Hoparlör ve şarj soketi tozlandı garanti kapsamıan girer mi?

Bu konuyu okuyanlar

Tolga Kum

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Abi benim iphone 7im var telefonun altı çok tozlu hoparlör falan acayip tozlu şarj yeride aynı şekilde mendille temizlemeye çalıştım ama olmadı gibi şarj aleti veya kulaklık dokunsan çıkıyor garantiye girer mi tozdan olmayadabilir bu sıkıntı

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544
Abi benim iphone 7im var telefonun altı çok tozlu hoparlör falan acayip tozlu şarj yeride aynı şekilde mendille temizlemeye çalıştım ama olmadı gibi şarj aleti veya kulaklık dokunsan çıkıyor garantiye girer mi tozdan olmayadabilir bu sıkıntı

Kullanıcı hatası olarak size geri dönüş yapılır. Açıp temizlerseler bile ücret talep ederler.

Hangi işle meşgulsünüz ?

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Olacak olana sorunlardan yapan kişi sorunlu evet tuz alıyor ıphonenin şarj giriş yeri gerçi ıphone 7 de kullaklık girişi Yok ama. Bu kadar tuz alacak ne yaptın ki sen telefona daha bir yıllık telefon bile değil çıkacak. Eğer bu şekilde telefonu toz olanlar varsa kürdanla temizleye bilirler tozu çok iyi çıkartıyor ama dikkat etmekte fayda var. Kardeşim eğer garantiye girerse çok şanslısın sana Öner'im spigenin tam korumalı kılıfını alman şarj giriş yeri falan kapalı kolay kolay toz almaz.

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544
Olacak olana sorunlardan yapan kişi sorunlu evet tuz alıyor ıphonenin şarj giriş yeri gerçi ıphone 7 de kullaklık girişi Yok ama. Bu kadar tuz alacak ne yaptın ki sen telefona daha bir yıllık telefon bile değil çıkacak. Eğer bu şekilde telefonu toz olanlar varsa kürdanla temizleye bilirler tozu çok iyi çıkartıyor ama dikkat etmekte fayda var. Kardeşim eğer garantiye girerse çok şanslısın sana Öner'im spigenin tam korumalı kılıfını alman şarj giriş yeri falan kapalı kolay kolay toz almaz.

Tuz sonra yine tuz
toz sonra yine toz

Nasıl tutturdun bunu :D

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,061
Garanti kapsamına girmez bu durum, muhtemelen sana kullanıcı hatası diye geri bildirim yapacakalr.

seyhmus21

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
Şarj girişini tost ekmeklerinin ağzını kapatmaya yarayan küçük tel gibi şeyler var pamuk çöpleri de olur üzerindeki pamuğu azaltıp hafif nemlendirip te silebilirsiniz telefonu kökten kapatıp onla temizleyebilirsiniz hoparlör ızgaralarını ise kürdanla hafif hafif kirleri atarak temizleyebilirsiniz ya da müzik açıp sesi son açıp yarım saat bekletingaranti kapsamına girmez garantiye gönderirseniz boşuna zarar etmeyin dediklerimi uygulayın olmazsa gene servise gönderirsiniz

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
hava tüpü var onu al onu sık orasına...
OA_17947279.jpg

Stanger 400Ml Basınçlı Hava Spreyi Fiyatı - Taksit Seçenekleri