    38
    bu sitede kac kadin varmisda konulari hit olmus. densizlik etme. kur windows u bak bakalim oluyor muymus. tecrube edersin de kendi kendine birseyler ogrenirsin

5. DJ.ON9

DJ.ON9 Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    eyvallah kardeşim teşekkür ederim

kardeş yeni uyelere böyle mi yardımcı okuyunuz. Hem yardım etme. Birde laf ediyor. Bakale adama. Para verip alacaz gardaş biliyosan yaz. Bilmiyorsan gölge etme

6. ByBerk

ByBerk Profesör

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    38
    1. yükselek olurmu olur niye olmasın p4 makinelere bile yükleniyor
    2. şuan hangi işletim sistemi var 7 ise şöyle anlatim 8 daha hızlı açılıyor ve bir dünya uygulaması var bildiğin android gibi :D çoğu sitede incelemesi mevcut onları oku izle birazda tecrübe edin

3.driver konusunda nerdeyse hepsini tanır win 8

işletim sistemi kıyaslamalarını incelemelerde bulabilirsin. http://www.chip.com.tr/galeri/windows-8-in-artilari-eksileri_2307.html

bide yaşın kaç bilmiyorum benden büyük veya küçükmüsün fark etmez çünkü burda kimse yardım etmek zorunda değil

Sayfayı Paylaş