Hosting Değiştirme

Bu konuyu okuyanlar

zertuna

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar wordpress tabanlı bir sitem var.sitenin ismini reklam olur diye yazmıyorum..

dün yeni cpanel deyken yeni bir plesk panel i olan bir hostinge geçtim. cpanelden alınan yedekler pleskte sorun çıkardı ve 6 saat sonra yine eski hostinge geri döndüm..

ama bu 6 saat içinde eski hostingimde bir günde aldığım hiti yeni hostingte aldım.acaba hostig değiştirmek hiti etkiliyormu ?

Premium1234

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Tabiki etkiler hosting'in barındığı sunucunun özelliklerine göre hosting'in hızıda değişmekte.

honline

Profesör
Reaksiyon puanı
296
hız ile etkisi tabiki var ama hit ile alakası olacağını sanmıyorum hosting hit getirmez ama bazı hostlar ücretsiz google kuponları veriyo

EnverYigit

Profesör
Reaksiyon puanı
11
hit getirmez ama aldığın sitenin uplink i iyiyse google ın botlarının sitene ulaşması rahat olur.

zertuna

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Hite göre botların gelmeside sıklaşır. Özgün içerik eklemeye bakmalısın bence..

şimdi özgün içerik konusu tamamda sürekli konu yazılacak yada mesajlar atılacak bir site değil.sabit bir site ve sürekli konuşma ve online ileti yazma sitesi.

çok tuhafıma gitti bir günde aldığım hiti 6 saat içinde yeni geçtiğim hosting ten aldım.eğer hosting in kendisi hit artışına sebep oluyorsa tekrar bu sefer plesk değil yine cpanel olan başka hostinge geçerim.

bu arada mevcut hostingi marka olarak her kes biliyor ve kullanıyor.reklam olmaması için yazmıyorum ama bir çok kişide memnun değil.kesintilerden İLLALAH geldi..... o yuzden başka hosting diyorum zaten :)

markette

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hızın sitenin hitini artıracağını sanmıyorum...

Son mesajlar