Hotmail'e mesaj gitmiyor

Bu konuyu okuyanlar

nedimoguz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Nisan aynın başından beri sitemizden hotmail'e mesaj gitmiyor.. Sitemiz bir alış veriş sitesi üye kaydolurken aktivasyon sırasunda ve sipariş verildiğinde onaylandığında ödeme yapıldığında vs işlemlerde müşteriye otomotik mesajlar gidiyordu.. bugüne kadar hiçbir sorunla karşılaşmamıştık... Ama bu son 3-4 günde ortaya çıkan bu durum bizi zor durmda bıraktı sitemizden işlem yapamaz duruma geldik....

Acaba sorun nerden kaynaklanıyor... Genel bir sorun varmı bu günlerde yoksa bu sorun bize mi özel....

Sitemizin adresini reklam olmaması için şu anda yazmıyorum sitemiz doruknet serverlerinde yayınlanıyor...(vps sunucu) bu konuda yardımlarınızı bekliyorum....

Son 2-3 gündür bazı denemeler yaptım başka bazı sitelerden de gelmiyor mail..... ama bazılarından da geliyor...

mr_rain

Müdavim
Reaksiyon puanı
441
Hotmail yıllardır sorunlu bu konuda. Ben mailleşirken hiçbir zaman kullanmam. En sağlamı Yahoo. Gmail'de de zaman zaman sorun oluyor...

nedimoguz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hotmail yıllardır sorunlu bu konuda. Ben mailleşirken hiçbir zaman kullanmam. En sağlamı Yahoo. Gmail'de de zaman zaman sorun oluyor...

Bedne pek kullanmıyorum ama Türkieyde internet kullananların %80 i hotmail kullanıyor... Bizim müşterilerimiz de durum bu şekilde....

Sorunumuz devam ediyor malesef yokmu bir çöüzü yada önerisi olan...

ozZ

Asistan
Reaksiyon puanı
6
sorunu hosting firmanıza bildirin. muhtemelen spf kayıtlarını yenileyip live sender destek birimine konuyu iletip sorununuzu çözerler. kolay gelsin...