HP C4480 Bilgisayara Bağlanmıyor

Bu konuyu okuyanlar

Zodiac

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Driverları yüklüyken birden bilgisayar yazıcıyı görmez oldu. Kaldırdım tekrar yükledim driverları. Sorun ne olabilir

Ömer Canbaz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
Merhaba;
Yazıcı ile bilgisayar arasındaki bağlantı kablosunu kontrol edin başka kablo varsa deneyin. Bir de yazıcının güç kablosunu kontrol edin.

Zodiac

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba;
Yazıcı ile bilgisayar arasındaki bağlantı kablosunu kontrol edin başka kablo varsa deneyin. Bir de yazıcının güç kablosunu kontrol edin.
Yazıcı güç kablosunda sıkıntı yok. Ama bağlantı kablosunu bilmiyorum yeni bir tane alıp denemem lazım. Ancak aklıma takılan şu sorun var o kablo zarar görebileceği şartlar altında kullanılmadı. Durduğu yerde bozulmuş olması saçma geliyor.

Ömer Canbaz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
Yazıcı güç kablosunda sıkıntı yok. Ama bağlantı kablosunu bilmiyorum yeni bir tane alıp denemem lazım. Ancak aklıma takılan şu sorun var o kablo zarar görebileceği şartlar altında kullanılmadı. Durduğu yerde bozulmuş olması saçma geliyor.
Denemekte fayda var. Arkadaşlarınızdan ödünç kablo alıp deneyin. Bir de kurmaya çalıştığınız driver doğru mu? İşletim sisteminiz ile uyumlu mu?

Zodiac

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1