Hostinger Türkiye - Ücretsiz Hosting

Bu konuyu okuyanlar

HostingerTr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
logo-tr.png

TÜRKÇE BEDAVA HOSTING
( hostinger.web.tr )

2000MB Alan, 100GB Trafik

ÜCRET YOK! - REKLAM/BANNER YOK! - KOLAY SİTE KURUCU! - PHP VE MySQL DESTEĞİ! - OTOMATİK YAZILIM YÜKLEYİCİ !

__________________________________________________ __________________________________________________ ________________

Site Kurucu
5 dakika içinde site hazırlamanıza imkan veren site kurucusunu kullanmak çok kolay. Kod bilgisi gerekmez.

* Çocuklar Bile Yapabilir *
* 100 Web Site Şablonu *
* Arama Motoru Dostu *

Daha fazla bilgi...

__________________________________________________ __________________________________________________ ________________

Hosting Planları
20,000'den fazla müşteri Hostinger web hosting servislerini seçti!

* Ücretsiz - 0,00 $ *
* Premium - 3,84 $ *
* Business - 7,84 $ *

Daha fazla bilgi...

footer_icann_logo.png

ICANN Sertifikası
ICANN Sertifikası şirketin onaylı olduğunu, sağlam finansal yapıya sahip olduğunu ve güvenilir olduğunu gösterir.

* Hostinger ile alan adlarınız güvende. *

HostingerTr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sonsuza dek! Bu servisimizi kapatma gibi planlarımız yok. Ayrıca asla sitelerinizde reklam görmeyeceksiniz ve herhangi bir ücret talep etmeyeceğiz.

TBM

Müdavim
Reaksiyon puanı
358
ücretsiz alandan faydalanmak istiyorum nasıl olacak ? @HostingerTr

Hafiye

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
Hayırlı olsun. Sanırım 000webhost ile bağlantılısınız. Peki, hesabın silinmemesi için belli bir koşul (örn. aylık ziyaretçi kotası) vs. var mı?

Empatik

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
[MENTION=326696]HostingerTr[/MENTION] ben açtım ancak site aktif edilmesine rağmen açılmuıyor site

HostingerTr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hayırlı olsun. Sanırım 000webhost ile bağlantılısınız. Peki, hesabın silinmemesi için belli bir koşul (örn. aylık ziyaretçi kotası) vs. var mı?

Eğer siteniz 30 gün içerisinde hiç ziyaretçi almazsa, sitenize iki hafta daha süre verilir. Bu iki haftalık süre içinde kontrol panelinizde yönet ve koruma ifadeleri belirir. Eğer ki hesabınızı korumayı seçerseniz, hiçbir sıkıntı olmadan devam edebilirsiniz. Ancak buna rağmen giriş yapmazsanız. Bu iki haftadan sonra ise askıya alınır. Yardım masasından teknik destek ekiplerine ulaşıp hesabınızı aktifleştirmelerini isteyebilirsiniz ancak içerisindeki bilgilerin geri gelmeyeceğini belirtmeliyim.

@HostingerTr ben açtım ancak site aktif edilmesine rağmen açılmuıyor site

Bu tarz sorunlarınızı kontrol panelinizdeki Yardım Masası kısmından yardım fişi açarak teknik destek ekibimizdeki arkadaşlara danışabilirsiniz. Ne yazık ki bu tarz sorunları buradan kontrol etme şansımız olmuyor.

Hafiye

Müdavim
Reaksiyon puanı
14

Dün hesap talebinde bulunmuş ve ns yönlendirmesini yapmıştım. Bugün açılmış, teşekkürler.

Empatik

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Ns yönlendirmesini anlatırmısın [MENTION=67021]haqy[/MENTION]

muca_kaleyn

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Sunduğunuz özelliklere göre talep ettiğiniz ücret çok düşük... Nasıl bir satış stratejisi izliyorsunuz bilmiyorum tabi ama hizmetten verim aldığım sürece beni ilgilendirmiyor açıkçası :) Ben daha çok video blog tarzı site açmak istiyorum... Yani site üzerinden gerek SD gerek HD video akışı sağlamak niyetindeyim. Daha önce cirtexhosting ile çalışıyordum ama video işleme konusunda sınıfta kaldığını söyleyebilirim. Bu yüzden onlarla çalışmıyorum artık. Business paketinizi almak isterim ancak şunu sorayım: Aldığım paket için koyduğunuz ram miktarı ne kadar? Cirtexhosting 64 Mb lik komik bir seviyedeydi. Ayrıca Business paket dahilinde kullanabileceğim işlemciyi de yazarsanız sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
3-5 Sorum Var?
Sertifikalarınız Var Mı ? Kusura Bakmayın Kapanma Riskini Göze Alamam.
Uyguladığınız Sistem Bence Güzel.
Sorumu Cevaplar Mısınız ?

Empatik

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Hotmaile mi geliyor

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Alan adı hizmeti aldığın yerden, Hostinger tarafından sana gönderilen ns (name server) bilgilerine göre yönlendirmesini yapmalısın.

Bana bilgiler geldi ama nereden yçnlendiricem ya ben odunum yada ne biliyim :D

Hafiye

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
Hotmaile mi geliyor

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Bana bilgiler geldi ama nereden yçnlendiricem ya ben odunum yada ne biliyim :D

Öncelikle bir alan adı alman gerekli. Alan adını aldığın yerde name server bilgilerini girebileceğin bir panel vardır. Oraya, sana gelen epostadaki ns adreslerini girip alan adını bu sunucuya yönlendiriyorsun :)

volkanos

Müdavim
Reaksiyon puanı
138
tebrik ederim arkadaşım bu kadar kolay bir kurulum olacağını tahmin etmiyordum çok kolay hale getirmişsiniz geriye birşey kalıyor süre olayı onuda açıklamışsınız kapanmaz demşsiniz tekrar tebrik ediyorum mükemmel http://haberler.pusku.com/index.php örnek oluşturduğum forum hostinger den forumu açmam sistemin açılması 5 dakika sürmedi

volkanos

Müdavim
Reaksiyon puanı
138
türkça karakterleri yazamıyorum hostingerden açtığım smf forumda Uyarı: Settings.php yazılabilir olmadığı için varsayılan dil değiştirilemeyecektir. bu uyarıyı veriyor bu durumu nasıl düzeltebilirim.

Hafiye

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
türkça karakterleri yazamıyorum hostingerden açtığım smf forumda Uyarı: Settings.php yazılabilir olmadığı için varsayılan dil değiştirilemeyecektir. bu uyarıyı veriyor bu durumu nasıl düzeltebilirim.

İlgili dosyanın izinlerini ftp veya cPanel üzerinden 777 yaparak bir dene.

HostingerTr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sunduğunuz özelliklere göre talep ettiğiniz ücret çok düşük... Nasıl bir satış stratejisi izliyorsunuz bilmiyorum tabi ama hizmetten verim aldığım sürece beni ilgilendirmiyor açıkçası :) Ben daha çok video blog tarzı site açmak istiyorum... Yani site üzerinden gerek SD gerek HD video akışı sağlamak niyetindeyim. Daha önce cirtexhosting ile çalışıyordum ama video işleme konusunda sınıfta kaldığını söyleyebilirim. Bu yüzden onlarla çalışmıyorum artık. Business paketinizi almak isterim ancak şunu sorayım: Aldığım paket için koyduğunuz ram miktarı ne kadar? Cirtexhosting 64 Mb lik komik bir seviyedeydi. Ayrıca Business paket dahilinde kullanabileceğim işlemciyi de yazarsanız sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim

Vereceğim adreste sunucu bilgilerimizi kontrol edebilirsiniz ancak yine de söylemem gerekirse Business hosting planımızda kullanılan makinaların özellikleri şöyledir; Intel Xeon W3680, 16 RAM, 1000 Mbps hat, Raid 10, CloudLinux 6.2 gibi özelliklere sahipler. Ayrıca Premium planda 30 gün, ve Business planda 60 gün içerisinde isterseniz paranız iade edilir. Yani gönül rahatlığı ile paketlerimizi deneyebilirsiniz. Aşağıdaki linkten ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz:
http://hostinger.web.tr/web-hosting

Ayrıca sitenizin askıya alınmaması için hizmet şartlarımıza da göz gezdirmenizi tavsiye ediyorum:
http://hostinger.web.tr/hizmet-sartlari

Sertifikalarınız Var Mı ? Kusura Bakmayın Kapanma Riskini Göze Alamam.
Uyguladığınız Sistem Bence Güzel.
Sorumu Cevaplar Mısınız ?

Uluslararası ICANN sertifikamız vardır. Bu da sitelerinizin Hostinger Türkiye ile güvende oldukları anlamına gelir. Aşağıdaki listede Hostinger'ı bulabilirsiniz:
http://www.icann.org/registrar-reports/accredited-list.html

tebrik ederim arkadaşım bu kadar kolay bir kurulum olacağını tahmin etmiyordum çok kolay hale getirmişsiniz geriye birşey kalıyor süre olayı onuda açıklamışsınız kapanmaz demşsiniz tekrar tebrik ediyorum mükemmel
http://haberler.pusku.com/index.php örnek oluşturduğum forum hostinger den forumu açmam sistemin açılması 5 dakika sürmedi

Ücretsiz hosting servisimizin herhangi bir süre kısıtlaması yoktur.

zertuna

Asistan
Reaksiyon puanı
0
http://www.hostinger.web.tr/siparis linkinden sitemize kayıt olup ücretsiz hosting servisimizden yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Yok o yasak bu yasak ne koyacağız bu hosta ???? resim yüklemek bile yasak... kendi yaptığımız sanat resimlerini ekleyip alan olursa satmayı düşünüyoruz ama 4. maddenizdeki kurala göre sanat resimlerimizi bile ekleyemeyeceğiz... ne anladık şimdi....

Hafiye

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
Yok o yasak bu yasak ne koyacağız bu hosta ???? resim yüklemek bile yasak... kendi yaptığımız sanat resimlerini ekleyip alan olursa satmayı düşünüyoruz ama 4. maddenizdeki kurala göre sanat resimlerimizi bile ekleyemeyeceğiz... ne anladık şimdi....

Ben öyle bir yasak göremedim.

rnwebtasarim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar,

Sizlere ücretsiz hosting hizmeti veren bir sitenin artık resmi olarak Türkiye sitesini açtığının ve Türkçe hizmet verdiğinin müjdesini vermek için bu konuyu açtım. Hostinger Türkiye, ücretsiz ve dilerseniz ücretli hizmetleride bulunan bu firma biz webmasterların demo sayfalar hazırlarken rahat etmemizi sağlayacaktır. Aşağıdaki linkden inceleyeblirsiniz. Herkese hayırlı günler dilerim.

Link: Hostinger Türkiye

rnwebtasarim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar,

Sizlere ücretsiz hosting hizmeti veren bir sitenin artık resmi olarak Türkiye sitesini açtığının ve Türkçe hizmet verdiğinin müjdesini vermek için bu konuyu açtım. Hostinger Türkiye, ücretsiz ve dilerseniz ücretli hizmetleride bulunan bu firma biz webmasterların demo sayfalar hazırlarken rahat etmemizi sağlayacaktır. Aşağıdaki linkden inceleyeblirsiniz. Herkese hayırlı günler dilerim.

Link: Hostinger Türkiye

Empatik

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Reklamı zaten var kardeşim

Empatik

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Reklamı zaten var kardeşim

Ümitt

Müdavim
Reaksiyon puanı
52
[MENTION=326696]HostingerTr[/MENTION] ben dot.tk den yönlendirme yapamadım yardımcı olyr musunuz ?

MFBYazilim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bir çok kişi için faydalı olacağından eminim. Reklamsız ve geniş alanı kısıtlı trafik olmasından dolayı kişisel blog siteleri için uygun olabilir. Paylaşım için teşekkürler.