Hotmeil-merkezi-uyarı.. !

Bu konuyu okuyanlar

o_asy

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Bu mail arkadaşıma gelmiş ordan kopyaladım sizlerle paylaşıyorum yorum sizlerin. Teşekürler.

FW: Lütfen bu maili uyarısını dikkate alınız aksi taktirde olacaklarda microsoft sorumlu değildir.?
Kimden: emre ergen (hotmeil-merkezi-uyari @ hotmail.com)
Bu göndereni tanımıyor olabilirsiniz.Güvenli olarak işaretle|Güvensiz olarak işaretle
Gönderme tarihi: 22 Haziran 2008 Pazar 15:55:02
Kime: *************@hotmail.com

Değerli hotmail kullanıcısı, **********@hotmail.com adresiniz hackerlerin eline ulaşmıştır bu önlemi almazsanız msn adresiniz başkalarının eline ulaşacaktır . hotmeil-merkezi-uyari @ hotmail.com

Sistemimizdeki yasadışı yollardan kullanıcıların sistemimize zarar vermeye çalıştığını daha önce size yolladıgımız(şifre isteme,resim yollama vs.) mailde belirtmiştik.Bu zarar verme olayından dolayı şu anda kullanmış olduğunuz mail adresinizi,şifrenizi ve size yollamış olduğumuz güvenlik numaranızı mailde yanıtla diyerek adresimize aşağıdaki örnekte olduğu gibi yollamanızı istiyoruz.Aksi taktirde yeni yollayacağımız email adreslerimizden yararlanma hakkını ve şu an kullanmakta olduğunuz hotmail adresinizi kaybedeceksizniz. Bilgilerinize arz ederiz…

Hotmail Kullanıcı Hizmetleri
Güvenlik numaranız: Mk4d5s

Örnek:

Hotmail adresiniz :(yutulacak bi adres)@hotmail.com
Şifreniz :1234567890
Güvenlik numaranız :abcdef (mailinizde bulunmaktadır.

© 2005 Microsoft ve tedarikçileri. Tüm hakları saklıdır.
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

--------------------------------------------------------------------------------
MSN Spaces ile web günlüğünüze doğrudan e-posta gönderin. Fıkraları, fotoğrafları ve daha fazlasını karşıya yükleyin. Ücretsiz! Ücretsiz!

--------------------------------------------------------------------------------
Aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşmak için bir ayda 500'e kadar fotoğraf gönderin! Şimdi ücretsiz Windows Live Alanınıza gidin Buraya tıkla!

Live.com'u deneyin - hızlı ve kişiselleştirilmiş giriş sayfanızla istediğiniz her şey tek bir yerde. tek bir yerde.

MSN Spaces ile web günlüğünüze doğrudan e-posta gönderin. Fıkraları, fotoğrafları ve daha fazlasını karşıya yükleyin. Ücretsiz! Ücretsiz!

Tanshaydar

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Zuhahahah, ula gülmekten yarıldım ha. Neler yazıp gönderirim ben :) :)

mila12

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
255
Bu yöneteme hala inanlar varmı ya. Zati mail adresi kendini ele veriyor :D

o_asy

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Kim kanar bilmem ama adamlar boş durmuyor görünen o ki en mantıksız yollar bile bir bir deneniyor belki biri düşer diye

PylsWeb

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
hotmeil-merkezi-uyari @ hotmail.com
gerçekten ilginç :D:D

0ReiS0

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
90
Bunlara inanan varmı hotmail işi yok sana seni hackliyorlar dicek:)

TuningMert

Müdavim
Reaksiyon puanı
84
FW: Lütfen bu maili uyarısını dikkate alınız aksi taktirde olacaklarda microsoft sorumlu değildir.?
Kimden: emre ergen (hotmeil-merkezi-uyari @ hotmail.com)
Mauaha burada koptum :D microsoft sorumlu değildir :D

WaterBoy

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
HEHE bunlara inanan varmıdır merak eiyorum.

KintaRo

Doçent
Reaksiyon puanı
1
SLMLAr. bu adresim hackendiği için yeni adresimden artık yazışacağım..bilginize..PINAR.
yeni adresğimi msn e ekleyin..:**********@hotmail.com

Bu sabah bu maili aldım bir arkadaştan. Sanırım yukardaki mail ona geldi ve inandı. Eheheh çok yabancı bizim milletimiz bu teknoloji olaylarına hemen kanıveriyorlar yazık...

Son düzenleme:

datron105

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
abi lamerler güzel yol bulmuşlar mail şifresi çalmak için fake mail atmışlar kim bilir kaç kişi düştü buna yazık yaa çok yazık hemde

Son mesajlar