Hotfile Otomatik Hesap Yenilemeyi Kapatma Ama Segpayeu.com 'dan

Bu konuyu okuyanlar

ZorhaK

Müdavim
Reaksiyon puanı
259
Geçen ay hotfile hesap aldım.bu ay kredi kartı extreme baktım ikinci defa para kesilmiş üyelik yenilenmiş.

ancak paypal değil segpayeu.com diye bir karşılığı var ödemenin.Zaten paypala hesabıma girdim oradaki işlemlerde hotfile ödemesi yoktu.

segpayeu.com sitesine girdiğimde ise ID ve şifre istiyor.mail adresimde ilk üyelik aldığımda bu segpayeu. dan gelen bir mail var oradaki numaraları girdim kabul etmedi ve şifre girilecek sayfada ''şifremi unuttum'' v.b seçenek de görmedim

sadece ''looking help...'' diye bir link var onu da ingilizce bilmediğim için anlayamadım..

eğer bilen varsa lütfen yardım etsin.zaten siteye bir girebilsme sonraısnda otomatik ödemeyi iptal etmeyi araştıracağım ama...

---------- Post added at 12:05 ---------- Previous post was at 12:05 ----------

segpay ın sitesine link : http://segpayeu.com/

---------- Post added at 12:07 ---------- Previous post was at 12:05 ----------

ayrıca yaşadığım sorunun aynını yaşayan bitri, daha var ama ne azıkki çözümü sayfada yazmıyor...

bu da aynı sorunu yaşayan arkadaşın açtığı konu http://forum.donanimhaber.com/m_45745243/tm.htm

---------- Post added at 13:51 ---------- Previous post was at 12:07 ----------

yok mu bir fikri olan

ZorhaK

Müdavim
Reaksiyon puanı
259
sorunu komik bir şekilde çözdüm sanırım:))

segpay sitesinden bir temsilci ile yazıştım.. ingilizcem kötüdür.translate kullanrak da olsa anlaştık.iptal işlemini gerçekleştirdiğini söyledi..

derdimi anlatabildiğim için sevindirik oldum::d

ahh ah ne olurdu sular seller gibi ingilizce konuşabileseydim..

---------- Post added at 17:44 ---------- Previous post was at 17:42 ----------

ve mailime de iptal ile ilgili bi posta gelmiş..ingilizce ama iptal işleminden bahsettiğini anladım.ah hotfile ah ne diye aylık yenileme seçeneğini yutturdun bize..üçkağıtçılar..