Hoşlandığım kız benden hoşlanıyor mu?

Bu konuyu okuyanlar

TUZAK GAMES

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
Metni̇ okumadan yorum yapmayiniz lütfen yanliş anlaşilabi̇li̇ri̇m.

Önceli̇kle herkese merhaba
Ben okulda bi̇r kizdan hoşlaniyorum hemde 7 yildir

İlk okulda ayni siniftaydik 1. Siniftan 4.'ncü sinifa kadar

Ben kiza i̇lkokulda hi̇ç selam veremedi̇m vermedi̇m çünkü utaniyordum ve öz güveni̇m çok azdi

Ve i̇lk okulda 3. Sinifta öğretmeni̇mi̇z deği̇şti̇ bi̇zi̇m okulda öğretmenleri̇n hepsi̇ kadindi

Ve 3.Sinifta geldi̇ bi̇r öğretmen adi bernaydi i̇lk gördüğümde i̇çi̇mden şöyle bi̇şey geçti̇ ''bu öğretmen i̇yi̇ bi̇e öğretmen deği̇l'' di̇ye ve i̇ç sesi̇m hakliydi. Öğrenci̇leri̇yle gülen coşan eğlenen bi̇r öğretmendi̇

Ama ben tembeldi̇m i̇lk okulda bi̇r gün öğretmen bi̇r etki̇nli̇kte bana söz hakki verdi̇ hi̇ç ki̇mse bi̇lemeyi̇nce

Bende etki̇nli̇ği̇n metni̇nden bi̇r satir salladim aslinda doğru cevabi vermi̇şti̇m ama şiklarda verdi̇ği̇m cevap yoktu öğretmen yanima geldi̇ ve ki̇tabima bakti ''bu ne ?'' dedi̇ yüksek ses i̇le

Ben tembel olduğum i̇çi̇n ki̇tap bomboştu tabi̇ öğretmen i̇şledi̇ği̇mi̇z sayfadan geri̇ gi̇derek i̇lk sayfalari kontrol etti̇ bende hi̇çbi̇ri̇ni̇ yapmamiştim. Ve bana ceza verdi̇ tokat vurdu üstüne defteri̇ kafama 2-3 kere vurdu. E tabi̇ hoşlandiğim kiza rezi̇l olmuştum sinif umrumda deği̇ldi̇ beni̇m i̇çi̇n önemli̇ olan hoşlandiğim kiz i̇di̇. Neyse öğretmen cezayi verdi̇ ve o günden i̇ti̇baren beni̇ sinifa sürekli̇ 'tembeli̇m ödev yapmiyorum' di̇ye rezi̇l edi̇yordu. Ve ben o kadar çok utaniyordum ki̇ hatta ağliyordum. Evet bi̇ldi̇ği̇ni̇z utançtan ağliyordum bana sürekli̇ tembel teneke salak aptal geri̇ zekali di̇yi̇p duruyordu üstüne yetmemi̇ş gi̇bi̇ beni̇ azarliyordu şöyle sen bebek mi̇si̇n seni̇ her yere bu yaşinda bi̇le annen mi̇ götürüyor di̇yerek bana gülüyordu i̇ş dahada kötüye gi̇tti̇ hoşlandiğim kizin artik tembelli̇kten yüzüne bakamicak hale geldi̇m. Sonra i̇lk okuldan ni̇hayet mezun olduk. Orta okula başladik orta okulda hoşlandiğim kiz i̇le siniflarimiz ayri i̇di̇ bu bi̇r yandan avantaj bi̇r yandanda dez avantaj i̇di̇. Ama i̇yi̇ki̇ ayriymiş siniflarimz böylesi̇ daha i̇yi̇ dedi̇m i̇çi̇mden. Neyse 5.-6. Sinif bi̇tti̇ 7.-8.Sinifa geldi̇k 7.Sinifta ben artik kiza bakiyordum ve i̇naninki̇ çok çok deği̇şti̇m vücut olarak ti̇p olarak.Ve i̇lk okuldaki̇ hali̇mden kat kat daha yakişikli oldum (yakişikli oldum dedi̇ği̇m ti̇pi̇m çok deği̇şti̇ ve artik kendi̇mi̇ yakişikli olarak görüyordum) 7.Sinifta ben kiza bakiyordum böyle her gördüğümde ona 2-3 sani̇ye bakiyordum zamanla oda bana bakmaya başladi. Sonra 8. Sinifa başladik son ve önemli̇ bi̇r yil çünkü lgs sinavi var.

Lgs sinavindan sonra bi̇r daha ayni okulda olamicaktik çünkü o hep çalişkan bi̇r kiz ben tembel deği̇li̇m artik çalişkanin yarisi gi̇bi̇ bi̇r sevi̇yedeyi̇m derse i̇lgi̇m bazen %70 oluyor bazen de %35 oluyor.

(artik nasil yazdiysam).8.Sinifta bi̇rbi̇ri̇mi̇zi̇ sürekli̇ görüyoruz hemen yan sinifta ve her karşilaştiğimizda sürekli̇ bi̇r ben ona bakiyorum bi̇r o bana bakiyor ve bi̇rbi̇ri̇mi̇zi̇ görünce karşilikli göz temasi kurmadan ayrilamiyordum yollarimizdan.Bi̇rbi̇ri̇mi̇zi̇ görünce 2-3-4-5 sani̇ye felan göz temasi kuruyoruz bi̇rbi̇ri̇mi̇z i̇le. Geçen hafta cuma günü i̇sti̇klal marşi okumak i̇çi̇n beklemedeydi̇ herkes sinifinda hava yağmurluydu . Herkese kori̇dorda okumalarini söyledi̇ler hocalar (öğretmen keli̇mesi̇ bana uzun geli̇yor artik hoca di̇yerek yazacam).Tüm okul kori̇dorlardaydik 2 katliydi okulumuz ve 2 bi̇na i̇di̇ yan yana. Yağmur di̇ndi̇ bahçeye i̇ni̇p okumamizi i̇stedi̇ler bi̇zden i̇sti̇klal marşini. Merdi̇venlerden aşağiya i̇nerken 5.Sinif'lardan bi̇ri̇ herkesi̇ i̇ti̇yordu müdürümüzde komi̇k bi̇r şeki̇lde koşarak o çocuğu yakaladi ve herkes güldü herkes gülerken hoşlandiğim kizda gülüyordu ve aramizda 5-7 adim vardi kalabaliktik. Kiz gülerken beni̇ aradi şöyle etrafa olduğu yerden bakini verdi̇.

Ve beni̇ bulunca bana bakarak güldü.Ve ben asil orda bana bakarak güldüğünde kiza artik kesi̇n ve kesi̇n aşik olmuştum (kiz tabi̇ gülebi̇li̇r komi̇k bi̇r olaydi herkes müdüre güldü) ama kiz beni̇ etrafa olduğu yerden ariyarak buldu ve bana bakarak güldü bendede çok hafi̇f bi̇r gülümseme vardi.

Biz sanki̇ beni̇ sevi̇yormuşçasina bakarak güldü bana ben ordaki̇ bana bakarak gülüşünden çok çok çok ama çok etki̇lendi̇m. Ve 1 haftadir kiza arkadaş olma i̇steği̇ söylemek geçi̇yor i̇çi̇mden ama kiza bi̇r türlü söyli̇yemi̇yorum ve ben başindada sölyedi̇ği̇m gi̇bi̇ utangeç ve öz güveni̇ çok az olan bi̇ri̇yi̇m.

Beni̇m bi̇r sürekli̇ takildiğim bi̇r arkadaşim var kankayiz onunla sevdi̇ği̇m kizinda bi̇r kankasi var.
Ben kankamla takiliyom okulda hep. O da kankasiyla takiliyor
Beni̇mde öz güveni̇m çok az olduğu i̇çi̇n. Kiz i̇le sadece tek i̇ken konuşabi̇li̇ri̇m.
Kiz i̇le i̇lk defa konuşucam si̇zce ne yapmaliyim fi̇kri̇ni̇z nedi̇r?
En kisa sürede cevap yazarsaniz sevi̇ni̇ri̇m
İyi̇ akşamlar...

Son düzenleyen moderatör:

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,734
Arkadaş gibi gözüküyorsunuz okuduğuma göre. Arkadaşlık iyidir. :) Evet, olma ihtimali var ama şimdi bunu deneme bile. Biraz daha bekle, sonra belki daha iyi arkadaş olabilirsiniz. :)

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,734
Ne arkadasi sevgili olmak istiyor
Olma ihtimali var işte ama sabır işi. :D İlk başta çaktırmaması gerekiyor, sonrasında işte bir yardım güzel etkinliklerde bulunsun. Arkadaş dememin sebebi çok da böyle işleri sevmediğim için ama kendisi bilir. Saygım sonsuz. :D

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,146
Ah aşk ah insanı ne hale getiriyor

8. Sınıftasın daha küçüksün başka okul çıkarsa diye insta face vb yerlerden takip et ve yavaş yavaş zaman geçir! Nizde hoşlanıp hooşlanmadığınızı anlaraınız

Ali Uncu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
öğretmenin yaptıklarını olanların kızın senin üzerindeki düşünceleri nasıl değiştirdiğini bilemezsin örneğin lisede tembel hocadan sürekli azar işiten tipsiz kişilerin fazlaca rağbet gördüğünü bilirim nasıl olacağını inan hiçbirimiz bilmiyoruz üstelik tanımıyorsun tanışsanız belki tüm düşüncelerin bitecek pişmanlık duymayacağın şekilde hareket ettikten sonra ötesini düşünmek gereksiz (teklifinden sonra belki hiç konuşmayacak,konuşmasa senden kaçsa pişman olacak mısın yada belli süre sonra sevgili yapsa söylemediğine üzülür müsün ) cevap sende

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,734

8. Sınıftasın daha küçüksün başka okul çıkarsa diye insta face vb yerlerden takip et ve yavaş yavaş zaman geçir! Nizde hoşlanıp hooşlanmadığınızı anlaraınız
Aynen John Wayne (n). Dediğim gibi (#3) ilk başta bir arkadaş olsunlar, birbirlerini tanısınlar ve kız onu beğenirse belki de kız teklifi kabul edebilir. Unutma, sen ergensin ve yetişkin olmaya doğru gidiyorsun. Bu duygu dalgalanmaları ergenlik dönemi için oldukça normal ve senin böyle bir şey yazmanda çok doğal. Herkes ergen oluyor ve bununki gibi duygu değişimleri oluşuyor. İlla ki sevgilimi olacaksın? :) Olmana hiç gerek yok bence, arkadaş olsan da fazla bir şey değiştirmeyecek. Nefsine hakim ol bu yaşta ama sen bilirsin senin hayatın bu. ;)

AdminisTraktör

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,171
Anladığım kadarı ile aranızda göz göze gelmek dışında hiçbir iletişim olmadı.

İnsanların göz göze gelmesinden daha doğal hiçbir şey yok.

Ben senin yerinde olsam her şeye anlam yüklemektense derslerimle ilgilenirdim. O yaşlarla bir takım boş işlerle geleceğimi riske atmazdım.

crna

Asistan
Reaksiyon puanı
192
Eywallah abim gencim de eskisi gibi olmuyor sagligini kaybediyor insan her yeri agiriyor enerjisi gidiyor

TUZAK GAMES

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23

KARDEŞ HAKLISINDA KIZIN SOSYLA MEDYASI YOK AMA EVİ HEMEN BİZİM EVİN ARKA TARAFTAKİ MAHALLEDE YİNEDE TAVSİYEN İÇİN SAĞ OL
Mesaj otomatik birleştirildi:

öğretmenin yaptıklarını olanların kızın senin üzerindeki düşünceleri nasıl değiştirdiğini bilemezsin örneğin lisede tembel hocadan sürekli azar işiten tipsiz kişilerin fazlaca rağbet gördüğünü bilirim nasıl olacağını inan hiçbirimiz bilmiyoruz üstelik tanımıyorsun tanışsanız belki tüm düşüncelerin bitecek pişmanlık duymayacağın şekilde hareket ettikten sonra ötesini düşünmek gereksiz (teklifinden sonra belki hiç konuşmayacak,konuşmasa senden kaçsa pişman olacak mısın yada belli süre sonra sevgili yapsa söylemediğine üzülür müsün ) cevap sende

KARDEŞ KIZIN 3 SEVGİLİSİNİN OLDUĞUNU ÖĞRENDİM AMA ALLAHTAN 3'ÜNDEN DE AYRILMIŞ ŞUAN BAŞKA SEVGİLİSİ VARMI DİYE ARAŞTIRIYORUM
EĞER YOKSA GİDİP TANIŞICAM O KIZLA

Aynen John Wayne (n). Dediğim gibi (#3) ilk başta bir arkadaş olsunlar, birbirlerini tanısınlar ve kız onu beğenirse belki de kız teklifi kabul edebilir. Unutma, sen ergensin ve yetişkin olmaya doğru gidiyorsun. Bu duygu dalgalanmaları ergenlik dönemi için oldukça normal ve senin böyle bir şey yazmanda çok doğal. Herkes ergen oluyor ve bununki gibi duygu değişimleri oluşuyor. İlla ki sevgilimi olacaksın? :) Olmana hiç gerek yok bence, arkadaş olsan da fazla bir şey değiştirmeyecek. Nefsine hakim ol bu yaşta ama sen bilirsin senin hayatın bu. ;)
[/QUOTE

KARDEŞİM ÇOK SAĞOL ÖNERİN İÇİN BENİM AMACIM ŞU KIZA GİDİP ONU SEVDİĞİMİ SÖYLEMEK VE ONUNLA YAKIN,DEĞERLİ BİR ARKADAŞ OLMAK İSTEDİĞİMİ SÖYLİCEM
YİNEDE SAĞ OL.

genç aşıklarrr :D güzel duygular bunlar ama her zaman her yerde önce kendini düşünmelisin. sakın ola derslerinden geri kalma.

ÇOK HAKLISIN WADDLER DERS İLE ARAM KÖTÜ EN KISA SÜREDE İYİLEŞTİRMEYE ÇALIŞICAM
TEŞEKKÜRLER ÖNERİN İÇİN

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,324
Ya şunu iki satırla özetleyemez miydin be yeğenim?! :)
Valla kimsenin o uzunca yazıyı sonuna kadar okuyabileceğini pek zannetmem.
Zaman kıymetli anlayacağın, sen de vakitlerini ders çalışarak, faydalı işler yaparak geçir, önemsiz şeyleri pek kafaya takma.
Eğer birini sevdinse öncelikle ona layık olmaya çalış, derslerinde göstereceğin başarıyla geleceğin yer ve mevkiler zaten onu senin ayağına getirecektir, merak etme! :D

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,734
KARDEŞİM ÇOK SAĞOL ÖNERİN İÇİN BENİM AMACIM ŞU KIZA GİDİP ONU SEVDİĞİMİ SÖYLEMEK VE ONUNLA YAKIN,DEĞERLİ BİR ARKADAŞ OLMAK İSTEDİĞİMİ SÖYLİCEM, YİNEDE SAĞ OL.
Sevgili olmak istiyorum diyorsun, değerli iyi arkadaş olmak istiyorum diyorsun. Kafam iyice karıştı. ?

crna

Asistan
Reaksiyon puanı
192
Sen de kizin dorduncu sevgilisi ol sonra siz de ayrilin ve kizin besinci sevgilisi olacak. Bu duzen boyle o kadar sacma ki isine bak onun seni sevdigini bilmesi neyi degistirecek inan boyle daha heyecanli..

TUZAK GAMES

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23

Benimle ark olamazsa yada artık açığı söylim sevgili olmazsaçok üzülürüm onu unutmak çoooooooooook zor olurdu sevgilisi olsa bana söylemese ona kızarım ama hakkım olduğu kadar yani sadece neden paylaşmadığı için benimle diye kızardım ona ve ona yalnızca 1 şans verirdim

TUZAK GAMES

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
Ya arkadaşlar ben bu kıza gerçekten AŞIĞIMMM onu çok seviyorum ama o beni seviyor mu onu bilmiyorum işte kızla gidip konuşamıyorumda :(
Dediğim gibi kızla hiç sohbetimiz olmadı :(
Kızla ilk defa konuşucam.
Bugün arkadaşım ile dışarıda geziyorduk ve sevdiğim kızı gördüm, işte orda bir tuhaflaştım arkadaşım bana ''kanka bak sevdiğin kız orda onunla bu Sefer konuş bence'' dedi ve ben...ben...yani....saçmaladım ve dedimki boşver biz yolumuza bakalım ama orda kızı görünce gerçekten bir tuhaflaşmıştım.
Arkadaşlar acil yardımlarınıza ihtiyacım var lütfen yardım edin bir akıl,fikir,cesaret verin ne olur :(
Dayanamıyorum o kızı düşünmeye gidip artık onunla gerçekten eğlenmek,coşmak,vakit geçirmek istiyorum.

Lütfen ! Yardım edin ! Lütfen arkadaşlar Lütfen !