Hoparlörü Devre Dışı Bıraktım.geri Getiremiyorum

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar general mobile discovery elite telefonum var kamerayi devre dişi biraktim nasil aktifleştirebilirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar, görünmeyenlere çözüm,
Bütün ses aygıtlarını devre dışı bırakın, daha sonra kalan ses aygıtı olmadığı için saatin yanındaki hoperlör direk üstünde kırmızı çarpı ile beliricek,
oraya tıkladığınız zaman otomatik hallediyor sorunu

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benimki xp nasıl olcak o :helpsmilie::cursing::clover::crying:.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben windows 8 kullanıyorum sorun nasıl çözcem lütfen yardımcı olun

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kardeş Denetim masasına gir.<Donanım Ve Ses<Ses 'e kadar gel. Bir bölme çıkacak.
Ve üstünde şu yazılar çıkacak
[Kayıttan Yürüt]
[Kayıt]
[Ses Efekti]
[İletişim]
Diye yazılar çıkacak. En soldakine gel. Maouse 'den sağtık yap.
Devre Dışı Bırakılmış Aygıtları Göster yazısına tıkla.
Hoparlör simgesi çıkacak. Hoparlöre gelip sağtık yap. Etkinleştir butonuna bas. Ve Bir daha sağtıkla Varsayılan Aygıt Olarak ayarla butonuna bas. Sorun Çözülür Eğer çözülmezse msj at. Yardımcı olurum.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya kardeş benim pcde leptop wi7 senin dedğin gib yaptım ama bende aygıt hiç görünmüyor bende yanlışlıkla devre dışı yaptım:hammer:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Denetim Masası<Donanım Ve Ses< Ses Buraya kadar gel. Bir bölme açılcak. Bölmenin üzerine gel sağtık yap Devre Dışı Bırakılmış Aygıtları göster Diyecek Ona tik koy. Hoparlör Simgesi çıkacak. Ona sağtıkla Etkinleştir de Sorun Çözülür :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:cool:Denetim Masası<Donanım Ve Ses< Ses Buraya kadar gel. Bir bölme açılcak. Bölmenin üzerine gel sağtık yap Devre Dışı Bırakılmış Aygıtları göster Diyecek Ona tik koy. Hoparlör Simgesi çıkacak. Ona sağtıkla Etkinleştir de Sorun Çözülür :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bilgisayarımdan ses cıkmıyor acaba ses sisteminimi sildim acil cevap:helpsmilie:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Windows 7 için Denetim masasına girin Donanım ve sese tıklıyoruz sonra ses e tıklıyoruz hopörlörü devre dışı bıraktıysanız kayıttan yürüt kısmında hopörlör gözükmez orda beyaz boşluk yere sağ tıklıyoruz devre dışı bırakılmış aygıtları göstör diyoruz hopörlör simgesi gelicek onada sağ tıklayıp etkinleştir diyoruz ve sorun çözülüyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
1. yorumda olan yere gir orada birine sağ tık devre dışı bırakılanları göster de sonra etkişnleştir

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:D:D:D:Dkalbımızdesın saol cok yardımcı oldun allh ne muradın varsa versın :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Beyler ben kulaklığı devre dışı bıraktım yanlışlıkla ama geri döndüremiyorum yardım lütfen :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Beyler bendede aynısı vardı (win 8 kullanıyorum ) ve devre dışı bırakılmış cihaz görükmüyordu . o gözükmeyen yerde gözüken bir cihaza tıklayıp '' Devre Dışı Bırakılmış Aygıtları Göster '' seçeneğine basın gözüküyor bu sayede düzeltebilirsiniz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
sorun çöz dedim fiş takılı değil diyor fiş takılı napıcam

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben xp kullanıyorum ve ses ayarları simgesi gitti ses aygıtı yok diyo nasıl ayarlıcam bi yardım edin nolur

S

SDN Okuru

SDN Okuru
hoparlörden ses cızıltılı geliyor hoparlörleri değiştirdim sorun aynı neden yapar acaba